0

Jest na TVP 1 i Polsat Sport.

0

Ależ oni nami kręcą....

0

Polecam na youtube Polska myśl szkoleniowa i w ogóle cały film "Być jak Deyna" Ostatnio leciał na Canal+.

7

Usłyszeliście o Laporte 3 tygodnie temu w kontekście zainteresowania Barcy jego osobą i już uważacie go za najlepszego na świecie. Czy Varane jest zły?

0

Czego? Przecież równie dobrze Zubi mógł wpaść do Enrique na herbatkę :)

0

Jakiemu Enrique? Czy on jest naszym trenerem?

1

Na mecz z Girona powołani są TYLKO zawodnicy Barcy B i Juvenil oraz Cuenca...

0

Oby nie dla Mascherano. Jeżeli odszedłby Song, a kupimy w końcu obrońcę, to Mascherano mógłby być zmiennikiem Busquetsa.

0

A więc taka trochę multiliga.

0

Nie lubię, jak Barcelona gra przy świetle dziennym.

0

A ja na C+ Family 2 w rozpisce na dekoderze mam normalnie Elche - Barcelona.

0

Dokładnie! Kilka dni temu wprowadzono korektę w rozkładzie. Barca miała być na kanale 36, ale przeniesiono ją na C+ Family 2...

0

Ludzie, nie mieszajcie już... Mecz jest o 18.55 na żywo na Canal + Family 2.

3

0

Kliknij na swój avatar u góry i "Wyłącz nową wersję"

0

Mecz będzie na C+ Family 2

0

PSG w tamtym sezonie też zagrał w strojach na sezon 13/14

0

Zawsze jest opcja nadrukowania tego, co chcesz na koszulce.

0

Czyli możemy spodziewać się składu: Pinto - Alves, Bartra, Mascherano, Adriano - Sergio, Cesc/Xavi, Iniesta/Cesc - Pedro/Iniesta, Messi/Cesc, Alexis/Messi Fajnie, gdybyśmy w końcu ostro wygrali, a na ok. 20 minut weszli Tello Cuenca i Afellay.

0

Cuenca naprawdę się stara (tak, zabrzmiało jak z FIFA), ale taka jest prawda. Może warto byłoby dać mu jeszcze rok wypożyczenia, zamiast sprzedawać a potem zobaczyć, co z niego będzie, to samo z Bojanem.

0

Czyli jego zdaniem zrobił co miał zrobić kilka lat temu, a teraz może zbijać bąki, ale powinien zostać? Śmieszne. Mógłby zostać, gdyby zaczął pracować bardziej w obronie i albo przestał wrzucać, albo trzeba kupić mu "dziewiątkę" która będzie te piłki zgarniać.

0

Miej wszystkie C+, miej nawet nSport, nie obejrzyj meczu Barcelony, bo musisz mieć "kanał 36"... Atletico i Real normalnie, tylko z Barçą musieli wymyślić coś innego...

2

Kolacja na luzaku. Nie dziwi mnie taki ubiór. Ciekawe, jak u Alvesa i Songa.

0

Zgadzam się z tym. Masip to nasza przyszłość.

0

Podobno logo ooredoo mogło pojawić się na koszulkach zamiast Qatar Airways. Wiadomo, że to też Katar, ale myślę, że lepiej by się kojarzyło.

0

1

Kurczę, a reklamy z Kobe Bryantem i Messim były takie fajne...

0

Gdybyśmy głupio nie potracili punktów, to prawdopodobnie już bylibyśmy mistrzem.

0

Jeśli Tata wygra ligę, to nie chciałbym ujrzeć wiadomości o jego odejściu, a nawet jeśli się nie uda, to niech zostanie. Enrique może sprawić, że GD znowu będą w niepotrzebnie nieprzyjaznej atmosferze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?