0

Możemy być spokojni. Zubi wywalczy satysfakcjonującą cenę. Szkoda tylko, że nie dla nas. A tak serio, to szkoda jeśli Cesc odejdzie. Powinien odgrywać ważniejszą rolę.

0

Mi się to podoba. Chciałbym powrotu Eto'o. Jego stosunki z Songiem już się chyba ociepliły.

0

Ciekawe, czy między nimi jest jeszcze konflikt.
Cieszynka Eto'o to wyraźny pstryczek w nos w kierunku Mourinho.

0

Świetna informacja. Jefecito zasługuje nawet, by być którymś z kapitanów w Barcelonie.

0

Oby to nie była prawda. Tacy zawodnicy jak Adriano, czy Mascherano powinni zostać.

1

Właśnie pokazujecie swoją inteligencję ;)

Skoro taki klub jak Barcelona proponuje powiedzmy 40 mln, to jasne jest, że nie będą chcieli za niego 100 mln jeśli chcą go sprzedać, bo nikt nie jest taki głupi...

0

Czy Wy naprawdę nic nie rozumiecie? Nie rozumiecie tego, że nawet gdyby Barcelona dała 90 mln, to oni i tak chcieli by lepszą ofertę? Barcelona daje najpierw 38 mln, a wtedy City zażąda np. 45, które Barcelona będzie w stanie zapłacić...

1

Życzę mu powodzenia. Niech znajdzie dobry klub i ułoży go po swojej myśli. Ciekawe, czy wróci do Europy, czy obejmie stery w Boca Juniors, a może będzie selekcjonerem Argentyny, jeśli Sabelli nie wyjdzie Mundial?

0

"Czy ktoś na przyszły sezon widzi Jefecito na środku obrony? Miejmy nadzieję, że nie Luis Enrique."Serio? Chcecie by ktoś, kto równie dobrze mógłby być u nas kapitanem został sprzedany? Chyba, że chodzi o to, żeby grał na innej pozycji.

0

Nie zgadzam się co do sprzedaży Alexisa i Cesca. To głupota. Aleva zawsze lubiłem, ale jego czas w Barcy chyba dobiega końca, natomiast ten ruch transferowy Alves 20mln za Marquinhosa to śmiech na sali. Kupujemy kogoś, kto cały czas siedzi na ławce, do tego nie wygląda na silnego. Potrzebujemy kogoś doświadczonego, bo równie dobrze moglismy ściągnąć Bagnacka, czy Sergi Gomeza, albo z powrotem Fontasa i wstawić Bartrę do pierwszego składu.

0

Zwłaszcza, że pisze się Alderweireld...

8

Ronaldo bohaterem, śmieszne....

0

Mam to samo. Piłkarzem jest genialnym, nie ma co, ale jego imidż...

0

Wyluzujcie ludzie, nas nie powinny obchodzić ich tytuły

0

Do dupy, normalka...

0

Diego Simalone, Simaone, Moratta... Lubię Szpaka, al;e jego błędy to porażka...

0

Obydwaj są Asturyjczykami przede wszystkim.

0

Mam to samo, ale wygląda na to, że się nie zmieni. Wystarczy spojrzeć na czcionkę z getr.

2

Z tego co wyczytałem, to Enrique był wielkim zwolennikiem Villi w Barcelonie.
On pewnie zatrzymałby go w Barcy.

0

Tempo gry młodzieży jest o wiele szybsze niż 1. drużyny...

2

Szkoda, że Cuenca i Afellay nie są powołani...

0

https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/10252113_10152020636096237_2679970962935645974_n.jpg

Z małymi poprawkami, bo jak widać domowa nie będzie miała kołnierza. Czarno-złota jest dla bramkarza, choć myślałem, że będziemy mieli wzór nike GK 14/15, jak tu:

http://football2014wc.com/wp-content/uploads/2014/03/Brazil-2014-World-Cup-Goalkeeper.jpg

0

Fajnie, gdyby wrócił, bo Busquets nie czuje konkurencji i z tego powodu gra od jakiegoś czasu poniżej poziomu do którego przyzwyczaił. Cena jest wysoka, biorąc po uwagę, że na transfery Barca przeznaczy 80mln, połowa na Toure, a jeszcze trzeba kupić 1-2 obrońców i być może jakąś tańszą opcję w ataku, kogoś z doświadczeniem, silnego, wysokiego w stylu np. Cardozo. Gdyby Aguero grał w Barcy byłoby fajnie, jednak nie jestem pewien, czy to zawodnik, którego potrzebujemy na już w drużynie.

0

Ciekawe, czy czcionka się zmieni. Ta, którą zaprojektowała Anna Vives nie byłaby taka zła.

0

Oczywiście, że wiem, jak to się pisze :) Chyba mi ręka zadrgnęła, a nie mogę edytować.
Wiem też, że bramkarzy będzie trzech. Oier po prostu jest niewiadomą, bo na razie jest w klubie, ale nie wiemy, czy będzie sprzedany, czy wypożyczony. Mascherano jest tu i tu, bo nie wiemy, jaką rolę będzie pełnił, ale faktycznie został policzony dwukrotnie.
Mi także szkoda Afellaya...

0

Nie brakuje :)

13

Oby objął posadę w jakimś fajnym hiszpańskim klubie typu Malaga i pokazał klasę. Może tam będzie miał wolną rękę?

0

Wiem o tym, jednak nie ma jeszcze o tym informacji, choć to jest pewne jak przyjście Denisa Suareza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?