Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Bocheno1 sztangą łamaną
2
@Criss18Barca 67 czasem 69. @Kessie @Encore
0
@mekston łatwo z wami
9
Dziś na siłowni robiłem francuza, ostro triceps spompowany. @Kozinho.
3
@mekston kompromitacja... Aczkolwiek to był tylko błąd przy pisaniu ech.. @Kessie zgłoś mnie
4
Miłego dnia dla ramblowiczów z Gawrolina i Lublińca
1
@PatrychoO kiedyś Bill Goldberg uważał że na solówe dałby radę z wujkiem Brona, oj byłaby bolesna weryfikacja
2
@MessiForeverTheBest chyba Lot Ikara a zbrodnia i kara. Wstyd mylić dzieła z różnych epok
1
@FcPortoFan1999 mi pyszne wiezie właśnie trzy kebsy
1
@Eklerek przecież Dominik daje radę. Ja ogólnie nie jestem fanem
3
@vivalaice21 dzieci z Bullerbyn czytam @Kessie @Encore @mekston
1
Robiłem dzisiaj dipy na siłowni
1
@PatrychoO wszystko tak oprócz Ronaldo
4
Miłego dnia dla ramblowiczów ze Świdnika i Jędrzejowa
2
@blakkudium oznacz jeszczee @mekston dla beki xdddd
1
Kto z piłkarzy Realu ma najgorszą technikę?
1
@FcPortoFan1999 tylko Benfica
0
Nie mam zamiaru kibicować dla Arsenalu
0
@mekston strzeli 67
1
Kolejna już kompromitacja trio Triple H, The Rock i GPT(on najmniej winny akurat) Cody Rhodes Roman 3 jako Main event WM, nuuuda. Macie Goata CM Punka o figurę goata syna Steinera to powinien być Main event. Co więcej czas stawiać na młodych Najlepszy wrestler u30 zdecydowanie Bron, a drugi zdecydowanie Dirty Dom, Fletcher z AEW jest jeszcze całkiem dobry ale nie tak jak ta dwójka, i Oba Femi jeśli dobrze pójdzie też będzie dobry. Ale Młody Steiner Młody Mysterio to powinna być największą rywalizacja najbliższych 10 lat. @PatrychoO
0
@VeB 1899 w sumie te miasta powyżej 40tysiecy się kojarzy, a resztę po wikipediach
3
Miłego dnia dla ramblowiczów ze Skawiny i Zdzieszowic
1
@PatrychoO nie wiem ale napisałem już do Flicka że słabo
0
Z taką grą nie widzę szans na grę w lidze konferencji. Zapisz to gdzieś @mekston
1
@macio_944 Fermin wystarczy
0
@Encore nie o to chodzi
0
@mekston ktoś musi pilnować porządku
1
@blakkudium mam jednego przyjaciela w świecie piłki nożnej i jest to piłkarz Barcelony
2
@blakkudium a gdzie jest mój przyjaciel?
1
@Frimpong u mnie wersja Mundialowa, last christmas I won world cup