PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest na TVP 1 i Polsat Sport.
0
Ależ oni nami kręcą....
0
Polecam na youtube Polska myśl szkoleniowa i w ogóle cały film "Być jak Deyna" Ostatnio leciał na Canal+.
7
Usłyszeliście o Laporte 3 tygodnie temu w kontekście zainteresowania Barcy jego osobą i już uważacie go za najlepszego na świecie. Czy Varane jest zły?
0
Czego? Przecież równie dobrze Zubi mógł wpaść do Enrique na herbatkę :)
0
Jakiemu Enrique? Czy on jest naszym trenerem?
1
Na mecz z Girona powołani są TYLKO zawodnicy Barcy B i Juvenil oraz Cuenca...
0
Oby nie dla Mascherano. Jeżeli odszedłby Song, a kupimy w końcu obrońcę, to Mascherano mógłby być zmiennikiem Busquetsa.
0
A więc taka trochę multiliga.
0
Nie lubię, jak Barcelona gra przy świetle dziennym.
0
A ja na C+ Family 2 w rozpisce na dekoderze mam normalnie Elche - Barcelona.
0
Dokładnie! Kilka dni temu wprowadzono korektę w rozkładzie. Barca miała być na kanale 36, ale przeniesiono ją na C+ Family 2...
0
Ludzie, nie mieszajcie już... Mecz jest o 18.55 na żywo na Canal + Family 2.
0
http://estaticos.sport.es/resources/jpg/5/4/alineaciones-probables-del-elche-barca-1399757927745.jpg Przewidywane składy.
3
http://37.media.tumblr.com/1d20efacb89882b14af3b953d53019d0/tumblr_n5d9tvJ7IA1try6hpo1_500.jpg Jak Ramos, tylko brakowało autobusu ;)
0
Kliknij na swój avatar u góry i "Wyłącz nową wersję"
0
Mecz będzie na C+ Family 2
0
PSG w tamtym sezonie też zagrał w strojach na sezon 13/14
0
Zawsze jest opcja nadrukowania tego, co chcesz na koszulce.
0
Czyli możemy spodziewać się składu: Pinto - Alves, Bartra, Mascherano, Adriano - Sergio, Cesc/Xavi, Iniesta/Cesc - Pedro/Iniesta, Messi/Cesc, Alexis/Messi Fajnie, gdybyśmy w końcu ostro wygrali, a na ok. 20 minut weszli Tello Cuenca i Afellay.
0
Cuenca naprawdę się stara (tak, zabrzmiało jak z FIFA), ale taka jest prawda. Może warto byłoby dać mu jeszcze rok wypożyczenia, zamiast sprzedawać a potem zobaczyć, co z niego będzie, to samo z Bojanem.
0
Czyli jego zdaniem zrobił co miał zrobić kilka lat temu, a teraz może zbijać bąki, ale powinien zostać? Śmieszne. Mógłby zostać, gdyby zaczął pracować bardziej w obronie i albo przestał wrzucać, albo trzeba kupić mu "dziewiątkę" która będzie te piłki zgarniać.
0
Miej wszystkie C+, miej nawet nSport, nie obejrzyj meczu Barcelony, bo musisz mieć "kanał 36"... Atletico i Real normalnie, tylko z Barçą musieli wymyślić coś innego...
2
Kolacja na luzaku. Nie dziwi mnie taki ubiór. Ciekawe, jak u Alvesa i Songa.
0
Zgadzam się z tym. Masip to nasza przyszłość.
0
Podobno logo ooredoo mogło pojawić się na koszulkach zamiast Qatar Airways. Wiadomo, że to też Katar, ale myślę, że lepiej by się kojarzyło.
0
Tak. http://mediapunta.pl/produkt_antyrama-tots-units-fem-forca-akcja-charytatywna_1.html
Zastanawiam się nad zamówieniem.
1
Kurczę, a reklamy z Kobe Bryantem i Messim były takie fajne...
0
Gdybyśmy głupio nie potracili punktów, to prawdopodobnie już bylibyśmy mistrzem.
0
Jeśli Tata wygra ligę, to nie chciałbym ujrzeć wiadomości o jego odejściu, a nawet jeśli się nie uda, to niech zostanie. Enrique może sprawić, że GD znowu będą w niepotrzebnie nieprzyjaznej atmosferze.