Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Prawdopodobnie ten sylwester będzie już ostatnim sylwestrem w historii... Niestety układ planet jest bardzo niepokojący
1
Znowu gada głupoty. Swoją drogą taki przeciwnik Trumpa a dalej nie odciął się od WWE, Mick Foley jakoś miał jaka napisać że nie chce w tym dalej brać udziału, a ten się zasłania że Triple taki miły... @PatrychoO
3
@Encore Encore nie przymilaj się. I tak powołania nie będzie
0
@Criss18Barca rodzina Poulidor - Van Der Poel. I Kliczko
0
Różnie między mną i Humphriesem bywało, ale oby wygrał..
2
Jak trwoga to do Humphriesa
0
@D10SLEO ale parodia na dablach była
.
2
Niesamowite jak denerwujący jest Doets... Gra syf cały mecz i z dupy potrafi zrobić coś dobrego ściągając przy tym przeciwnika na swój niski poziom...
1
Niby fajne średnie w 4 secie, ale Asp jakoś bardzo mnie nie przekonuje
0
@mekston za to co zrobił rok temu to moim przyjacielem nigdy nie będzie
3
Oby Aspinall pomścił Ratajskiego
1
@VamosRakieta ja kiedyś pykalem średnia 118
0
@FcPortoFan1999 Pietreczko
1
Nie oglądam meczu Evansa ale średnie słabe.. van Veen jak tak dalej pójdzie to z opaską na oczy wygra
3
@BulaKG najlepszy jest Gary Anderson akurat
4
@lajcior 160 bench press
1
@ranger3120 nie jako piłka nożna ale politycznie chętnie
1
W sumie to chętnie bym wystąpił w kanale zero.. ale na żywo..
1
@Laminedependencia jakby ze mną wywiad zrobili to bym powiedział co sądzę o tych głupotach którymi karmi was masa
2
@mekston oby Rydz. Rock niszczysz ten sport razem z Van Veenem
5
Niestety Ratajczyk nie awansuje dziś do ćwierćfinału... Patologia że strony organizatorów. @D10SLEO @gumaz @barcelonaLM @FcPortoFan1999 @Giwera @mekston
1
@Lanosss dziewczyny na siłowniach nawet tak prostych ćwiczeń jak francuz czy narciarz nie potrafią zrobić dobrze techniczne
1
Najgorsze to jak chcesz iść już do 2026 roku ale nagle 2025 zaczyna się bić i powstrzymywać
2
@lajcior ja fajerwerki przykrywam markowymi ubraniami i odpalam jazda jazda jazda
1
Zostajesz wybrany na posła... Jaka jest twoja pierwsza decyzja którą podejmujesz w sejmie?
5
Miłego dnia dla ramblowiczów z Katowic i Gdańska
1
@July_6_BcN znowu Arkadia albo Mokotów i w środę biorę pociąg na Wrocław
2
Zbyt często bywam ostatnio w Złote Tarasy jutro idę na inną galerię - Arkadia
0
@mekston całe życie przeciwko sympatycznemu Holendrowi, nie obrazę się jak wygra... Chcę żeby Gary to zrobił
1
@Lionel_Messi10 Goat i mój przyjaciel Fermin