2

Xavi byłby idealnym zmiennikiem dla Rakiticia, tylko teraz znowu szyk kapitanów by się zmienił. Wątpię że zostanie. Więc albo Xavi zostanie, albo Song będzie zmiennikiem Rakiticia, albo pożegnamy obydwu, a w ich miejsce ktoś przyjdzie. Chciałbym już widzieć oficjalną kadrę na sezon 14/15, bo teraz jest jeszcze tyle niewiadomych...

0

Fajnie by było, gdyby Alves został, a Juanem Cuadrado wzmocnilibyśmy linię pomocy. Na razie mnie pomoc nie przekonuje. Iniesta i Rakitić to jest jakość, ale Roberto? Rafinha dopiero będzie wchodził i nie wykluczone, że będzie zmiennikiem dziewiątki. Ciekawe, co z Afellayem? Może jednak zostanie? Lubię go, ale nie wiem, czy ma u nas przyszłość. Jest jeszcze inna opcja. Song zostaje i gra bliżej linii ataku, jak to robił w Arsenalu.

1

Ribery też miał w poprzednim roku wszystko i co z tego było? A poza tym wątpię, że gdyby Portugalia wygrała Mundial, to pisałbyś o złotej piłce dla Coentrao, Pepe czy Miguela Veloso.

0

Jest to Rosjanin pochodzenia izraelskiego.

0

Ale czy ktoś nadjeżdża? Po co taki wpis? Obydwu z tej dwójki lubię, jednak wolę Di Marię i Argentynę że względu na Mascherano i Messiego. Jeśli Real faktycznie chce go sprzedać, to fajnie byłoby go widzieć w Arsenalu. A jeżeli zostanie sprzedany, to jestem pewny, że przynajmniej za 30 milionów.

5

Argentyna w finale! Cudownie, coś pięknego! Oby zrewanżo

0

Genialny Romero! Coś pięknego! Ale jeszcze daleko. Lavezziego brzuch boli? :D

0

Garay może nie strzelić. Siłowo to zrobi. No i zrobił siłowo i trafił.

0

Leo pewnie w górny róg?

0

Brawo Romero! O to chodzi. Teraz niech strzelają.

0

Może Mascherano mówi Romero, jak Kuyt będzie strzelał? :)

0

A więc karne. Kurczę, żeby tylko wszystko strzelali, a może Romero coś obroni.Messi pewnie 2-3 będzie strzelał.

1

Co za amatorka w tej Argentynie...

0

Co za amator. Co za pajac. Jak można zmarnować coś takiego?

5

Ale tak naprawdę, to Mascherano powinien być naszym pierwszym kapitanem. Może nie jest wychowankiem, ale on potrafi wstrząsnąć zespołem, a opaska sprawiłaby jego większą pewność siebie i respekt u kolegów na boisku.

0

Oby to ciśnięcie przełożyło się na strzelenie bramki przez Argentynę.

2

Oby szefunio w przyszłym sezonie pełnił pierwszoplanową rolę na pozycji defensywnego pomocnika.

0

Ja też nie jestem zadowolony z odejścia Alexisa, bo lubię go jako zawodnika, ale po prostu bredzisz. Jak można życzyć najgorszego zawodnikom ulubionego klubu i klubowi najgorszego, bo odszedł jeden zawodnik?

4

Ale pieprzycie za przeproszeniem. Ma wakacje, więc nie zarobicie mu robić tego, co mu się podoba. Messi czy Podolski bawią się z delfinami, a Pique gra w pokera i nikomu nic do tego.

3

O i fajnie. Chciałem, żeby tam poszedł, a nie do Kataru...

16

Dla mnie to jest jakieś nienormalne. Real dostaje od Juve za Moratę 23mln, a gnoje złożyli za Alexisa ofertę na 18 milionów. Ewidentna kpina z Barcelony, ale co zrobić, skoro sami się dają.

0

Zapomniałeś o Rakiticiu, prawda?

0

No tak, tylko według klubu, po co wydawać 60mln na Benatię, skoro można oszczędzić po transferze Suareza i ściągnąć Mathieu... Wolałbym już tego Marquinhosa, który może odpalić i być obrońca na wiele lat razem z Bartrą.

2

Maracanazo jak sama nazwa wskazuje, miało miejsce na Maracanie. Może Bellozo Horizontazo? :)

0

A ja mam jednak nadzieję, że trafią na Argentynę, która zrewanżuje się za rok 2010.

0

No tak, kurczę, faktycznie. Ten wynik to wina nikogo innego jak Neymara. Wszystko jasne.

1

Co Ty opowiadasz? Skąd masz takie dane? Równie dobrze można napisać, żenfani Neymara to dzieci z podstawówki, a fani Messiego to sezonowcy, którzy kibicują mu po każdej kolejnej Złotej Piłce...

6

A to, że podczas gdy reszta zespołu miała wywalone na zaangażowanie w mecz, jemu i Mascherano zależało na wyniku i starali się. Umiejętności na Barcelonę też ma.

0

Przecież to jest nie do pomyślenia, że to klub który chce nabyć danego zawodnika dyktuje warunki temu klubowi, który sprzedaje piłkarza...

1

Oby Barcelona nie żałowała tej "zamiany", jak po krótkim czasie Suarez zrobi coś głupiego...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?