0

Ale tam miesza Deulofeu.

0

Czuję, że Święci wygrają ten mecz. Oby do 0.

0

Jak Suarez tego nie strzeli a raczek jak Howard to obroniłł? Co za mecz!

0

Jak można było tak zepsuć 4 na 2...

0

Ale to zrobili! coś pięknego!

0

W tym roku za wiele F1 nie oglądałem. Bez Kubicy to już trochę nie to samo.

0

Na oglądanie skoków przyjdzie jeszcze czas, w zimowe wieczory, kiedy nie będą w tym czasie mecze Barcy.

Co mnie obchodzi jego zdanie, 2x derby i Barca, coś pięknego.

0

Camp Nou faktycznie za drogie.

0

Fajny maraton dzisiaj. Everton - Liverpool, Barcelona - Granada, Borussia - Bayern, Real - Almeria i Milan - Genoa

Ale zepsuł Allen, gorzej niż Deulofeu

0

Ale zepsuł Deulofeu.

0

No nie.

0

To bardzo fajny skład, szkoda tylko, że Song nie gra...

0

Ale jaja. Liczę, że Montoya zagra dobry mecz.

0

Dobre wieści po treningu - żaden zawodnik nie odniósł kontuzji :P

0

wobec?

0

Takich samych pytań mogło być z 500 :)

0

Mogą sobie przybić piątkę z Messim.

0

Czy to jakieś jaja z tymi kontuzjami?

0

Wszystko fajnie, tylko po co wzmacniać pomoc?

0

A mi się wydaje, że to błąd gramatyczny, nie ortograficzny znawco...

0

Filmik z dubletem Messiego w 2011, co za bandyctwo...

0

CC naciśnij na filmiku.

0

Alexis dwie brameczki. Ładnie.

0

Jeżeli umownie przyjmiemy, że jego szyja to kołek, to tak.

0

Odpowiedź do PoGGi.

0

Zawsze lubiłem Alberto Jorquerę.

0

Tak się składa, że budżet klubu a budżet transferowy to całkiem co innego, a jeszcze czym innym jest dług klubu, który nie ma nic wspólnego z budżetem.

0

Admini pewnie na siłę wrzucili Mikiego żeby tutaj nie płakał, że nie ma jego komentarzy.

0

Obydwie ekipy postawiły na klasykę. Teraz czekamy na reprezentację Polski :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?