0

Tył koszulek nagle został zmieniony? Jest o wiele lepszy.

0

Przeczytaj to co napisałeś.

0

I po co wyzywać! Leo Messi!

0

A po co Song? Alves wygląda identycznie :P

0

Podobno Barca interesuje się Wilsherem, Gundoganem i Koke. Powodem jest zbliżające się zawieszenie butów na kołku Xaviego. Tylko nie rozumiem, po co mamy Fabregasa? Z tej trójki to jedynie Koke, bo jest młody, ożna sprzątnąć perspektywicznego zawodnika innym sprzed nosa, ale Gundogan myślę chciałby dużo grać. Tak samo Wilshere.

0

Wydaje mi się, że tylko Ty tego nie rozumiesz...

0

Poza tym, że miki pieprzysz, to kogo ty wymyśliłeś? Kto to jest Notroglu?

Jeżeli będziemy mieli typowego snajpera, to dalej moglibyśmy grać 4-3-3, ale z Messim na skrzydle, lub piramidą.

0

Widzisz tam błąd, czy co?

0

Szkoda tej straty punktów, szczególnie, że Atletico przegrało, ale to nic. Gran Derbi będą jescze lepsze.

0

Nie rozumiem, w takim meczu nie wystawić Songa, a do tego Fabregasa na szpicy. Jakby nie mógł tam zagrać Alexis a Cesc za Iniestę na przykład.

0

Myślę, że tym klubem była Anżi Machaczkała. Niedawno sporo mówiło się, że to oni polują na Messiego.

0

I Puyola.

0

To nieważne, że lata za trzech, bo bramek i tak z tego nie ma. On powinien czekać na połowie na piłkę, a gdy leci akcja, to być w centrum pola karnego, bo gdy on rozgrywa, to nie ma kto skończyć.

0

A kto mu każe się tam wracać? Skoro piszecie, że to typ zawodnika , który czeka na podanie, to niech czeka, bo w razie kontry kto miałby strzelac?

0

Czy Wam też piosenka Pompeii tak idealnie pasuje żeby puszczać ją po meczu? Na Camp Nou kilka razy leciała i pamiętam, że po meczu Lechii z Barcą też ona leciała. Poczułem się prawie jakbym był na Camp Nou :P

0

A niedawno mówił, że Giovanni popełnił błąd odchodząc z Barcy. A przecież odszedł z tego samego powodu.

0

Ja bym tam chciał Lewandowskiego. Szczerze. Jednak trzeba dać za niego dużo kasy, a skoro kontrakt Klose niedługo wygasa...
Może i Lewandowski nie umie bądź nie chce grać w kadrze, to w klubie idzie mu bardzo dobrze.

0

A najlepsze jest to, że za kilka lat możemy mieć bardzo silną reprezentację. Teraz Belgia ma swój czas, obyśmy my mieli za kilka lat.

0

Na prawej i na lewej, ale my potrzebujemy środka.

0

Ta jasne, wymiana jakiegoś nowego nazwiska na Mascherano. Co jeszcze...

0

To w porządku.

0

Puyol ma tak podwinięte spodenki, że przypominają mi się te dawne, krótkie szorty, w których kiedyś grano.

0

Myślicie, że te 750 tysięcy to dla Barcy nic, ale nie wiecie nawet, jak bardzo się mylicie pisząc, że to na skarpetki, na tusz, zwykłe grosze.

0

A do tego jeszcze kontuzja Neymara na treningu...

0

Chciałbym widzieć reakcję kibiców gdy Neymar strzeli bramkę w Gran Derbi i wspólnie z Alvesem i Adriano zatańczą sambę.

0

Ale ładnie teraz poklepali.

0

Ale Costa chciał teraz przydrukować..

0

A kim niby jest Varane?

0

Ciężko w tabeli sprawdzić?

0

No i dobrze. Niech próbuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?