1

@barcelonaLM Gary Anderson kiedyś założył tarcze, zrobił sobie rzutki... W ten sposób powstał dart

2

Nie chodzi nawet o to że Littler wygrał... Kluczowe w tym wszystkim jest to że Gary nawet nie miał szans

2

@Giwera bo to jest prawdziwa rywalizacja nie to co jakieś Van Veeny. Brakuje jeszcze Wrighta Bullego i Price'a

0

@MessiForeverTheBest jak on się nazywa? Xddd hahaha

0

@Aragorn33 po co to oglądasz? Pozdro

0

TVN czy Republika

0

@RoberDzik zgłoszone jesteś

2

@Jakchcesz dalej wierzcie w te brednie co masa wam mówi

1

@Laminedependencia akurat lot w kosmos to zdecydowanie moje największe marzenie.. ciekawi mnie co przed nami ukrywają

4

@PIWOSZ89 nie mam telefonu

15

@PIWOSZ89 butelka rumu, ponad tysiak dałem

1

Jesteś na siłowni i robisz wyciskanie... Ale podchodzi do ciebie największy typ na siłce i mówi że spadaj ja tu teraz robię.. jak reagujesz?

1

@Kapitan hawk ja czasem za kibicuję sobie dla Arsenal

3

@NeroTFP1 przecież jutro ostatni dzień roku... Ja za to hajsu mam bardzo mało

1

Przylapujesz swoją kobietę na popieraniu
Korony Konfederacji Polski, co robisz?

1

@D10SLEO mimo wszystko gra z najlepszym darterem urodzonym w 21 wieku

1

@blakkudium slabituki poziom

2

@blakkudium ile asyst ma Ronaldo.

2

@blakkudium który on zespół teraz trenuje?

2

Nie widzę tego dla Hooda. Rock to najlepszy zawodnik młodego pokolenia

3

@Bolton Arsenal nie wygrywa bo są słabi

1

Ratajski vs Searle w semi.

8

Littler się podda. @D10SLEO

2

Trzymam szklankę rumu i oglądam Ratajczyka

2

@Kessie Kloppa już nie ma.

3

Ale bolą te sektory..

6

2

Czemu tak dobrze to się zaczyna... Nie podoba mi się to

3

@gumaz będą grali w darta

1

@NeroTFP1 ja za 5 razy tyle co te całe fajerwerki kupiłem sobie butle rumu, będzie ostro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?