PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz za małe.
0
Nie ma co, uczę się hiszpańskiego. Już bym wiedział co Leo na świeżo mówi :P
0
Michał, nie szpanuj już tak. Większość tutaj wie co to html, tylko pytanie, dlaczego redakcja tak się bawi? ;p
0
trzcionkę?
0
CO ZA CZCIOnKA, REDAKCJO :D
0
Dobry strzał.
0
Przecież sam o tym napisałem. Znam się na tym, chodzę to szkoły informatycznej. Ale akurat czcionka bold sama wyskakuje, nie trzeba brać zdania w [b]...[/b]
0
Admini coś nakombinowali :P Zwykła czcionka była ok.
0
Co dziwne wcale nie chciałem napisać pogrubioną czcionką. Napisałem tylko html.
0
Widzę, że niektórzy odkryli html :P
0
MÓWIŁEM!
0
To teraz Valdes ma swój moment.
0
Tak jest!
0
No nie...
0
Neymar, cudowne zagranie.
0
Kiedy ta akcja szła, to przeczuwałem, że to będzie gol.
0
Czyli jakiej?
0
Ładnie to zrobił Valdes.
0
Ale piękna bramka!
0
Zapewne Dos Santos i Bartra usiądą na trybunach, choć chciałbym aby ten pierwszy, Song i Tello zagrali w drugiej połowie.
0
A ja nie wiem o co tobie chodzi. przeczytaj artykuł...
0
Polecam filmik z Neymarem. Marzy mi się aby po strzeleniu gola Realowi zatańczył z Alvesem i Adriano.
PS, czy tak wolno wykonać karnego jak on to robi od 2:29?
0
Niezła fotka Messiego. W reprezentacji zawsze jest lepiej uczesany niż w klubie. A co do córki trenera, to chyba chce zabłysnąć.
0
Brodę ogolił.
0
http://sport.wp.pl./kat,1750,title,Iniesta-odrzucil-oferte-FC-Barcelona,wid,15985814,wiadomosc.html?ticaid=1114d1 zobaczcie jakie głupoty wypisuje Marca. A może coś jest na rzeczy?
0
Nie, w demo nie ma takiej opcji i nigdy nie było.
Jak coś, to polecam Ci serwis fifapolonia.pl. Wszystko o serii gier FIFA.
0
0
Nie ma za co, ale tytuły mogą być :p
0
http://www.fifa-patch.com/ i wejdź w increase half lenght...
0
T-ME będzie, tylko co znaczy płacić za piłkarzy Barcy? O tych z rezerwy? Pewnie tak.