PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Masz tyle lat chłopie i gadasz takie pierdoły? Współczuję...
0
Ale Ty jesteś głuupi. To był strzał nie do obrony.
0
Popadliście w przesadny optymizm po meczu z Levante. Trzeba dać im czas. Rozkręcą się jeszcze.
0
Strzał nie do obrony.
0
Ale bramka!
0
Ty jesteś żałosny. Trzeba zdjąć z niego presję, powoli wprowadzać do drużyny, a nie od razu oczekiwać nie wiadomo czego. to bardzo mądre postępowanie.
0
Konkretne podanie.
0
Pierwszy raz chyba opaska kapitańska nie ma senyery.
0
Ale sobie fryz poprawił David. Kurcze, widzieliście Alexisa jak fajnie przywitał Villę?
0
Dzięki. Zgadza się. Przed chwilą znalazłem.
0
Możecie podać datę, przeciwnika oraz minutę, w której Abidal wrócił do gry?
0
FCB_Girl, spójrz na mój profil w rubrykę ulubiony piłkarz. Szkoda, że odszedł, bardzo go lubię, ale jak z tego powodu mam przestać kibicować Barcy? Klubowi, któremu kibicuje 8 lat? W Barcy byli wielcy, wielcy odchodzili i tak już będzie. Będę się cieszył jak Villa załaduje 20 bramek w sezonie i tyle.
0
Rok w raju i resztę też będę musiał kupić.
0
Wydaje mi się, że napisałeś ten komentarz nie wchodząc w link a tylko widzàc nazwę strony.
0
O co Ci chodzi? W książce są porównania stylów Guardioli i Mourinho...
0
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=47185&kom=ok
Ciekawy pomysł na książkę.
0
Ludzie, przecież You'll Never Walk Alone to tylko motto, które może sobie wytatuować każdy kto ma takie motto życiowe i nie traktujcie tego jako coś, przez co nie przeszedł do Barcy. To poprostu zawodnik jakich szuka się ze świecą. Oddany klubowi ponad wszystko i nie ważne dla niego są sukcesy, a walka dla tego jedynego klubu. Cenię go za to.
0
Tu raczej nie chodzi o Pokemona a o rozstrzelanie :)
0
A tak, FA Cup.
0
Jak to?
0
Może i to nie spowoduje nie wiadomo czego, ale będzie to pierwszy krok do wyrównania poziomu tej ligi.
0
A z resztą drużyn co?
0
Po prostu klub go wybrał żeby sobie pogadał i tyle. Co innego, gdyby on ją zwołał.
0
Przecież napisał długi sezon, nie drugi, więco co chodzi?
0
Uważasz, że inni są ślepi? Nie pisz Capsem, bo zostaniesz zgłoszony administracji.
0
Barca, nie pisz Caps Lockiem bo zostaniesz zgłoszony do moderacji.
0
No i brawo! Alexis rozpoczyna sezon!
0
Bardzo fajny skład. Nie mogę się doczekać. Jednak jestem za tym, żeby Cesc zajmował pozycję Xaviego na boisku.
0
Dysgrafia to tylko wymówka. Jesteś po prostu .... Nikogo to nie obchodzi, bierzesz słownik i jedziesz. Nikt tu nie chce się męczyć z Twoim bełkotem.
0
Skromny ten Ribery... Ale jego lubię, natomiast Muellera i Mandzukicia przeciwnie, nienawidzę. Szczególnie Muellera, za te jego okrzyki po golu...