2

Suarez to byłby świetny transfer jednak tylko wtedy, kiedy Alexis zostanie. Można przecież to inaczej rozwiązać. Problemem jest to, że jednocześnie trzeba sprowadzić konkretnego obrońcę.

0

Widzę, że nikt nie chce wypomnieć Laskowskiemu, że źle wymawia nazwisko Rooney'a?

1

Ja dałem 2:2, ale zastanawiam się nad zmianą.

0

Ciekawe, czy dobrym pomysłem jest stawianie w każdym meczu wyniku np. 2:0 ze wskazaniem na faworyta. Ciekawe, jaki byłby procent skuteczności.

0

Szkoda. Miałem 3:2 i chciałem zmienić na 2:1 i się nie zapisało, a było to jeszcze przed meczem.

0

Byłoby fajnie, gdyby i WKS i Kolumbia awansowały dalej.

1

Szkoda, że nie zainteresujemy się np. Abate albo Islą.

9

Bo dla nich to coś więcej niż odśpiewanie na odwal lub w ogóle nie śpiewanie, jak niektórzy z naszej kadry.

1

Ponoć powiedział, że się zmienił. Fajnie byłoby go mieć, jednak jest nieobklczalny

0

Na jeden sezon/rok są w sam raz. Ostatnio miałem Mercurial Vapor (CR7, te czarno jaskrawo-zielone) i Nike Bomba5. Teraz zastanawiam się nad Puma evoPower, które miał Cesc, te czerwone a może inne.

0

Nie rozumiem, jak można bić się i sprzeczać między sobą grając w jednej drużynie. Najpierw Asou-Ekotto i Moukandjo, a teraz Maniatis z Tzavellasem. Ten pierwszy chciał nawet lecieć z tego powodu do domu...

0

Mam takie pytanie. Zwycięzca kolejki to ten, który jest na pierwszym miejscu w tabeli, czy ten, który w danej kolejce zdobył najwięcej punktów?

0

Piękny obrazek. Alexis musi u nas zostać.

2

Nie wiem, czy ktoś na to zwraca uwagę, ale zostajesz zgłoszony za prowokacje.

3

Tak tak, ale jak Busquets deptał po Pepe to już jest ok, nie?

0

Ależ te odpowiedzi na komentarze są uciążliwe. Trzeba otwierać każdą, potem klikać kropkę, a po jakimś czasie i tak pokazują się w powiadomieniach.

0

Szkoda Villi. Powinien zagrać z Australią od początku.

0

No tak, bo przecież Villa zawsze miał 32 lata....

2

Ładnie przymierzył. Większość tam chyba myśli, że nie przystoi uderzyć z dystansu...

0

Nie gra Fabregas, Xavi, Koke, Villa od początku, to co oni chcą tam zwojować?

1

Cazorla? Zmiana trochę bezsensu kiedy potrzeba snajpera i goli.

5

Fajnie Sanchez myśli na boisku. Wie gdzie ma podać, robi to w czas. Niech Del Bosque wprowadzi w końcu tego Villę... Bezsensu zostawiać sobie zmianę w takim meczu przegrywając 0:2...

0

Torres? Przecież to jest powalone!

0

Busquets, ale drewno, asysta byłaby piękna.

0

Costa bardzo słabo. Z Australią Villa powinien grać od początku.

0

Powinien wejść Villa. Musi Del Bosque zaryzykować.

0

Dobra kontra w naszym wykonaniu którą pamiętam w tym sezonie, to długie szybkie podanie Xaviego do Messiego lub Alexisa w jednym z meczów, po którym Xavi próbował wmawiać, że to wcale nie była kontra ;)

0

Ależ fałszem uderzył. Szkoda mi Hiszpanii, Casillasa i innych, ale to chyba ich koniec.

4

Iniesta to jest gość, jego chyba wszyscy lubią i mają do niego szacunek. Zapracował sobie na to swoją postawą. Między innymi pamięcią o Danim Jarque.

5

Szkoda Xaviego. Akurat on zasłużył, by dzisiaj zagrać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?