PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na jeden sezon/rok są w sam raz. Ostatnio miałem Mercurial Vapor (CR7, te czarno jaskrawo-zielone) i Nike Bomba5. Teraz zastanawiam się nad Puma evoPower, które miał Cesc, te czerwone a może inne.
0
Nie rozumiem, jak można bić się i sprzeczać między sobą grając w jednej drużynie. Najpierw Asou-Ekotto i Moukandjo, a teraz Maniatis z Tzavellasem. Ten pierwszy chciał nawet lecieć z tego powodu do domu...
0
Mam takie pytanie. Zwycięzca kolejki to ten, który jest na pierwszym miejscu w tabeli, czy ten, który w danej kolejce zdobył najwięcej punktów?
0
Piękny obrazek. Alexis musi u nas zostać.
2
Nie wiem, czy ktoś na to zwraca uwagę, ale zostajesz zgłoszony za prowokacje.
3
Tak tak, ale jak Busquets deptał po Pepe to już jest ok, nie?
0
Ależ te odpowiedzi na komentarze są uciążliwe. Trzeba otwierać każdą, potem klikać kropkę, a po jakimś czasie i tak pokazują się w powiadomieniach.
0
Szkoda Villi. Powinien zagrać z Australią od początku.
0
No tak, bo przecież Villa zawsze miał 32 lata....
2
Ładnie przymierzył. Większość tam chyba myśli, że nie przystoi uderzyć z dystansu...
0
Nie gra Fabregas, Xavi, Koke, Villa od początku, to co oni chcą tam zwojować?
1
Cazorla? Zmiana trochę bezsensu kiedy potrzeba snajpera i goli.
5
Fajnie Sanchez myśli na boisku. Wie gdzie ma podać, robi to w czas. Niech Del Bosque wprowadzi w końcu tego Villę... Bezsensu zostawiać sobie zmianę w takim meczu przegrywając 0:2...
0
Torres? Przecież to jest powalone!
0
Busquets, ale drewno, asysta byłaby piękna.
0
Costa bardzo słabo. Z Australią Villa powinien grać od początku.
0
Powinien wejść Villa. Musi Del Bosque zaryzykować.
0
Dobra kontra w naszym wykonaniu którą pamiętam w tym sezonie, to długie szybkie podanie Xaviego do Messiego lub Alexisa w jednym z meczów, po którym Xavi próbował wmawiać, że to wcale nie była kontra ;)
0
Ależ fałszem uderzył. Szkoda mi Hiszpanii, Casillasa i innych, ale to chyba ich koniec.
4
Iniesta to jest gość, jego chyba wszyscy lubią i mają do niego szacunek. Zapracował sobie na to swoją postawą. Między innymi pamięcią o Danim Jarque.
5
Szkoda Xaviego. Akurat on zasłużył, by dzisiaj zagrać.
0
No cóż, jak się nie ma coś się lubi, to się lubi 1 punkt ;) Szkoda mi będzie drużyn, które odpadną mimo ładnej i ambitnej gry, a taką prezentuje Australia.
0
Na przykład tu: http://allegro.pl/koszulka-puma-chile-size-m-wlasny-napis-i4314236110.html
3
Jaka cudowna bramka! Coś pięknego.
0
Ależ Robben jest świetny. Mimo, że go nie lubię, to trzeba to przyznać.
0
Ja postawiłem dziś 3:0 dla Holandii, 2:1 dla Hiszpanii, a nad meczem Kamerunu z Chorwacją się zastanawiam, jednak tam wynik chyba będzie minimalny.
2
Kolejny dzień prowokacje tego użytkownika i nadal nie dostał bana.
0
Eh, to było bez sensu...
2
Niech chociaż Brazylia wygra, to będą dwa punkciki.
3
Zaraz się okaże, że Chicharito ich pozamiata.