0

4-2-2? Są aż tacy pewni siebie? ;)

0

Miejmy nadzieję, że i tym razem Tata robi w konia wszystkie gazety.

0

A co w tym dziwnego? Roura nadal jest w sztabie szkoleniowym

0

Chodzi o Cuenkę.

0

To by było niezłe, ale kto posadzi na ławę jednocześnie Iniestę i drugi mecz z rzędu Xaviego?

0

Szkoda chłopa. to musi być przygnębiające. Czuje, że jest tu niepotrzebny, a mimo to chce tu być.

0

"To moje typowe zagranie" Ma rację, jego strzały są świetne po prostu. Który to już podobny gol w jego wykonaniu...
Oby dostawał jak najwięcej szans czy to na lewej, czy na prawej stronie.

0

Chyba nie znasz znaczenia słowa bynajmniej.

0

Co to jest to IF?

0

Będzie edycja komentarza. To na pewno.

0

http://pics.tinypic.pl/i/00500/6rcossq6sp7v.png
Z oficjalnego konta Liverpoolu. Piękny gest.

0

Szkoda, że nie będzie tego meczu na Canal+, jak rok temu.

0

Bardzo fajny skład. Zagrają ci, którzy dawno nie grali ale też jest paru zawodników, którzy rozgrzewają się przed City.
Jeżeli obecność Songa ma oznaczać mecz z City dla Busquetsa i odwrotnie, to byłbym za składem Sportu. Tello powinien dzisiaj zagrać. Chciałbym też zobaczyć Adriano w meczu z City od pierwszej minuty.

Dobrze, gdyby później wszedł Afellay oraz... no właśnie, kto? Nasza ławka nie poraża. Możliwe, że wejdzie Xavi oraz Neymar, chyba, że zagra skład bez Tello, to wtedy on wejdzie.

0

Z jaką chorobą?

0

Nie zmienił się. Nie rozumiesz, że on nie ma 11 lat, nie ma na imię Mikołaj i wszystkie jego dane były fałszywe? Poczytaj sobie na jego facebooku jak sobie jaja robił z całego portalu...

0

Jedyne wyjście to Canal+. Na TVP pewnie będą pokazywane najbardziej "polskie" drużyny.

0

Rozumiem.

0

No właśnie dlatego trzeba, by te oceny były jak najbardziej prawidłowe, żeby nie wprowadzać nikogo w błąd.

Niepewny w opanowaniu piłki w początkowej fazie meczu, nawet jeśli umie więcej zwodów od Tello.

Widzę, że komentarz pewnego użytkownika, który zebrał wielką ilość plusów został wzięty pod uwagę :P

0

Dodam też, że w pewnym meczu Pucharu Króla, możliwe, że z Levante według Czytelników Zawodnikiem Meczu został Pinto i miał wyraźną przewagę nad kilkoma zawodnikami, a gwiazdkę przy nazwisku za najlepszego zawodnika wg. czytelników miał Messi.

0

Fajnie się złożyło.
Najpierw news z tytułem: ani Messi, ani Cristiano. Najlepszy jest Di Stefano, a wyżej: Messi o krok od wyrównania rekordu Di Stefano.

0

Jest też chyba tak, że można zostać socio nie będąc katalończykiem, ale osoba która aktualnie jest socio, musi go polecić.

0

*tych

0

Nie, nie chodzi mi o Twój komentarz. Ty pytasz, czy Barça dostanie 70 milionów na raz, a potem przez 10 lat nic, czy rocznie po 7, a mi chodzi o tyh,którzy pytają, czy przez 10 lat będą dostawać po 70 milionów.

0

I proszę Was, czytajcie ze zrozumieniem i nie zadawajcie głupich pytań,
Klub ma zarobić na CAŁYM przedsięwzięciu 70mln a nie rocznie 70.

0

*mniejszych.

0

Ale to nie jest nasz główny sponsor, nie rozumiesz tego? United też ma kmniejszyh sponsorów. Używajcie trochę mózgu...

0

A co, to są niby małe pieniądze? Ile klubów może pomarzyć o takiej kasie?
Nie rozumiem waszego toku myślenia, gdzie uważacie, że 7mln to małe pieniądze. Chyba za dużo się nagraliście w menedżery...

0

Sprzedawaj niezdrowy fast foody - promuj zdrowy tryb życia...

0

W sumie, to czemu nie. To po prostu kolejny sponsor. Oczywiście nie będzie tego na koszulkach. Mało kto by to zniósł.

0

Oglądanie jest darmowe?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?