1

Kto podniósł Sabellę. Zauważyliście może to?

2

Ależ akcja! Brawo Messi, brawo Di Maria!

1

Jeżeli dojdzie do karnych, to Argentyna musi je wykonywać perfekcyjnie. Nie jestem pewny, czy Romero uratuje ich w serii jedenastek.

1

Ale trzeba przyznać, że Di Maria potrafi konkretnie uderzyć.

3

I to się nazywa brak planu B. Van Gaal w przerwie na picie wprowadził zmiany taktyczne i wygrali. Planem A Argentyny jest Messi, planem B Messi...

0

Jeżeli przy nim jest kilku zawodników, to musi szukać innego rozwiązania niż strzał.

1

Ciekawe, ile Messi musi wypracować akcji, żeby ci w końcu strzelili? Widać, że powoli Messi się denerwuje ich nieporadnością.

1

Można mówić, że Portugalia i Cristiano nie ma do pomocy Aguero, Di Marii, czy Higuaina, ale tak naprawdę, to co oni dają Argentynie na Mundialu? Pomoc, atak Portugalii różni się tylko nazwiskami, ale na pewno nie formą. Z tym, że Messi pokazuje, że sam może decydować o meczu.

1

To bardzo fajnie. On nie może odejść, bo jakiś Mathieu przychodzi.
Potrzebujemy go i jego strzałów z dystansu ;)

0

Choć lubię Liverpool, to jeżeli go proszą, by szukał sobie klubu i narzucają mu Liverpool, to oby zrobił inaczej.
Wszystko to jest jakieś dziwne. Wczoraj taka fajna informacja, że zostaje.

1

Jak dzieci we mgle biegali wokół piłki....

0

Świetna wiadomość. Teraz niech jeszcze zmieni zdanie co do Adriano.

0

Na treningach nie można pokazać tego samego, co w trakcie meczu. A na razie tym, który zbija bąki na treningach okazuje się być Cesc. Cuenca ostro trenuje i stara się wrócić do pełnej sprawności fizycznej.

2

Podatni na kontuzje - tak, ale skąd możesz wiedzieć, że są za słabi, skoro nie mogli się nawet wykazać? Ile zagrali Afellay i Cuenca po otrzymaniu zielonego światła? Pierwszy dostał chyba z 7 minut, a drugi zagrał w Pucharze Katalonii. Jeden z nich, raczej Cuenca, który pokazuje, że kocha ten klub powinien dostać szansę choćby w presezonie lub do zimy. Przyjdą kontuzje (oby nie), to zamiast skrzydłowego, będzie grał Iniesta, który nie ma tam pełni swobody.

1

Właśnie dlatego dopisał "Oh wait" :)

0

Oni nie rozumieją, że przegladsportowy, wp czy onet tylko przekazują informacje, a nie je tworzą, a to, że przekazują te najgłupsze to inna sprawa.

4

Widzieliście wywiad Cesara? Ich podejście do futbolu jest po prostu piękne.

0

Czy nawet w tak prostym nazwisku jak Cristian Rodriguez Szpakowski musi robić błąd? On jest śmieszny. I jeszcze to szybkie przypomnienie o konkursie na stronie. Beznadzieja....

0

Pamiętam jak kiedyś oglądałem mecz ligi francuskiej AS Monaco i właśnie komentator tłumaczył, że czyta się Hames i śmiał się, że jak chcą być dokładni, to Kurzawa powinno czytać się "Kehcaua".A na polskich komentatorach się nie wzoruj, bo sam jeden czytał "Dżejms" na tych mistrzostwach.

0

To, że większość tak wymawia, to znaczy, że jest prawidłowo? Widać ta "większość" też nie jest w temacie i próbuje kogoś ośmieszyć, a ośmiesza siebie.

6

Tymczasem Silva sobie banana zajada.

0

Trafny komentarz na wp - "i jeszcze stadion dorzucą"

0

Z tym, że Shaw to talent i zawodnik na wiele lat, ponieważ ma dopiero 18 lat, a zapowiada się naprawdę nieźle, więc United chciało go za wszelką cenę mieć u siebie, bo może się to im opłacić, co nie zmienia faktu, że cena za Cesca i tak jest za mała.

1

Możemy stracić 3 gole, ale strzelimy 4 :)
A tak na poważnie, to właśnie defensywa powinna być priorytetem po transferach bramkarzy i Rakiticia. Mam nadzieję, że kupimy obrońcę klasowego, przynajmniej na kilka lat. Marquinhos jest moim zdaniem za młody, a nie o to chodzi, lepiej w takim razie stawiać na Bartrę. Obecnie potrzebujemy obrońcy doświadczonego, jakim jest Mathieu, jednak nie wiem, czy jest on na pierwszy skład Barcelony.
Nie mam nic przeciwko transferowi Suareza, ale nie za cenę odejścia Sancheza.
Ciekawi mnie, jak to będzie z transferem prawego obrońcy, czy Dani zostanie....

0

Fajnie by było, gdyby po naciśnięciu "zgłoś" pojawiło się okienko, w którym można by było napisać powód zgłoszenia. Byłoby łatwiej dla administracji.

0

Wygląda to ładnie, jednak Aurier już raczej w Arsenalu, a bliżej jest Cuadrado. Alves chyba jednak u nas zostanie, ale dostanie konkurencję. Środek pola fajny. Z atakiem nie do końca wiadomo. Fajnie, gdyby Sánchez został.Na bramce równie dobrze może być Bravo. Drugi obrońca to też jeszcze niewiadoma.

0

Zdziwiło mnie trochę, że Afellay nie zagrał nawet w meczu o Puchar Katalonii.

0

Nie wiem ile masz lat, ale te ciągłe :D nie wróży na zbyt dużo. Dzieciaczkiem, a tym bardziej gombusem nie jestem. Teraz możesz się tłumaczyć, że napisałeś "muzgi" specjalnie. Nie mogę traktować Cię poważnie, skoro po normalnym komentarzu, gdzie bronię trochę Cristiano, Ty piszesz "Ironia? xD", tak jakby nie można napisać nic w obronie Ronaldo, bo jest się kibicem/fanem Barcelony.

0

Przemyśl swoją ortografię kibicu Machesteru City "czasami tak, czasami nie"Poza tym, czy każde dobre słowo o Cristiano musi być tu uznawane za ironię i być krytykowane?

0

Nie, to nie jest ironia. Matka chroni dziecko, ale jednocześnie szkodzi wizerunkowi Cristiano. Między sobą wiedzą jaka jest prawda, ale w mediach to Cristiano traci na wizerunku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?