PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tył koszulek nagle został zmieniony? Jest o wiele lepszy.
0
Przeczytaj to co napisałeś.
0
I po co wyzywać! Leo Messi!
0
A po co Song? Alves wygląda identycznie :P
0
Podobno Barca interesuje się Wilsherem, Gundoganem i Koke. Powodem jest zbliżające się zawieszenie butów na kołku Xaviego. Tylko nie rozumiem, po co mamy Fabregasa? Z tej trójki to jedynie Koke, bo jest młody, ożna sprzątnąć perspektywicznego zawodnika innym sprzed nosa, ale Gundogan myślę chciałby dużo grać. Tak samo Wilshere.
0
Wydaje mi się, że tylko Ty tego nie rozumiesz...
0
Poza tym, że miki pieprzysz, to kogo ty wymyśliłeś? Kto to jest Notroglu?
Jeżeli będziemy mieli typowego snajpera, to dalej moglibyśmy grać 4-3-3, ale z Messim na skrzydle, lub piramidą.
0
Widzisz tam błąd, czy co?
0
Szkoda tej straty punktów, szczególnie, że Atletico przegrało, ale to nic. Gran Derbi będą jescze lepsze.
0
Nie rozumiem, w takim meczu nie wystawić Songa, a do tego Fabregasa na szpicy. Jakby nie mógł tam zagrać Alexis a Cesc za Iniestę na przykład.
0
Myślę, że tym klubem była Anżi Machaczkała. Niedawno sporo mówiło się, że to oni polują na Messiego.
0
I Puyola.
0
To nieważne, że lata za trzech, bo bramek i tak z tego nie ma. On powinien czekać na połowie na piłkę, a gdy leci akcja, to być w centrum pola karnego, bo gdy on rozgrywa, to nie ma kto skończyć.
0
A kto mu każe się tam wracać? Skoro piszecie, że to typ zawodnika , który czeka na podanie, to niech czeka, bo w razie kontry kto miałby strzelac?
0
Czy Wam też piosenka Pompeii tak idealnie pasuje żeby puszczać ją po meczu? Na Camp Nou kilka razy leciała i pamiętam, że po meczu Lechii z Barcą też ona leciała. Poczułem się prawie jakbym był na Camp Nou :P
0
A niedawno mówił, że Giovanni popełnił błąd odchodząc z Barcy. A przecież odszedł z tego samego powodu.
0
Ja bym tam chciał Lewandowskiego. Szczerze. Jednak trzeba dać za niego dużo kasy, a skoro kontrakt Klose niedługo wygasa...
Może i Lewandowski nie umie bądź nie chce grać w kadrze, to w klubie idzie mu bardzo dobrze.
0
A najlepsze jest to, że za kilka lat możemy mieć bardzo silną reprezentację. Teraz Belgia ma swój czas, obyśmy my mieli za kilka lat.
0
Na prawej i na lewej, ale my potrzebujemy środka.
0
Ta jasne, wymiana jakiegoś nowego nazwiska na Mascherano. Co jeszcze...
0
To w porządku.
0
Puyol ma tak podwinięte spodenki, że przypominają mi się te dawne, krótkie szorty, w których kiedyś grano.
0
Myślicie, że te 750 tysięcy to dla Barcy nic, ale nie wiecie nawet, jak bardzo się mylicie pisząc, że to na skarpetki, na tusz, zwykłe grosze.
0
A do tego jeszcze kontuzja Neymara na treningu...
0
Chciałbym widzieć reakcję kibiców gdy Neymar strzeli bramkę w Gran Derbi i wspólnie z Alvesem i Adriano zatańczą sambę.
0
Ale ładnie teraz poklepali.
0
Ale Costa chciał teraz przydrukować..
0
A kim niby jest Varane?
0
Ciężko w tabeli sprawdzić?
0
No i dobrze. Niech próbuje.