PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale tam miesza Deulofeu.
0
Czuję, że Święci wygrają ten mecz. Oby do 0.
0
Jak Suarez tego nie strzeli a raczek jak Howard to obroniłł? Co za mecz!
0
Jak można było tak zepsuć 4 na 2...
0
Ale to zrobili! coś pięknego!
0
W tym roku za wiele F1 nie oglądałem. Bez Kubicy to już trochę nie to samo.
0
Na oglądanie skoków przyjdzie jeszcze czas, w zimowe wieczory, kiedy nie będą w tym czasie mecze Barcy.
Co mnie obchodzi jego zdanie, 2x derby i Barca, coś pięknego.
0
Camp Nou faktycznie za drogie.
0
Fajny maraton dzisiaj. Everton - Liverpool, Barcelona - Granada, Borussia - Bayern, Real - Almeria i Milan - Genoa
Ale zepsuł Allen, gorzej niż Deulofeu
0
Fajny prezent na święta dla małego (i nie tylko) Barcelonisty znalazłem :P
http://allegro.pl/nowosc-klocki-fc-barcelona-gra-mecz-62-klocki-cobi-i3710719021.html
http://allegro.pl/klocki-cobi-stadion-fcb-fc-barcelona-camp-nou-hit-i3707868554.html
0
Ale zepsuł Deulofeu.
0
No nie.
0
To bardzo fajny skład, szkoda tylko, że Song nie gra...
0
Ale jaja. Liczę, że Montoya zagra dobry mecz.
0
Dobre wieści po treningu - żaden zawodnik nie odniósł kontuzji :P
0
wobec?
0
Takich samych pytań mogło być z 500 :)
0
Mogą sobie przybić piątkę z Messim.
0
Czy to jakieś jaja z tymi kontuzjami?
0
Wszystko fajnie, tylko po co wzmacniać pomoc?
0
A mi się wydaje, że to błąd gramatyczny, nie ortograficzny znawco...
0
Filmik z dubletem Messiego w 2011, co za bandyctwo...
0
CC naciśnij na filmiku.
0
Alexis dwie brameczki. Ładnie.
0
Jeżeli umownie przyjmiemy, że jego szyja to kołek, to tak.
0
Odpowiedź do PoGGi.
0
Zawsze lubiłem Alberto Jorquerę.
0
Tak się składa, że budżet klubu a budżet transferowy to całkiem co innego, a jeszcze czym innym jest dług klubu, który nie ma nic wspólnego z budżetem.
0
Admini pewnie na siłę wrzucili Mikiego żeby tutaj nie płakał, że nie ma jego komentarzy.
0
Obydwie ekipy postawiły na klasykę. Teraz czekamy na reprezentację Polski :P