Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcelonaLM Gary Anderson kiedyś założył tarcze, zrobił sobie rzutki... W ten sposób powstał dart
2
Nie chodzi nawet o to że Littler wygrał... Kluczowe w tym wszystkim jest to że Gary nawet nie miał szans
2
@Giwera bo to jest prawdziwa rywalizacja nie to co jakieś Van Veeny. Brakuje jeszcze Wrighta Bullego i Price'a
0
@MessiForeverTheBest jak on się nazywa? Xddd hahaha
0
@Aragorn33 po co to oglądasz? Pozdro
0
TVN czy Republika
0
@RoberDzik zgłoszone jesteś
2
@Jakchcesz dalej wierzcie w te brednie co masa wam mówi
1
@Laminedependencia akurat lot w kosmos to zdecydowanie moje największe marzenie.. ciekawi mnie co przed nami ukrywają
4
@PIWOSZ89 nie mam telefonu
15
@PIWOSZ89 butelka rumu, ponad tysiak dałem
1
Jesteś na siłowni i robisz wyciskanie... Ale podchodzi do ciebie największy typ na siłce i mówi że spadaj ja tu teraz robię.. jak reagujesz?
1
@Kapitan hawk ja czasem za kibicuję sobie dla Arsenal
3
@NeroTFP1 przecież jutro ostatni dzień roku... Ja za to hajsu mam bardzo mało
1
Przylapujesz swoją kobietę na popieraniu
Korony Konfederacji Polski, co robisz?
1
@D10SLEO mimo wszystko gra z najlepszym darterem urodzonym w 21 wieku
1
@blakkudium slabituki poziom
2
@blakkudium ile asyst ma Ronaldo.
2
@blakkudium który on zespół teraz trenuje?
2
Nie widzę tego dla Hooda. Rock to najlepszy zawodnik młodego pokolenia
3
@Bolton Arsenal nie wygrywa bo są słabi
1
Ratajski vs Searle w semi.
8
Littler się podda. @D10SLEO
2
Trzymam szklankę rumu i oglądam Ratajczyka
2
@Kessie Kloppa już nie ma.
3
Ale bolą te sektory..
6
@michaleu z @Popitek12
2
Czemu tak dobrze to się zaczyna... Nie podoba mi się to
3
@gumaz będą grali w darta
1
@NeroTFP1 ja za 5 razy tyle co te całe fajerwerki kupiłem sobie butle rumu, będzie ostro.