PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O cholera.
0
Pięknie.
0
Wow, ale jaja.
0
Dziękuję, dobranoc. Brawo Tello.
0
Dlaczego niby Tello nie liczysz?
0
Zła wiadomość.
0
O cholera, brzydko wyglądało.
0
Wyśmienita jedenastka i tyle.
0
Afellay ;)
0
Od zawsze lubiłem Afellaya i cieszyłem się, kiedy przychodził do Barcy. Chciałbym, żeby tu został i liczę, że już niedługo zagra w jakimś meczu.
0
A tak liczyłem na Afellaya. Podobno nie wykonuje on jeszcze niektórych ćwiczeń. Może dlatego jeszcze nie jest powołany.
0
Może i Bale zasłużenie, ale nie zmienia to faktu, że nie głosowali eksperci, tylko internauci, na podstawie swoich sympatii, nie wyników sportowych.
0
Bale w XI roku? Śmiech na sali ta jedenastka. Wybierali jąinternauci, nie eksperci.
0
O debiucie Neymara zawsze będzie się mówiło w kontekście meczu z polską drużyną. Coś fajnego.
0
Jeny, co za smęty, człowieku...
0
Każdy będzie mógł blokować co chce? Czy będzie to na zasadzie: 10 użytkowników klika "zablokuj" i wtedy z automatu komentarz jest usuwany?
0
Jakiś kompletny burak tam miał koszulkę z napisem anti-Messi. Dlaczego są tacy ludzie...
0
Otóż jest opcja. Jest to autentyczny produkt. Po prostu "tańsza wersja oryginału", ale nie podróba. Mam kilka takich Barcy i od meczówki odbiegają one tylko tym, że nie posiadają plastra tu i tam (na ramionach).
Są rodzaje koszulek: meczówka, stadionowa i jeszcze jakaś. To jest opcja stadionowa.
0
Wzruszyła mnie Twoja orografia.
0
Ubrał się znakomicie. Dlaczego przeciętny Polak uważa, że lepiej ubrać się jak inni i się nie wyróżniać?
0
Napisz o tym np. do Robertinho. Zgłoszenie przyciskiem nieczęsto pomaga.
0
Leo naprawdę fajnie się ubrał. Nie rozumiecie tego, że z Antonellą tworzyli barwy blaugrana? Można wiedzieć, dlaczego nie było Iniesty?
0
Tylko jakieś dzieci mogły wybrać porażkę z Bayernem za najgorsze w tym roku. Choroba Tito to coś strasznego. Zobaczcie, przez co on przechodzi...
0
Piszcie,co chcecie, ale dla mnie reakcja Cristiano na nagrodę było piękna. Przed galą mówił, że ta nagroda nie ma dla niego wielkiego znaczenia, ale to nie prawda i to było widać kiedy ją obierał. Cieszy mnie taki werdykt. Sprawiedliwy werdykt. Wzruszająca była reakcja Pele na jego nagrodę.
Było mi trochę żal Riberyego.
0
Ibra to wygra.
0
Ma to znaczenie, że Messi miał kontuzję, bo w tym czasie przy takiej samej liczbie meczów co Bale strzelał by gole, to i średnia bramek na mecz byłaby lepsza.
0
Miałem tak samo...
0
Skoro grają Cesc, Busquets Xavi i Iniesta, to na ławce rezerwowych będzie miejsce dla Songa i Afellaya. Fajnie, gdyby tak było.
0
http://www.fcbarca.com/53213-juanfran-bedzie-mogl-zagrac-z-barcelona.html
Jego kartkę anulowano.
0
Juanfran będzie mógł zagrać w tym meczu.