PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ładna reakcja porządkowego. Musiał go zabrać, ale nie zrobił tego w jakiś brutalny sposób.
3
Zawsze chciał zakończyć karierę w Porto...
0
W razie gdyby Luis znowu pogryzł, będzie skończony moim zdaniem.
1
Przypomni ktoś, kiedy jest mecz legend Barcelony i Realu? A tak, 11 września. Szkoda, że nie zrobili szpaleru dla Deco.
4
Eto'o to serio byłaby dobra opcja na jokera, tylko czy zgodziłby się na ławkę rezerwowych?
1
Mówicie o brzuchu Deco? To pikuś przy Jorge Andrade.
6
No tak, zdecydowanie gra słabiej jak gra dla Barcy :P
1
O kurde, ale jakby te szczypce poszły w nogi Messiego?
0
Nie przyszedł tam dla tych kibiców, tylko dla kumpla, a może nawet swojego mentora, którego chciał spotkać w jego pożegnalnym meczu.
0
No to teraz się zacznie ;)
0
Nie ma się co dziwić po takim rozbracie ze sportem. Zobacz co kontuzja zrobiła z Gundoganem.
0
Byłoby świetnie, ale czy jest to realne?
0
Całkiem ładnie uderzył Van Bommel.
0
Davids rekompensuje nam brak Ronaldinho! Ależ czaruje ;)
2
Niech szybko kogoś kupują. Przecież oni grają jakby wszyscy byli po trzydziestce!
0
Pinto grzał chyba ze 100 km/h ;)
0
Pamiętam jak m. in. Sylvinho, zasuwał do Iniesty po jego golu przeciwko Chelsea.
0
Ależ akcję zrobiło Porto. Wszystko idzie niby tak wolno, ale przemyślanie. Nie w tempo podał Deco.
0
Szykują się niezłe baty od Porto :)
0
Jednak pomyliłem się. W szatni Porto był ktoś bardzo podobny do Mourinho.
0
Davids - deal with it. O Gudjohnsenie nie wiedziałem.Ależ to by była piękna Barcelona. Oby Van Bommel kogoś nie skosił ;)
0
Ale zaproszenia ze stycznia... Przecież wczoraj się nie dowiedzieli dopiero kto ma przyjechać.
0
Tak, bo twoje Silvy i Hummelsy co mecz by strzelali po dwa gole. Czy obrońca jest od strzelania goli? Jak już chcesz ironizować to najpierw pomyśl. Głowa nie zaboli...
0
Albo: Zamiast tego Yashina, powinien być Casillas, Messi za Di Stefano a w miejsce Messiego Ronaldo. Czy jakoś tak.
1
Ważne, żeby dogadywał się z drużyną, Alba mu w tym pomoże. Na tych "kibiców" powinien mieć wywalone.
0
Szkoda, wydaje mi się, że tamta grafika wzbudzała respekt rywala, ale Lucho sobie tego nie życzył.
0
I proszę, na tym zdjęciu bardzo mu pasuje koszulka Barcy. Natomiast ta grafika była niefortunna i po nim wszyscy by chyba woleli, by Mathieu wyglądał przynajmniej tak:
http://s22.postimg.org/j9vtijnmp/57448_14061100e1.jpg
7
W każdym kraju są takie gimbusy jak ci na stadionie, którzy w internecie krytykują transferMathieu, ale ci w Barcelonie mają tę przewagę, że mogą sobie iść na stadion i tam strzępić mordy na ten sam temat.
33
A najgorsze jest to, że te pajace nie doceniają tego, że Mathieu dołożył swoje pieniądze do tego transferu..
14
A najgorzej denerwuje mnie to, że jak trzeba dopingować drużynę, to te kmioty siedzą cicho i jedzą słonecznik i hot-dogi. Żałuję, że Barcelona nie ma kibiców choćby Liverpoolu albo pierwszej lepszej ekipy w Polsce...