Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie widzę tego dla Hooda. Rock to najlepszy zawodnik młodego pokolenia
3
@Bolton Arsenal nie wygrywa bo są słabi
1
Ratajski vs Searle w semi.
8
Littler się podda. @D10SLEO
2
Trzymam szklankę rumu i oglądam Ratajczyka
2
@Kessie Kloppa już nie ma.
3
Ale bolą te sektory..
6
@michaleu z @Popitek12
2
Czemu tak dobrze to się zaczyna... Nie podoba mi się to
3
@gumaz będą grali w darta
1
@NeroTFP1 ja za 5 razy tyle co te całe fajerwerki kupiłem sobie butle rumu, będzie ostro.
2
@Filipem i straszy też mnie
1
Śpisz sobie po sylwestrze... Nagle w twoim śnie pojawia się Messi który zaczyna kopać piłką z całej siły w ciebie. Co robisz?
0
@Goralkov co to jest?
1
@Eklerek kiedyś na pro playerów grałem.. zdarzało się wygrywać
1
@Filipem ja bym dostał tytuł najmądrzejszego wśród głupców roku
1
@Giwera Gary. Młody Gary wygra.
1
@D10SLEO Luke Littler retirement tour się zaczyna, oby Ratajski w roli Gunthera
9
Słabego dnia dla ramblowiczów mieszkających w drewnianym domu. @gumaz
3
Miłego dnia dla ramblowiczów z Warszawy(goat) i Krakowa
2
@MesQueUnClub_87 stranger things to zbyt duży Main stream
3
Littler kopiuje gimmick Price'a jako wroga publicznego numer jeden, ale nie ten level
0
@APTAPT a ja kibicowałem Price, Wright, Bully Boy i zwłaszcza Gary żeby pokonywali MVG. To były czasy.. teraz darterzy są słabsi. Kiedyś mój jedyny rywal to był MVG, teraz musiałem polubić Humphriesa by bronił darta przed nową falą darterów
0
@Frimpong 69 podobieństwa
0
@APTAPT MVG źle mówił na Wrighta
2
Słaba skuteczność na dabla Littlera, nie ma czego szukać w dalszej fazie turnieju z taką grą
0
Był taki darter który chciał by darterom w Polsce grało się lepiej.
1
@macio_944 grałem w RdR og i to jest przepaść
3
@D10SLEO powinien dzisiaj grać ale wola promować Littlera xddd
1
@PatrychoO najgorszy jest z rdr2