0

A co, jeżeli leczenie potrwa kilka miesięcy i nikt nie będzie chciał go kupić, a Victor zostanie z nami na kolejny sezon?

0

O kurde, tylko nie więzadła. Nie tak ma się pożegnać z Barceloną.

0

Co jest grane, kurczę? Pinto znów wchodzi do składu.

0

A jednak rzut wolny, ale czy sędzia początkowo nie pokazywał na wapno?

0

Ale ich gnieciemy, tylko skuteczność zwodzi.

0

I to jest wrzutka! Brawo dla Adriano. Kurcze, podanie do Songa, a Iniesta podbiega przed niego i mu piłkę zabiera...

0

Dlaczego źle wygląda? a tymczasem "odpowiedź" dalej jest losowo przydzielana ;)

0

No i super. Czuję, że wynik może być wysoki.

0

Chodzi o to, że Neymar na lewej blokuje pełne możliwości Iniesty, który nie może sobie swobodnie biegać tą stroną.

0

Oraz z okazji tego, że Montoya przedłuży(ł) kontrakt, mógłby dzisiaj zagrać.

0

Myślę, że skład z Pedro, Sanchezem i Bartrą będzie odpowiedni. cieszy mnie, że zagra Adriano, dobrze byłoby zobaczyć też Songa, a później Tello.

0

Trzeba się z nim zgodzić w kwestii zarobków Neymara. to właśnie tacy zawodnicy jak Xavi, Iniesta, czy Pique powinni zarabiać najwięcej, a nie dopiero wschodząca gwiazda.

0

Nie jestem zwolennikiem tego, żeby byli piłkarze byli okazjonalnie komentatorami, ale w akurat w przypadku dudka nie było źle. Obawiałem się bezwzględnej stronniczości, ale tego wcale nie było. Jedno, z czym przesadził to to, że Mascherano ma 160cm wzrostu.

0

Czy każdy zawodnik Realu musi okazywać się pajacem? Płaczą, szukają usprawiedliwień, a dlaczego nie powiedzą że po prostu dali dupy? Oni są dziećmi, czy co? Widział wszystko, ale oczywiście, że faul był przed polem karnym nie potrafi przyznać. Karny na Camp Nou? Gościu chyba nie ma godności skoro takie rzeczy wygaduje.

0

Lewa należy do Iniesty.

0

Ten człowiek jest prawdopodobnie chory...

0

Składy można sprawdzić na sport.es na głównej stronie.

0

Do spółki z Dudkiem, ale lepiej niech Wolski przejmie inicjatywę, a Dudek powinien dodawać swoje uwagi.

0

Dobra zapowiedź El Clasico.

0

PaulaFCB, dobrze się czujesz? Uważasz, że jeśli ktoś nie wyzywa Realu i nie czuje do nich nienawiści, to nie jest kibicem Barcelony? Szkoda mi Ciebie...

0

Dudek? Po co w ogóle brać go do komentowania? To nie będzie bezstronne. Chciałbym, by choć jedno Gran Derbi komentowali ci z ligi angielskie.

0

Wygląda teraz jak Mascherano. Dosyć szybko posiwiał od odejścia.

0

"W 75% przypadków tak to właśnie wygląda. Pozostałe 35% to rzuty wolne, karne."

Wracaj na matematykę. Pozdrawiam.

0

Ale gdyby Messi strzelał tak samo to byś się cieszył i nie napisałbyś, że na pustą, co? STOPhipokryzji, idealny nick co do tego.

0

Adama, ale akcja

0

Moim zdaniem ma dwa wyjścia.
1. Rzucić to wszystko w ... i mieć to gdzieś skoro go nie chcą jednocześnie dając satysfakcję wszystkim szmatławcom.
2. Zostać i wygrać ile się da w tym i kolejnym sezonie i pokazać wszystkim, że jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Oby został.

0

KochamFootball, gotowy produkt po Heycknesie? Jakoś nie przypomina mi się, by Bayern sezon temu grał taką klepą jak to robi teraz... Przejął drużynę i zrobił z nią to, co chciał i wyszło mu to genialnie.

0

A tak poza tym to jest chyba jego trzecie lub czwarte konto, bo dostawał już kilka razy bana.

0

Też widziałem go na żywo i to tutaj, w Polsce, tak jak pewnie wiele innych osób widziało go w Polsce, czy gdziekolwiek indziej, ale czy trzeba o tym pisać w dosłownie każdym komentarzu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?