5

Prawdopodobnie ten sylwester będzie już ostatnim sylwestrem w historii... Niestety układ planet jest bardzo niepokojący

1


Znowu gada głupoty. Swoją drogą taki przeciwnik Trumpa a dalej nie odciął się od WWE, Mick Foley jakoś miał jaka napisać że nie chce w tym dalej brać udziału, a ten się zasłania że Triple taki miły... @PatrychoO

3

@Encore Encore nie przymilaj się. I tak powołania nie będzie

0

@Criss18Barca rodzina Poulidor - Van Der Poel. I Kliczko

0

Różnie między mną i Humphriesem bywało, ale oby wygrał..

2

Jak trwoga to do Humphriesa

0

@D10SLEO ale parodia na dablach była
.

2

Niesamowite jak denerwujący jest Doets... Gra syf cały mecz i z dupy potrafi zrobić coś dobrego ściągając przy tym przeciwnika na swój niski poziom...

1

Niby fajne średnie w 4 secie, ale Asp jakoś bardzo mnie nie przekonuje

0

@mekston za to co zrobił rok temu to moim przyjacielem nigdy nie będzie

3

Oby Aspinall pomścił Ratajskiego

1

@VamosRakieta ja kiedyś pykalem średnia 118

0

@FcPortoFan1999 Pietreczko

1

Nie oglądam meczu Evansa ale średnie słabe.. van Veen jak tak dalej pójdzie to z opaską na oczy wygra

3

@BulaKG najlepszy jest Gary Anderson akurat

4

@lajcior 160 bench press

1

@ranger3120 nie jako piłka nożna ale politycznie chętnie

1

W sumie to chętnie bym wystąpił w kanale zero.. ale na żywo..

1

@Laminedependencia jakby ze mną wywiad zrobili to bym powiedział co sądzę o tych głupotach którymi karmi was masa

2

@mekston oby Rydz. Rock niszczysz ten sport razem z Van Veenem

5

Niestety Ratajczyk nie awansuje dziś do ćwierćfinału... Patologia że strony organizatorów. @D10SLEO @gumaz @barcelonaLM @FcPortoFan1999 @Giwera @mekston

1

@Lanosss dziewczyny na siłowniach nawet tak prostych ćwiczeń jak francuz czy narciarz nie potrafią zrobić dobrze techniczne

1

Najgorsze to jak chcesz iść już do 2026 roku ale nagle 2025 zaczyna się bić i powstrzymywać

2

@lajcior ja fajerwerki przykrywam markowymi ubraniami i odpalam jazda jazda jazda

1

Zostajesz wybrany na posła... Jaka jest twoja pierwsza decyzja którą podejmujesz w sejmie?

5

Miłego dnia dla ramblowiczów z Katowic i Gdańska

1

@July_6_BcN znowu Arkadia albo Mokotów i w środę biorę pociąg na Wrocław

2

Zbyt często bywam ostatnio w Złote Tarasy jutro idę na inną galerię - Arkadia

0

@mekston całe życie przeciwko sympatycznemu Holendrowi, nie obrazę się jak wygra... Chcę żeby Gary to zrobił

1

@Lionel_Messi10 Goat i mój przyjaciel Fermin

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?