Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Safrani goatem jest Beethoven
1
@PatrychoO przeczytałem Portugalia...
0
@gumaz Ratajewicz musi grać
3
Zasiadasz z rodziną do wigilijnej wieczerzy i nagle dzwonek do drzwi, a w drzwiach pojawia się Messi ze złotą piłką, co robisz?
11
@RoberDzik o co chodzi? Pozdro
1
@Safrani u mnie kurczak fit light wersja na słodko z cynamonem
2
@Jakchcesz nie wiem jaki ficik, ale wiem że ma belvedere
32
Haha kuzyn do mnie dzwonił.. Gruba akcja na wigilii, kuzyn nie czekał do pierwszej awantury i już podczas dzielenia się opłatkiem wymierzył sprawiedliwość wujkowi, a teraz jedzie do mnie i ma dużo alkoholu, hahah a miały być samotne i trzeźwe święta. Szacunek dla kuzyna
0
@gumaz wątpię niestety
0
Jeśli chodzi o najlepszy prezent na 2025 to jest to raczej Prada..
2
@Kessie wspierasz Madryt?
10
Żadnych wesołych świąt dla fanów Reala!!! @PatrychoO @Kapitan hawk @mekston
3
@gumaz nie i to zdecydowanie.
1
@gumaz on niech lepiej się skupi na meczu z Ratajewskim
1
@ranger3120 kurczak fit light wersja na słodko z cynamonem
3
@gumaz wujek to jest dramatem
4
Zawiodłem się trochę... Pisałem trochę wczoraj z kuzynem i jednak jedzie do wujka na wigilijną kolację.. a rok temu chciał go lać i trzeba było go powstrzymywać.. widocznie tylko ja i inny wujek w tej rodzinie mamy szacunek do samego siebie i nie odwiedzamy czarnej owcy naszej rodziny
0
@Sinirsey mam już dość...
5
@Stinger_ człowieku jesteście manipulowani. Nie ma w rzeczywistości dzisiajn24 grudnia tylko dajecie sobie to wmówić, ogarnijcie się bo wierzycie we wszystko co w TV
4
Miłego dnia dla ramblowiczów z Łazisk Górnych i Jarosławia
3
@fart wszystkim to przesada .
1
Jutro wigilia to popisowe danie, na patelsona pół litra wódki i dwie łyżeczki soli do tego, opcjonalnie goździki, a jak ktoś jest mocnym graczem to anyż jeszcze
0
@mekston nie farci.
6
Teraz mój goacik @mekston
0
@mekston niech to kończy bo chciałbym już mojego Goata zobaczyć
1
@mekston ja to Harrego dziś tylko oglądam. Natomiast Ja zawsze pisałem że 9.lotki i 180 są bez znaczenia, najważniejsze sa dable. Wrighta miałem też oglądać ale aż przykro się oglądało
2
@Encore swoją drogą Semenyo zna Bookera T. @PatrychoO
1
@Encore a jak mocne będzie United?
0
@mekston 9 lotki dużo nie dają
3
@mekston ale musiałem się napracować ze zgłaszaniem. Nie testuj mnie tak więcej @mekston