3

To idź i daj buraku. Co za popierdzieleni ludzie. Co Was obchodzi ile dali? Szpital zapwwne tyle potrzebował. A Wy ile przekazaliście ostatnio na jakiś szczytny cel?

0

Nasza kadra mogłaby wyglądać tak: http://www.footballuser.com/1042260/FC_Barcelona

To jest 22 zawodników jeżeli Song odejdzie, choć uważam, że powinien zostać i grać bardziej w środku pola. Wtedy zostaje miejsce dla Bojana i rezerwowego dla Pique (może ktoś z cantery?) i moim zdaniem można zaczynać sezon.Nie jest jeszcze pewne, czy będzie transfer na pozycję prawego obrońcy.

2

Wiesz, np. na FB Błaszczykowskiego po wiadomości albo jest napisane [Kuba] albo [Redakcja], więc skoro podpisał się LIO, to jest to chyba jego wiadomość.

10

Kurdę, wkurza mnie to. Jest, a tak jakby go nie było, bo ani na stadion nie ma wejścia, ani trenować nie może. Chore. Przecież oni mu mogą zepsuć karierę te stare dzidy z FIFA.,..

4

Odbierając mu zasługi z tego Mundialu robi z siebie kretyna i to jeszcze publicznie. To znaczy nie uważam, że każdy kibic Realu mówi, że to się nie należało Messiemu, ale ci zaślepieni, do których Borek najwyraźniej należy.

10

Czego się spodziewać po kibicu Realu? Ale żeby na wizji? Mógł się jeszcze domagać nagrody dla Cristiano....

0

0

W Urugwaju i Argentynie.

9

Eh, już czekam na Mundial 2030 w Urugwaju i Argentynie. To też będzie piękne. Futbol w Ameryce Południowej to coś niesamowitego, pięknego, religia. Nie da się tego opisać. Wspaniała atmosfera po prostu. Mistrzostwa Świata w Rosji czy Katarze to nie będzie to samo... W 2026 jeszcze czeka nas Kolumbia.

2

Śmieszna ta ich jedenastka. Luiz? Suarez? Hazard? Oceniali po jednym meczu i to jeszcze ze względów pozasportowych....

1

Fajne podsumowanie mistrzostw świata.

0

Ale po co sprzedawać Adriano i w jego miejsce kupować jakiegoś Mathieu? Kto inny potrafi kropnąć w bramkę tak jak Adriano?

6

Ale i tak według psychicznych ludzi zasługiwał Robben.

3

Maradona zidiociał na "stare lata" i taka jest prawda? Widziałeś, co ostatnio odstawiał w telewizji? Krytykował Sabellę, a sam do czego doszedł z 2010 roku?

2

Niestety, Polska jest zawistnym narodem. Nic nie pasuje, a tym bardziej jeśli ktoś odniesie wielki sukces, to należy zmieszać go z błotem. Przykre.\Piłsudski użył kiedyś na to dosadnych słów.

0

Oczywiście, że tak. Wiesz jak to się mówi. Cristiano jest genialny, ma jednak pecha, że żyje w czasach Messiego.

1

Dla Was, Hala Dzieci, to Messi zawsze strzela ogórkom, a przecież "Ronaldo to skrzydłowy", no nie? Jesteście żałośni.

0

A ja bym chciał, żeby Bojan i Afellay zostali.
Wyglądałoby to tak (Znak zapytania, to transfer, a przy Songu niewiadoma):

http://www.footballuser.com/1041950/FC_Barcelona

Bez Alexa mamy 24 zawodników, więc jest miejsce dla kogoś z rezerw np. do pomocy.
Z Songiem byłaby to już pełna kadra.

3

Bo ma na imię Frederico?

0

A największy popis Zidane dał w finale.

0

Nikt nie mówił, że przekaże Puchar wygranym, tylko przekaże go "na stadion"...

2

Uraziło cię tylko i wyłącznie to, że nie wtawił Cristiano. Nie obchodzi cię Van Basten, Klinsmann czy Zidane.

0

Zamiast Halilovicia Afellay (ewentualnie zmiana w połowie), na bramce mógłby pojawić się od drugiej połowy Masip, a za kogoś z dwójki Adama, Munir mógłby wejść Bojan.

0

Oby Afellay sprawdził się w presezonie i został z nami jako zmiennik Iniesty. Rafinha niech będzie rezerwowym dla "dziewiątki".

2

No właśnie, sąd, ale nie jakaś śmieszna Fifa!

2

No i co z tego, że ma hajsu jak lodu? Co to ma do rzeczy? To znaczy, że mają być łamane jego prawa? Taki wyrok może dać sąd, ale nie jakaś Fifa...

3

Kara jest słuszna ale zbyt surowa. Nie pomogą rozmowy Bartomeu z tm dziadem Blatterem. Tu trzeba się odwołać, ale nie do tej śmiesznej Fify tylko wyższej instancji....

10

Jesteście nienormalni pisząc, że Messi nie zasłużył na nagrodę. Nie chcę pisać jeszcze raz wszystkich popierających go argumentów, bo i tak znajdziecie jeden gówniany jak np. zmarnowanie wolnego.
Zamiast cieszyć się, że nasz zawodnik jest piłkarzem turnieju to beczycie jak dzieci, bo chcecie być tacy obiektywni, szkoda tylko, że wedłu Was wygląda to tak: Napiszę, że Messi nie zasłużył, bo teraz to jest modne i wyjdę na obiektywnego,

Jesteście kibicami Barcelony, czy Müllera, Robbena i Kroosa, którzy ośmieszali nas dwie Ligi Mistrzów temu?

Messi miał w zespole takie kłody jak Higuain, Palacio i Agüero, którzy uniemożliwili mu wzniesienie pucharu. Choć są jego przyjaciółmi to na pewno był na nich zły. I dlaczego nie zagrał Di Maria?!

0

Nie rozumiem. Skoro jest naszym zawodnikiem, to chyba jasne, że chcemy, by mógł grać, myślisz, że kibice innych drużyn ubolewają teraz nad jego karąTaka kara to jest idiotyzm i jeszcze gdy nie był naszym zawodnikiem, tak uważałem. Zuniga niemal sparaliżował Neymara i nie mówcie, że nie chciał tego zrobić, bo żeby odebrać piłkę nie wjeżdża się kolanem w plecy. To nie było naturalne zachowanie.

0

I właśnie potwierdzasz ten przykład. Gdyby strzelił, to śpiewałbyś, że nie biega. Poza tym, porównując Messiego do jakiegoś Manu, ośmieszasz się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?