PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Zaraz się okaże, że Chicharito ich pozamiata.
0
Miał być gotowy na mecz z Meksykiem i jest na ławce.
0
Powinien wejść Hulk. Nic innego Brazylia już nie ma do zaoferowania.
0
Ogólnie to szkoda, że Giovani od nas odszedł.Na razie nie zanosi się na gole w tym meczu, bo jedni i drudzy marnują okazje, a co dopiero wynik 2:1...
0
Jest i Kobe ;)
0
Sędzia tyle tego sprayu nawalił, że do tej pory jest na murawie.
1
Czyżby po 3:0? Może chociaż 1 pkt za wygraną Belgii.
1
Postawiłem 1-1. O wyniku dowiem się rano.
1
Chile domowe i Holandia wyjazdowe też są niezłe.
0
http://www.fcbarca.com/56498-lovren-dolacza-do-listy-potencjalnych-wzmocnien-barcy.html
0
Moses, Mikel.
0
Czwarty palec jest dorobiony. Zobacz jak daleko jest palec wskazujący od środkowego. Tak ułożą się palce jak schowasz 4 palec od strony kciuka :)
0
Dla Cristiano to nie jest drugi Mundial.
0
Raport za prowokacje przesłany ;)
2
https://pbs.twimg.com/media/BqRATeWIIAAQEKZ.jpg Meirelesa też za do końca normalnego nigdy nie uważałem.
0
Tak, szczególnie w 90+1 ;)
0
To ośmiornica jest najmądrzejzym zwierzęciem, nie wielbłąd ;)
0
Szkoda mi Cristiano. Stara się cały rok, a na takim turnieju przychodzi mu grać z takimi pajacami jak Pepe. Sam nic nie zrobi.
3
No to 2-1 to teraz stanowczo za mały wynik...
0
Coentrão z pretensjami do sędziego, że nie odgwizdał mu spalonego?
3
No zobacz. Messi nie gra, a gole strzela. Wytłumaczysz ten fenomen?
0
Każdy ma swoje ulubione drużyny. Ty możesz nie kibicować Legii czy Niemcom, ale nie możesz napisać "jak można kibicować Niemcom?"
0
Pytanie bez sensu. Równie dobrze można zapytać: jak można kibicować Portugalii?
0
I Rooney'em. Większość mówi Runej, a temczasem poprawna forma to Runi
0
Sprawdziłem wymowę nazwiska Szefunia i poprawnie jest mówić Mascerano, czy nawet Masczerano. Okazuje się, że Szpakowski ma rację. Tak samo było z Rabijem i jego Alvisem, co okazuje się poprawną formą.
0
To było pewne, że Leo się oszczędzał, by na Mundialu mieć 100% "baterii".
Mam nadzieję, że w sezonie 14-15 Messi znów będzie bezkonkurencyjny.
0
No, Leo samolubnie trochę.
2
Liczę na doby mecz i 3:1
2
Jest nasz Messi. Nie mogę się już doczekać meczu.
1
Oby nie odchodził. Jest dobym duchem tej drużyny.