PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki Wam. Przegapiłem, myślałem, że został podany tylko wyjściowy skład.
0
Czy mógłby ktoś wypisać zmiany jakich dokonała Barcelona?
3
Możecie mówić co chcecie, ale ja cieszę się, że kupiliśmy Mathieu.
0
To naturalna pozycja Rafinhi. Ja myślę, że Enrique ma plan, by Rafael był zastępcą dziewiątki, a zmiennikiem Iniesty, Afellay.
0
Cóż za aranżacja El Cant del Barca.
3
TV3 jakieś powalone. W kółko te same reklamy lecą i koniec streamu.
0
To chyba ściema. Z meczem z Rec. Huelva nie było transmisji.
0
Najbardziej śmieszy mnie to, jak zlewają na Rakiticia, że słaby itp, a wcześniej sami o niego błagali. Niech pokaż na co go stać, a najlepiej niech zacznie już dzisiaj.
0
Czyli że 4-4-2? Chyba, że jednak Rafael na środku ataku.
2
Messi? Liczę przede wszystkim na Rakiticia i Mathieu oraz Afellaya.
12
Nawet na Madagaskarze i Seszelach mają ten mecz w telewizji, ale oczywiście w Polsce, na SportKlub, czy Polsat Sport nie można dać meczu tylko jakieś beznadziejne powtórki. Może to i dobrze, jeszcze w PPV by to dali....
0
Fajnie, że są zgraną ekipą i jest fajna, kumpelska atmosfera (Afellay z Iniestą, Grimaldo z Roberto podczas gry w dziadka)Rakitić w pewnym momencie na bramce? Czy po meczu z Nice Barca wraca do Anglii, czy nie?
0
Chodzi o to, że MŚ w siatkówce za darmo będą dostępne tylko dla abonentów Cyfrowego Polsatu.
0
Wiem, że nie, nawet o takim rozwiązaniu nie napisałem, dlatego formacja z dwoma defensywnymi mi nie pasuje w ogóle.
1
A o Kevinie zapomnimy...
To jest dla mnie banda złodziei. Niech sobie puszczają boks raz na jakiś czas z PPV, ale nie taki sport jak siatkówka! Całe szczęście, że przyszła ustawa będzie uznawała oprócz piłki nożnej sitakówkę za dobro narodowe i mecze z udziałem Polaków będą musiały być ogólnodostępne.
6
A mnie cieszy też informacja, że Afellay wywarł pozytywne wrażenie na Enrique, nie tylko sportowo, ponieważ pełni rolę starszego brata dla Munira. Cieszyłbym się, gdyby to oznaczało jego pozostanie jako zmiennika dla Iniesty.
Ustawienie 3-2-3-2 jakoś niespecjalnie mnie przekonuje. Mascherano znowu w obronie, bez Alby i Alvesa, na DP Busquets z Rakiticiem...
4
To dopiero dziad z tego Vrdoljaka.
1
Dlaczego Pedro? Jakie masz argumenty na podparcie tego, że Pedro jest słaby? Pewnie żadne, tylko po prostu to jest modne najechać na Pedro, nie?
0
Jeśli tak, to świetne. Jak z sezonu 05/06 (kolor) Ale myślałem, że trzecim strojem na zawsze będzie już senyera.
4
Ale nie rozumiesz, że od Atletico nikt nie chce wyciągać wielkiej kasy, bo takiej nie mają? A poza tym mówi ci coś transfer Rakiticia za 18 milionów?
0
Nie napisałem za Neuera, tylko jego zastępstwo, zmiennik. Rozumiesz?
4
A bramkę strzelił Bradley Wright-Phillips, młodszy brat Shauna występującego kiedyś m.in. w Chelsea.
1
Ma ktoś jeszcze inną galerię zdjęć z tego meczu z wydarzeń boiskowych, ale nie ze strony FCBarcelona.com?
0
Jeden z użytkowników pisał, że się wybiera, i że może chyba kogoś zabrać.
1
Dlaczego porównujesz transfer Jamesa do Mathieu, a nie do Suareza, przez który w ogóle doszło do transferu Jamesa do Realu by przykryć przyjście Urugwajczyka do nas?
2
Taki powrót Eto'o do Barcy to marzenie, ale ciekawe, czy w zarządzie w ogóle biorą to pod uwagę. Myślę, byłby dobry do zastąpienia Suareza podczas kontuzji, słabej formy, na końcówki meczów, puchar Hiszpanii ale też jako joker na ważne mecze.
0
Dlaczego mają poprawić, skoro tak było? Deco powrócił na murawę w 85 minucie.
2
Podczas jednego że sprintów do piłki, Giuly zasuwał tak szybko, że aż się chyba ucieszył, że stać go na taki sprint :)
0
Tak trudno zjechać na dół strony? ;/
0
Podobno Guardiola chce ściągnąć Valdesa, który miałby być realną alternatywą dla Neuera. Kurczę, Valdes powinien być pierwszym bramkarzem...