3

Zaraz się okaże, że Chicharito ich pozamiata.

0

Miał być gotowy na mecz z Meksykiem i jest na ławce.

0

Powinien wejść Hulk. Nic innego Brazylia już nie ma do zaoferowania.

0

Ogólnie to szkoda, że Giovani od nas odszedł.Na razie nie zanosi się na gole w tym meczu, bo jedni i drudzy marnują okazje, a co dopiero wynik 2:1...

0

Jest i Kobe ;)

0

Sędzia tyle tego sprayu nawalił, że do tej pory jest na murawie.

1

Czyżby po 3:0? Może chociaż 1 pkt za wygraną Belgii.

1

Postawiłem 1-1. O wyniku dowiem się rano.

1

Chile domowe i Holandia wyjazdowe też są niezłe.

0

Moses, Mikel.

0

Czwarty palec jest dorobiony. Zobacz jak daleko jest palec wskazujący od środkowego. Tak ułożą się palce jak schowasz 4 palec od strony kciuka :)

0

Dla Cristiano to nie jest drugi Mundial.

0

Raport za prowokacje przesłany ;)

2

https://pbs.twimg.com/media/BqRATeWIIAAQEKZ.jpg Meirelesa też za do końca normalnego nigdy nie uważałem.

0

Tak, szczególnie w 90+1 ;)

0

To ośmiornica jest najmądrzejzym zwierzęciem, nie wielbłąd ;)

0

Szkoda mi Cristiano. Stara się cały rok, a na takim turnieju przychodzi mu grać z takimi pajacami jak Pepe. Sam nic nie zrobi.

3

No to 2-1 to teraz stanowczo za mały wynik...

0

Coentrão z pretensjami do sędziego, że nie odgwizdał mu spalonego?

3

No zobacz. Messi nie gra, a gole strzela. Wytłumaczysz ten fenomen?

0

Każdy ma swoje ulubione drużyny. Ty możesz nie kibicować Legii czy Niemcom, ale nie możesz napisać "jak można kibicować Niemcom?"

0

Pytanie bez sensu. Równie dobrze można zapytać: jak można kibicować Portugalii?

0

I Rooney'em. Większość mówi Runej, a temczasem poprawna forma to Runi

0

Sprawdziłem wymowę nazwiska Szefunia i poprawnie jest mówić Mascerano, czy nawet Masczerano. Okazuje się, że Szpakowski ma rację. Tak samo było z Rabijem i jego Alvisem, co okazuje się poprawną formą.

0

To było pewne, że Leo się oszczędzał, by na Mundialu mieć 100% "baterii".
Mam nadzieję, że w sezonie 14-15 Messi znów będzie bezkonkurencyjny.

0

No, Leo samolubnie trochę.

2

Liczę na doby mecz i 3:1

2

Jest nasz Messi. Nie mogę się już doczekać meczu.

1

Oby nie odchodził. Jest dobym duchem tej drużyny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?