PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wielka szkoda mi Lukaku...
0
Widzimy jak Guardiola ściska się ze wszystkimi z Chelsea, ale czy ścisnęli się z Mourinho?
0
Lukaku słaby, bo nie strzelił karnego? A co było kilka dni wcześniej?
0
Cieszę się z wygranej Bayernu, ale szkoda mi Lukaku.
0
Zdradzić taką kobietę... http://www.banzaj.pl/pictures/kultura/muzyka/artysci/Cheryl_cole/cheryl_cole_18.jpg
Ale w sumie nie wiemy, jaka była.
0
Siedzi,
0
Normalnie, jak są przerwy, to doliczają...
0
To już nie Weidenfeller?
0
Pep przestraszył się biegnącego Riberyego :D
0
Nareszcie!
0
Oby Bayern to wygrał.
0
Doprawdy? Brazylia 3-0 Hiszpania ;)
0
Dzieciarnia mści się za galę UEFA i minusuje wszystkich, ale nie wiem za co. Przecież Messi nie wygrał.
To co gra Śląsk, to jest parodia.
0
Powiem tak, lepiej niech nie wylosują Śląska do gry w LE.
0
Ja mam trzy kanały C+ a do tego nSport HD. Też sporo obejrzę.
0
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/p480x480/1157445_359303094199647_2029396461_n.png :)
0
"ustawione jak nie messi to ktos inny a nie cr 7 . a tak w ogole to grupa ciekawa ale mysle ,ze ja wygramy"
Ehh idioci. Bo musi wygrać Cristiano. Nikt inny nie ma prawa...
0
Skoro Messi był drugi, to jak mógł mieć mnie procent?
0
Za co zasłużył?
0
Moim zdaniem Cris nic nie zrobił w tym roku. Messi wiadomo, kolejne rekordy. Ribery samodzielnie też nic nie zrobił, ale ja jednak przyznałbym jemu tą nagrodę. To jedna z ostatnich szans Riberyiego na zdobycie indywidualnej nagrody, ale nie podobało mi się jak pewnie się o sobie wypowiadał, że na nią zasłużył itp.
0
Nie. On pasował do Barcelony, tylko decyzja o sprzedaniu była głupia.
0
Jesteś głupi.
0
W ogóle nie podoba mi się ta atmosfera na Camp Nou. Zero dopingu, nawet Barca! Barca! czy coś. Potrafią tylko gwizdać i klaskać. Barca kiedy przyjechała do Gdańska była chyba zdziwiona tym dopingiem...
0
Ja jestem spokojny. Na razie mamy za sobą dobry początek sezonu, pierwszy puchar jest nasz. Po prostu trzeba znaleźć stałą pozycję dla Fabregasa, a Neymar musi się jeszcze oswoić. W kontekście długiego sezonu jestem spokojny. Mam tylko nadzieję, że do meczu z Realem Martino poukłada do końca zespół, bo taka gra nie wystarczy. Co innego, gdyby zagrali tak jak z Levante.
0
Zobaczcie, jaką dostałem wiadomość na Youtube od jakiejś fanki FC Barcelona z Brazylii.
Hi. How are you? Great I hope.
My name is Silvia and I´m from Brazil.
I got your contact in a Lionel Messi youtube video, that´s how I know you like him.
I really like Messi. Hes a fantastic young player.
I was wondering if I could ask you for a huge help. As you are a Messi fan, you may be able to help me. If you want of course. But I have to say this is more than a favor but a dream come true.
I REALLY want a Messi Barcelona official new football team shirt. But its impossible to get one where I live. The stores only sell the shirts without the players names on it. Ive tried for a few months and no success. And I cant order one online like on amazon or ebay cause I don't even have a credit card. And I don't have ways to send you the money either. So, id be more than glad if you could send me one by letter. I know its too much to ask for someone you don't know, but I don't have any other ways to get one. My size is S (small) and I want the away shirt.
This one:
http://shop.fcbarcelona.com/stores/barcelona/products/kit_selector.aspx?selector=512
Of course you don't have to. I just imagined you could help me because you´re a fan too. Im sorry if im being rude or something. That´s not what I want. Really. Not at all.
Let me know ok. Than ill give you my address. I´ll be waiting for your message.
See ya, Silvia.
0
O, Cuenca wygrał Puchar. Może jednak zostanie? Fajnie by było, gdyby ktoś z dwójki Cuenca-Afellay został.
0
mianowicie argentyńczyk miał zwrócić się do tello i powiedzieć mu :
Cytat:
"co ty robisz? jesteś tu nowy, jesteś nikim, więc podaj mi w końcu piłkę, bo jesteś tu żeby grać dla mnie"
.
Z kolei do alexisa messi miał powiedzieć:
Cytat:
"patrząc jak kiepsko grasz, dziwie się że zapłacili za ciebie tyle pieniedzy, nie strzelasz wogóle goli więc podaj mi w końcu piłkę"
Jaja jakieś. Oby to nie była prawda.
0
29 bramek w 100 meczach to niezły bilans jak na pomocnika, który nie zawsze wychodzi w pierwszym składzie. Brawo!
0
Godin, Costa, Arda, to buraki i boiskowi bandyci, tyle. Bardzo dobrze, że podostawali kartki.
0
Godin, Costa, Arda, to buraki i boiskowi bandyci, tyle.