PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tym bardziej, że już ma drugą połówkę.
0
To tak jakby FC Barcelona miała zamienić koszulkię Nike na Versace albo Giorgio Armani....
0
Nie prawy obrońca, tylko stoper grający z prawej strony.
http://www.footballuser.com/786409/FC_Barcelona
To jego pozycja.
0
On je po prostu musiał przejść i tyle.
0
Nieźle wygląda wnętrze tego samolotu...
0
Widzę, że narobiło się tutaj pełno osób pilnujących, aby dyskusja dotyczyła tylko tematu z newsa, a prawda jest taka, że Redakcja już kiedyś mówiła, że nie zabroni dyskusji o piłce nożnej pod newsem..
0
A kogo to obchodzi, że Ciebie nie obchodzi? FC Barcelona to nie tylko piłka nożna.
0
Nas czeka to samo ;)
0
Chciałbym zapytać Redakcji, czy te raporty, które można przesyłać w ogóle do nich dochodzą i czy są rozpatrywane?
0
No no no. Ładne to było.
0
Piękne.
0
Kiedy Leo schodzi z boiska, to te powtórki i trybuny są pokazywane w takie sposób, jakby odchodził na zawsze.
0
Tata przypomniał im chyba najlepsze lata z Guardiolą...
0
Leo jaką bekę z Pique ma :D
0
Piękna klepka, jak za dawnych lat..
0
Ale ładnie to zrobili.
0
Sergio Roberto?
0
Nie ma specjalnej celebracji, tylko myślał, w jaki sposób będzie celebrował bramkę.
0
Przespałeś ostatnie dni? :)
0
Nie mogę z Puyola :P
0
O tak, Afellay!
0
Patrol619, wypowiada się na forum, więc to wymaga wszelkich zasad poprawnej pisowni oraz poprawnego pisania zwrotów grzecznościowych, więc nie wiem, o co Ci chodzi. Czy poprawne pisanie w tych czasach jest aż tak dziwnym zjawiskiem?
0
Mam nadzieję, że przed meczem ktoś wrzuci tutaj bardzo dobry link z meczem.
0
Wszystko ok, tylko powinieneś napisać z Wami
0
Czy Wam też wydaje się, że Messi wyszedł dziwnie na tym zdjęciu?
0
Ja ich widziałem trzy dni temu. To było niesamowite.
0
To samo było z Modriciem.
0
Niechcący dostałeś raport. Sorka...
0
Może i Ciebie nie interesują, ale mnie np. interesują poczynania trenera, który dął nam tak wiele dobrego i jest ikoną FC Barcelony.
0
Hulk odpada, przecież jest w Monaco...