0

Masz tyle lat chłopie i gadasz takie pierdoły? Współczuję...

0

Ale Ty jesteś głuupi. To był strzał nie do obrony.

0

Popadliście w przesadny optymizm po meczu z Levante. Trzeba dać im czas. Rozkręcą się jeszcze.

0

Strzał nie do obrony.

0

Ale bramka!

0

Ty jesteś żałosny. Trzeba zdjąć z niego presję, powoli wprowadzać do drużyny, a nie od razu oczekiwać nie wiadomo czego. to bardzo mądre postępowanie.

0

Konkretne podanie.

0

Pierwszy raz chyba opaska kapitańska nie ma senyery.

0

Ale sobie fryz poprawił David. Kurcze, widzieliście Alexisa jak fajnie przywitał Villę?

0

Dzięki. Zgadza się. Przed chwilą znalazłem.

0

Możecie podać datę, przeciwnika oraz minutę, w której Abidal wrócił do gry?

0

FCB_Girl, spójrz na mój profil w rubrykę ulubiony piłkarz. Szkoda, że odszedł, bardzo go lubię, ale jak z tego powodu mam przestać kibicować Barcy? Klubowi, któremu kibicuje 8 lat? W Barcy byli wielcy, wielcy odchodzili i tak już będzie. Będę się cieszył jak Villa załaduje 20 bramek w sezonie i tyle.

0

Rok w raju i resztę też będę musiał kupić.

0

Wydaje mi się, że napisałeś ten komentarz nie wchodząc w link a tylko widzàc nazwę strony.

0

O co Ci chodzi? W książce są porównania stylów Guardioli i Mourinho...

0

0

Ludzie, przecież You'll Never Walk Alone to tylko motto, które może sobie wytatuować każdy kto ma takie motto życiowe i nie traktujcie tego jako coś, przez co nie przeszedł do Barcy. To poprostu zawodnik jakich szuka się ze świecą. Oddany klubowi ponad wszystko i nie ważne dla niego są sukcesy, a walka dla tego jedynego klubu. Cenię go za to.

0

Tu raczej nie chodzi o Pokemona a o rozstrzelanie :)

0

A tak, FA Cup.

0

Jak to?

0

Może i to nie spowoduje nie wiadomo czego, ale będzie to pierwszy krok do wyrównania poziomu tej ligi.

0

A z resztą drużyn co?

0

Po prostu klub go wybrał żeby sobie pogadał i tyle. Co innego, gdyby on ją zwołał.

0

Przecież napisał długi sezon, nie drugi, więco co chodzi?

0

Uważasz, że inni są ślepi? Nie pisz Capsem, bo zostaniesz zgłoszony administracji.

0

Barca, nie pisz Caps Lockiem bo zostaniesz zgłoszony do moderacji.

0

No i brawo! Alexis rozpoczyna sezon!

0

Bardzo fajny skład. Nie mogę się doczekać. Jednak jestem za tym, żeby Cesc zajmował pozycję Xaviego na boisku.

0

Dysgrafia to tylko wymówka. Jesteś po prostu .... Nikogo to nie obchodzi, bierzesz słownik i jedziesz. Nikt tu nie chce się męczyć z Twoim bełkotem.

0

Skromny ten Ribery... Ale jego lubię, natomiast Muellera i Mandzukicia przeciwnie, nienawidzę. Szczególnie Muellera, za te jego okrzyki po golu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?