0

Teraz za małe.

0

Nie ma co, uczę się hiszpańskiego. Już bym wiedział co Leo na świeżo mówi :P

0

Michał, nie szpanuj już tak. Większość tutaj wie co to html, tylko pytanie, dlaczego redakcja tak się bawi? ;p

0

trzcionkę?

0

CO ZA CZCIOnKA, REDAKCJO :D

0

Dobry strzał.

0

Przecież sam o tym napisałem. Znam się na tym, chodzę to szkoły informatycznej. Ale akurat czcionka bold sama wyskakuje, nie trzeba brać zdania w [b]...[/b]

0

Admini coś nakombinowali :P Zwykła czcionka była ok.

0

Co dziwne wcale nie chciałem napisać pogrubioną czcionką. Napisałem tylko html.

0

Widzę, że niektórzy odkryli html :P

0

MÓWIŁEM!

0

To teraz Valdes ma swój moment.

0

Tak jest!

0

No nie...

0

Neymar, cudowne zagranie.

0

Kiedy ta akcja szła, to przeczuwałem, że to będzie gol.

0

Czyli jakiej?

0

Ładnie to zrobił Valdes.

0

Ale piękna bramka!

0

Zapewne Dos Santos i Bartra usiądą na trybunach, choć chciałbym aby ten pierwszy, Song i Tello zagrali w drugiej połowie.

0

A ja nie wiem o co tobie chodzi. przeczytaj artykuł...

0


Polecam filmik z Neymarem. Marzy mi się aby po strzeleniu gola Realowi zatańczył z Alvesem i Adriano.
PS, czy tak wolno wykonać karnego jak on to robi od 2:29?

0

Niezła fotka Messiego. W reprezentacji zawsze jest lepiej uczesany niż w klubie. A co do córki trenera, to chyba chce zabłysnąć.

0

Brodę ogolił.

0

0

Nie, w demo nie ma takiej opcji i nigdy nie było.

Jak coś, to polecam Ci serwis fifapolonia.pl. Wszystko o serii gier FIFA.

0

takie.

0

Nie ma za co, ale tytuły mogą być :p

0

http://www.fifa-patch.com/ i wejdź w increase half lenght...

0

T-ME będzie, tylko co znaczy płacić za piłkarzy Barcy? O tych z rezerwy? Pewnie tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?