0

Tym bardziej, że już ma drugą połówkę.

0

To tak jakby FC Barcelona miała zamienić koszulkię Nike na Versace albo Giorgio Armani....

0

Nie prawy obrońca, tylko stoper grający z prawej strony.

http://www.footballuser.com/786409/FC_Barcelona
To jego pozycja.

0

On je po prostu musiał przejść i tyle.

0

Nieźle wygląda wnętrze tego samolotu...

0

Widzę, że narobiło się tutaj pełno osób pilnujących, aby dyskusja dotyczyła tylko tematu z newsa, a prawda jest taka, że Redakcja już kiedyś mówiła, że nie zabroni dyskusji o piłce nożnej pod newsem..

0

A kogo to obchodzi, że Ciebie nie obchodzi? FC Barcelona to nie tylko piłka nożna.

0

Nas czeka to samo ;)

0

Chciałbym zapytać Redakcji, czy te raporty, które można przesyłać w ogóle do nich dochodzą i czy są rozpatrywane?

0

No no no. Ładne to było.

0

Piękne.

0

Kiedy Leo schodzi z boiska, to te powtórki i trybuny są pokazywane w takie sposób, jakby odchodził na zawsze.

0

Tata przypomniał im chyba najlepsze lata z Guardiolą...

0

Leo jaką bekę z Pique ma :D

0

Piękna klepka, jak za dawnych lat..

0

Ale ładnie to zrobili.

0

Sergio Roberto?

0

Nie ma specjalnej celebracji, tylko myślał, w jaki sposób będzie celebrował bramkę.

0

Przespałeś ostatnie dni? :)

0

Nie mogę z Puyola :P

0

O tak, Afellay!

0

Patrol619, wypowiada się na forum, więc to wymaga wszelkich zasad poprawnej pisowni oraz poprawnego pisania zwrotów grzecznościowych, więc nie wiem, o co Ci chodzi. Czy poprawne pisanie w tych czasach jest aż tak dziwnym zjawiskiem?

0

Mam nadzieję, że przed meczem ktoś wrzuci tutaj bardzo dobry link z meczem.

0

Wszystko ok, tylko powinieneś napisać z Wami

0

Czy Wam też wydaje się, że Messi wyszedł dziwnie na tym zdjęciu?

0

Ja ich widziałem trzy dni temu. To było niesamowite.

0

To samo było z Modriciem.

0

Niechcący dostałeś raport. Sorka...

0

Może i Ciebie nie interesują, ale mnie np. interesują poczynania trenera, który dął nam tak wiele dobrego i jest ikoną FC Barcelony.

0

Hulk odpada, przecież jest w Monaco...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?