PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tytuły zdobywa się dzięki zdobytym punktom i golom, nie czystymi kontami.
0
Już 1:1 :)
0
Ten mecz zapowiadał się znakomicie i jest znakomity. Akcja za akcję, szybkie tempo, gole. Bardzo dobry mecz.
0
Jeśli ktoś nie może żyć bez oglądania meczu, to polecam dzisiaj Derby Merseyside. Kto oglądał w tamtej rundzie, wie dlaczego.
0
Kto pisze o jakichś kolegach? Będzie to wyglądało po prostu komicznie.
0
Oby do tego nie doszło. Już się ludzie śmieją. Różowe kolory może mieć jedynie Palermo :P Barca nie powinna się na to zgodzić.
0
w LIDZE gościu...
0
AFELLAY ludzie! Czy wy jesteście tępi?
0
Zostałeś zgłoszony ;)
0
Dobry skład Stevena Gerrardo Martino ;) Chciałbym w drugiej połowie, chociaż na 15 minut zobaczyć Afellaya i liczę na dobre spotkanie.
0
20 minut maksymalnie. Bardzo długo nie grał i nie można od razu go tak obciążać.
0
Ja ucieszę się, jeśli Afellay zagra ok. 20 minut. chłopak dopiero wraca po długiej przerwie i nie ma co liczyć, że zagra cały mecz i to bardzo dobry mecz. Będę się cieszył, jeżeli będzie dobrze rozgrywał piłkę i miał kluczowe podania.
0
9 minuta i Villa strzela gola. Musimy wygrać ten mecz.
0
I teraz pomyśleć, jak silna byłaby Valencia z Villą, Soldado, Silvą, Matą, Albą i resztą...
0
Niestety widać, że większość użytkowników tutaj, to gimbaza...
0
Jaj robił sobie z ludzi. Dziwię się, że redakcja tak długo go trzymała. Najgorsze jest to, że jakieś pajace chcą jego powrotu.
0
Nie jest ważny? Walczymy o odzyskanie fotelu lidera....
0
No cóż, przegapiłem to. Więc jest szansa dla Afellaya, bo przy kontuzji Neymara na ławce jest Tello i Dongou. Pierwszy wejdzie na 100%, Roberto pewnie też. I teraz, Dongou, czy Afellay.
0
Dlatego, że ma okropny charakter boiskowy. Tak jak Müller zresztą.
0
Zna ktoś może przewidywaną ławkę rezerwowych? Głównie interesuje mnie pomoc.
Song i Roberto czy Song i Afellay.
0
Serio, wolałbym Adriano za Alvesa..,
0
Wspominając napastników ciągle zapomina się o Cuence. Tak jakby w ogóle go nie było.
0
Podejrzewam, że na prawej stronie zagra Montoya, a na lewej Adriano, a także Xavi w środku.
0
To wspaniałe. Afellay musi zagrać.
0
Ale to chyba nie jest aktualne zdjęcie Tito. Przecież jeszcze się nie spotkali.
Ostatnio pokazywali Vilanovę na trybunach.
0
Myślę, że nie zagra tak szybko całego meczu. Najpierw jakieś 15-20 minut z Malagą, następnie ok. 30 minut z Levante i dopiero potem można mówić o meczu od początku.
0
Już jakiś czas temu.
0
Przyzwoite oceny. Zasłużenie po dziewiątce dla Tello i Messiego. Dobra ocena dla Songa. Jego podania rzeczywiście były bardzo dobre.
0
To super wiadomość! Długo na to czekałem i będę się cieszył, jeśli wkrótce zagra.
0
Nie wiem, trochę mi go szkoda. Tak naprawdę nie był złym prezydentem.
Nie można nawet komentarza napisać, bo strona jest zawalona...