0

Tytuły zdobywa się dzięki zdobytym punktom i golom, nie czystymi kontami.

0

Już 1:1 :)

0

Ten mecz zapowiadał się znakomicie i jest znakomity. Akcja za akcję, szybkie tempo, gole. Bardzo dobry mecz.

0

Jeśli ktoś nie może żyć bez oglądania meczu, to polecam dzisiaj Derby Merseyside. Kto oglądał w tamtej rundzie, wie dlaczego.

0

Kto pisze o jakichś kolegach? Będzie to wyglądało po prostu komicznie.

0

Oby do tego nie doszło. Już się ludzie śmieją. Różowe kolory może mieć jedynie Palermo :P Barca nie powinna się na to zgodzić.

0

w LIDZE gościu...

0

AFELLAY ludzie! Czy wy jesteście tępi?

0

Zostałeś zgłoszony ;)

0

Dobry skład Stevena Gerrardo Martino ;) Chciałbym w drugiej połowie, chociaż na 15 minut zobaczyć Afellaya i liczę na dobre spotkanie.

0

20 minut maksymalnie. Bardzo długo nie grał i nie można od razu go tak obciążać.

0

Ja ucieszę się, jeśli Afellay zagra ok. 20 minut. chłopak dopiero wraca po długiej przerwie i nie ma co liczyć, że zagra cały mecz i to bardzo dobry mecz. Będę się cieszył, jeżeli będzie dobrze rozgrywał piłkę i miał kluczowe podania.

0

9 minuta i Villa strzela gola. Musimy wygrać ten mecz.

0

I teraz pomyśleć, jak silna byłaby Valencia z Villą, Soldado, Silvą, Matą, Albą i resztą...

0

Niestety widać, że większość użytkowników tutaj, to gimbaza...

0

Jaj robił sobie z ludzi. Dziwię się, że redakcja tak długo go trzymała. Najgorsze jest to, że jakieś pajace chcą jego powrotu.

0

Nie jest ważny? Walczymy o odzyskanie fotelu lidera....

0

No cóż, przegapiłem to. Więc jest szansa dla Afellaya, bo przy kontuzji Neymara na ławce jest Tello i Dongou. Pierwszy wejdzie na 100%, Roberto pewnie też. I teraz, Dongou, czy Afellay.

0

Dlatego, że ma okropny charakter boiskowy. Tak jak Müller zresztą.

0

Zna ktoś może przewidywaną ławkę rezerwowych? Głównie interesuje mnie pomoc.
Song i Roberto czy Song i Afellay.

0

Serio, wolałbym Adriano za Alvesa..,

0

Wspominając napastników ciągle zapomina się o Cuence. Tak jakby w ogóle go nie było.

0

Podejrzewam, że na prawej stronie zagra Montoya, a na lewej Adriano, a także Xavi w środku.

0

To wspaniałe. Afellay musi zagrać.

0

Ale to chyba nie jest aktualne zdjęcie Tito. Przecież jeszcze się nie spotkali.
Ostatnio pokazywali Vilanovę na trybunach.

0

Myślę, że nie zagra tak szybko całego meczu. Najpierw jakieś 15-20 minut z Malagą, następnie ok. 30 minut z Levante i dopiero potem można mówić o meczu od początku.

0

Już jakiś czas temu.

0

Przyzwoite oceny. Zasłużenie po dziewiątce dla Tello i Messiego. Dobra ocena dla Songa. Jego podania rzeczywiście były bardzo dobre.

0

To super wiadomość! Długo na to czekałem i będę się cieszył, jeśli wkrótce zagra.

0

Nie wiem, trochę mi go szkoda. Tak naprawdę nie był złym prezydentem.

Nie można nawet komentarza napisać, bo strona jest zawalona...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?