0

El fisio de Luis Suarez, czyli jego fizjoterapeuta. Była mowa o tym, że przerwał leczenie by Suárez mógł zagrać.

0

Ależ bramka!

0

Szkoda, że Portugalia nie wygra tego meczu, bo wtedy Ghana ma małe szanse na awans.

1

Kurczę, 2:1 dałem, ale niestety nie w tę stronę....

0

Oby Portugalia wygrała, wtedy Ghana ma szansę na awans.No i pozamiatane...

1

Ostatnio w Biedronce była też biografia Messiego, Cristiano, Ibry, Rooneya.Dla mnie dziwne jest, że taki Neymar już wydaje biografię. Pewnie jedną z wielu. Takie coś powinno ukazywać się na koniec kariery zawodnika...

1

Co za mecz. Jakie piękne akcje i emocje.

0

Abdul Wisimulacha sfaulował Chang Bong Hatamajaję.

2

Pozdrawiam tych, którzy pisali, że to będzie nudny mecz i nie warto oglądać :)

0

Ale nie brazylijskiego czasu :) To zrozumiałe, że oni muszą grać o normalnych godzinach i stąd u nas meczem o północy.

0

15, 18 i 21. To byłyby świetne godziny, ale takie oglądanie o 00.00 też ma jakiś urok.

0

Ze sportowego punktu widzenia oczywiście, że tak. Zgadzam się. Ale nie z punktu widzenia typera :P

0

Ładne lanie Algieria zafundowała Korei. Denerwujące trochę jest to, że wiele drużyn pierwszy mecz zagrało jak wafle, a dopiero w drugim meczu pokazują swoją siłę, a wielu właśnie w tym meczu typuje przeciwko tym drużynom.

0

Ja jestem za tym, by Del Bosque został na posadzie selekcjonera Hiszpanii.Jednak musi on wprowadzać świeżych, młodych zawodników do kadry. Mam nadzieję, że z Australią zagrają Koke, Fabregas i Villa.To co mówi o sytuacji z Ceskiem to pewnie prawda. Inaczej nie jechałby na rowerze z uśmiechem.

0

Słabo gra Belgia, ale strzelili. I dobrze. Ruscy odpadną.

0

"De Brajn" jak najbardziej. Brakuje tylko 'e' na końcu.

poprawniehttp://pl.forvo.com/word/toby_alderweireld/"Felani" też dobrze. Można wymawiać Felaini i Felani. http://pl.forvo.com/search/fellaini/all/

6

Ośmieszacie się w tym momencie. Uważacie, że "Azar" to zła wymowa? No to proszę:
http://pl.forvo.com/word/eden_hazard/

1

A co powiesz na to, że to prawidłowa wymowa?

1

Można mylić się w wymowie, ale nie można na Paulinho mówić Paulista.

0

Moja odpowiedź dotyczy posta YoungDaddy'iego.

0

De Brajne, czy raczej powinno czytać się w stylu: De Bryjn? Macearno, czy Maszerano? Ależ dylematy Szpakowskiego.

0

Szkoda, że Alexis ma odejść. Już wolałbym, by w transakcję Suareza włączyć Pedro, albo sprowadzić Higuaina, ale Napoli przesadza z jego ceną...

1

A Ty dalej typujesz samobóje piłkarzy Realu? To żałosne...

0

Jak Ci nudno, to wejdź sobie na kwejk lub inne tego typu strony. To jest największy polski portal o FC Barcelonie i jak się domyślam, nie może pozwolić sobie na takiego pajaca jakim był Miki_Messi2001

1

Szkoda, że zbanowali tego pajaca? Pomyśl, czy to fajnie, że kompromitował tę stronę za każdym razem? Ja się cieszę, że dostał bana.

4

Prawda jest taka, że tylko idiota i psychol może nazwać Messiego, czy Ronaldo, cieńkim, lalusiem, żelusiem, sterydem, karakanem, słabiakiem i umniejszać im zasług pisząc, że z karnego to nie gol itp. i tego należy się trzymać.

Nie piszę o normalnej krytyce, ale o ciągłym wrednym wyzywaniu na złość, bo jest się ślepo zapatrzonym w jeden punkt.

2

Skąd masz pewność, że to radio typu MD, czy Fakt? Dlaczego wszyscy próbujecie udawać znawców zagranicznych gazet, a prawda jest taka, że nic nie wiecie, a pisząc teksty typu MD i wszystko jasne uważacie się za ekspertów.

0

Dlaczego dzielisz Argentynę na Messiego i resztę? Oni mają być drużyną. Beznadziejny mecz Messiego? Jechanie po nim ostatnio zrobiło się modne, co? Kiedy mu źle idzie, a chyba każdy by chciał, żeby mu szło na boisku tak dobrze, jak dla Messiego jest źle to wszyscy po nim jadą. Wygrał mecz? Wygrał. Jest liderem tej drużyny i to widać.

Słowa Alvesa, w których powiedział, że jeżeli kibice nie są z nimi kiedy jest źle, nie mają prawa być z nimi kiedy wygrywają są idealne.

0

Jestem jednak za pozostaniem Alvesa na Camp Nou. Może ogarnie się po mistrzostwach. Rywalizacja z Cuadrado pomoże mu w tym, bo poprzeczka jest wysoko. Tylko co z Montoyą? Nie możemy stracić połowy wychowanków.

Podsumowując. Mamy już ter Stegena, Rakiticia, pewny jest Bravo, teraz Cuadrado.
Potrzebujemy jeszcze obrońcy lub dwóch w przypadku odejścia Songa, którego zastępowałby Mascherano i napastnika, którym może być Suárez, lecz nie jest to pewne.

0

Po Argentynie nie było widać, że to jest drużyna. Każdy chciał tam sam zdobyć gola i tylko Messiemu się to udało. Gol piękny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?