0

O cholera.

0

Pięknie.

0

Wow, ale jaja.

0

Dziękuję, dobranoc. Brawo Tello.

0

Dlaczego niby Tello nie liczysz?

0

Zła wiadomość.

0

O cholera, brzydko wyglądało.

0

Wyśmienita jedenastka i tyle.

0

Afellay ;)

0

Od zawsze lubiłem Afellaya i cieszyłem się, kiedy przychodził do Barcy. Chciałbym, żeby tu został i liczę, że już niedługo zagra w jakimś meczu.

0

A tak liczyłem na Afellaya. Podobno nie wykonuje on jeszcze niektórych ćwiczeń. Może dlatego jeszcze nie jest powołany.

0

Może i Bale zasłużenie, ale nie zmienia to faktu, że nie głosowali eksperci, tylko internauci, na podstawie swoich sympatii, nie wyników sportowych.

0

Bale w XI roku? Śmiech na sali ta jedenastka. Wybierali jąinternauci, nie eksperci.

0

O debiucie Neymara zawsze będzie się mówiło w kontekście meczu z polską drużyną. Coś fajnego.

0

Jeny, co za smęty, człowieku...

0

Każdy będzie mógł blokować co chce? Czy będzie to na zasadzie: 10 użytkowników klika "zablokuj" i wtedy z automatu komentarz jest usuwany?

0

Jakiś kompletny burak tam miał koszulkę z napisem anti-Messi. Dlaczego są tacy ludzie...

0

Otóż jest opcja. Jest to autentyczny produkt. Po prostu "tańsza wersja oryginału", ale nie podróba. Mam kilka takich Barcy i od meczówki odbiegają one tylko tym, że nie posiadają plastra tu i tam (na ramionach).
Są rodzaje koszulek: meczówka, stadionowa i jeszcze jakaś. To jest opcja stadionowa.

0

Wzruszyła mnie Twoja orografia.

0

Ubrał się znakomicie. Dlaczego przeciętny Polak uważa, że lepiej ubrać się jak inni i się nie wyróżniać?

0

Napisz o tym np. do Robertinho. Zgłoszenie przyciskiem nieczęsto pomaga.

0

Leo naprawdę fajnie się ubrał. Nie rozumiecie tego, że z Antonellą tworzyli barwy blaugrana? Można wiedzieć, dlaczego nie było Iniesty?

0

Tylko jakieś dzieci mogły wybrać porażkę z Bayernem za najgorsze w tym roku. Choroba Tito to coś strasznego. Zobaczcie, przez co on przechodzi...

0

Piszcie,co chcecie, ale dla mnie reakcja Cristiano na nagrodę było piękna. Przed galą mówił, że ta nagroda nie ma dla niego wielkiego znaczenia, ale to nie prawda i to było widać kiedy ją obierał. Cieszy mnie taki werdykt. Sprawiedliwy werdykt. Wzruszająca była reakcja Pele na jego nagrodę.
Było mi trochę żal Riberyego.

0

Ibra to wygra.

0

Ma to znaczenie, że Messi miał kontuzję, bo w tym czasie przy takiej samej liczbie meczów co Bale strzelał by gole, to i średnia bramek na mecz byłaby lepsza.

0

Miałem tak samo...

0

Skoro grają Cesc, Busquets Xavi i Iniesta, to na ławce rezerwowych będzie miejsce dla Songa i Afellaya. Fajnie, gdyby tak było.

0

0

Juanfran będzie mógł zagrać w tym meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?