0

Aj, dobry strzał.

0

Ale strzał Tello taki sobie, dobrze że się odbiła.
Ciekawe kto zejdzie, Pedro czy Neymar?

0

To jest to!

0

Ta, a Neymar w myślach pewnie mówi: "co za głąb"

0

CO TO BYŁO!?

0

Ogarnij się.

0

Co oni gadają? Piłka tylko odbiła się od obrońcy...

0

Super!

0

Argentyńską wołowinę, pewnie to co Messi jadł za młodu :P

0

Ładnie Xavi!

0

I paradoksalnie mam plusową ocenę :D

0

Haha, jaka fajna cieszynka Neymara. Jakby mówił "wyj...ne" :D

0

Oho, jakieś buce masowo minusują.

0

Ale bramy Ibry.

0

Te gołębie na stadionie...

0

Alexis, Montoya, Neymar. Ale to było ładne.

0

Nie no, po co, przecież Chelsea ma taki dostatek w obronie, że Luiz ciągle ląduje na trybunach ;)

0

To samo chciałem napisać :P

0

A pomyłka... Cesc pauzuje a kartki.

0

Ja wole skład Sportu, z Songiem i Adriano. W pomocy zamiast Xaviego mógłby zagrać Fabregas lub Roberto.

0

Przecież to Barça sponsoruje Unicef....
A na koszulkach z przodu dalej będie QATAR Airways.

0

Dlatego napisałem "pojawi się". symbolicznie :P

0

No i przecież pojawi się w grudniowym meczu pożegnalnym Gabiego Milito.

0

I git. Szkoda tylko, że to Muller. Jego nie lubię.

0

Tu filmik.

0

Na konferencji Ancelottiego gdzie są sponsorzy na banerze wysunął się plakat: Pokażmy czerwona kartkę dla Gazpromu

0

Greenpeace co odwalił...

0

Chodziło mi raczej o kataloński :P

0

Będzie 3:0, karny.

0

Napisałem definicję w 2 osobie liczby pojedynczej - Ty .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?