PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zazwyczaj na początku wielkich turniejów sędziowie nie chcą dyktować karnych, mimo że są do tego sytuacje. Tak było np. na MŚ 2010, ale w tym roku jest jak widać odwrotnie.
0
Na Canal+ byłby o wiele lepszy poziom jednak zgadzam się z tym co napisałeś. Nie wszyscy muszą mieć Canal+.
0
"Dżejms" Rodriguez. Na C komentator mówił, że jego imię czyta się "Hames". Dobrze zagrała Kolumbia, a teraz czas na Urugwaj. Właśnie pokazują sytuację, kiedy Suarez uratował Urugwaj 4 lata temu.
1
Dawałem 2:1, widzę, że sporo osób typowało 2:0, to chociaż z tego 3:0 się cieszę ;)
0
Mi było wczoraj szkoda Casillasa i w czwartek Marcelo za tego samobója. Casillas dużo sytuacji stuprocentowych wczoraj wybronił i faktycznie mogło być 8:1.
0
Brawo Alexis. Na razie nasi wymiatają. Ze zniecierpliwieniem czekam na mecz Argentyny.
0
To nazywasz anty-futbolem? To jest tiki-taka. To, co było kilka lat temu. To co jest teraz nie nazywa się tiki-taką.
0
Rany boskie, co to było?!
0
Tiki-taka to anty-futbol? Dobrze się czujesz?
0
O rany, co się dzieje. Szkoda mi Casillasa. Ciekawe, czy teraz kibice Realu się tak śmieją z Valdesa...
0
W drugiej połowie zapewne wejdą Fabregas, Pedro i Villa/Torres
0
Albo chociaż te nieszczęsne wuwuzele. Słychać tylko jakiegoś trębacza.
0
Ależ Xavi i Iniesta są genialni dzisiaj.
0
Ale to przecież nie zależy od trenera, czy zawodnik w sekundę zdecyduje się na strzał zza pola karnego.
9
Nie poznaję tych zawodników... Barcelona ich chyba ogranicza.
Strzały z daleka, szybkie odważne podania...
0
Super by było, gdyby Song u nas został. Prawie 3000 graczy. I jak tu być w pierwszej trójce? :)
0
Mi też, a co najlepsze, miałem 3-1 i zmieniłem na 2-1...
0
świetnie grają Oscar z Paulinho, Neymar też. Szkoda mi trochę Marcelo za tego samobója. Rakitić nie ma pełno roboty dzisiaj z Neymarem.
0
Słuchając studia, boję się o to, co usłyszymy w trakcie meczu...
4
Konflikt Neymara z Messim, TVP, błagam...
0
Przepraszam, że pytam, ale czy do udziału w lidze typerów na Mundial trzeba mieć 18 lat i nadesłać skan dowodu, czy coś takiego?
0
Źle myślisz. Do Arsenalu poszłaby połowa kwoty różnicy od bodajże 33 mln. Czyli Gdyby zapłacili nam 40mln, to wtedy do Arsenalu poszłyby dwa miliony.
0
Szkoda, że odszedł. Oto jego wypowiedź:
Przede wszystkim chciałbym podziękować wszystkim w Barcelonie, spędziłem tam trzy wspaniałe sezony. To klub mojego dzieciństwa, zawsze byłem dumny z tego, że mogłem reprezentować te barwy. To coś niezwykłego mieć szansę występować w takiej drużynie.
Czułem jednak, że mam niedokończone rachunki w Premier League, więc przyszedł czas na mój powrót. Bardzo mocno przeanalizowałem wszystkie oferty i ta złożona przez Chelsea wydała mi się najciekawsza. Odpowiada mi ona ze względu na ambicje tego klubu. Mają niesamowity skład oraz fantastycznego trenera, jestem wdzięczny za możliwość gry w takim zespole i nie mogę doczekać się pierwszego meczu - zakończył nowy nabytek The Blues.
0
https://fbcdn-photos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-0/c0.134.960.693/s600x600/10371715_691071210964175_6615176154966296447_n.jpg
Między Eto'o i Songiem jest już chyba wszystko w porządku.
0
A my nie musimy przystawać na ich śmieszne propozycje. Co za problem? Czy to oni dyktują warunki? Jakby zarząd był mądry, to zaśpiewaliby przynajmniej 45.
Transfer Cesca to chory pomysł.
0
Podobny do Pinto :)
1
Naprawdę Gündogan tak teraz wygląda? Czeka go ciężki powrót.
0
Moim zdaniem ciekawy byłby powrót Eto'o. Myślę, że na atak poszukają jakiejś tańszej opcji niż Agüero, który nie jest zbyt wysoki, a potrzebujemy gracza dość wysokiego. Ciekawe, jak sprawdził by się Higuain.
1
Dla mnie to jest śmieszne, że chcemy wzmacniać obronę dwudziestolatkiem.
Równie dobrze można stawiać na Bartrę i wziąć kogoś z Barçy B.
Podoba mi się natomiast pomysł z Piszczkiem i Rakiticiem.
Chciałbym, by Fàbregas został.
0
Pamiętasz może, co mówił Eto'o o Chelsea? :)