0

Też widziałem go na żywo i to tutaj, w Polsce, tak jak pewnie wiele innych osób widziało go w Polsce, czy gdziekolwiek indziej, ale czy trzeba o tym pisać w dosłownie każdym komentarzu?

1

Danilo według mnie jest jednym z najbardziej pasujących do nas zawodników.

0

Szkoda, mimo wszystko dużo zrobił dla Barcy. Jednak od dwóch sezonów coś zaczęło się psuć. Szkoda, że tylko on chce walczyć, by na Camp Nou była prawdziwa kibicowska atmosfera. Innym tak jakby to nie przeszkadza...
Wyobraźcie sobie, że Valdes i Alves idą razem do Monaco, do Abidala. To byłoby coś pięknego... Puyol obierze raczej inny kierunek.

0

Nie widać po nim na razie, ale spokojnie, ma jeszcze czas.

0

Kto wie? Może kolejna legenda już szkoli się w La Masii? A może to będzie on: http://www.wprzerwie.pl/Wpis,Sport,539470,1,Claudio-gabriel-nancufil---nowy-messi-z-argentyny-ma-zaledwie-8-lat-wideo-.html
Czas pokaże.

0

Popieram. Ktoś musi być zmiennikiem Alvesa. Co prawda Adriano może grać na prawej. Roberto trzeba wypożyczyć, by się konkretnie ograł, ale Inter to chyba nie jest najlepszy wybór.

0

No to Hoeness pójdzie siedzieć na 3,5 roku.

0

Jeżeli Alves ma zamiar grac cały czas tak jak wczoraj, to ja nie mam nic przeciwko...

0

I te jego sprinty, gdzie aą mu głowę do tyłu odchylało..

0

Ale o co Ci chodzi i do kogo piszesz?

0

Nigdy nie dadzą mu wykonać cieszynki do końca, tylko lecą do niego i go uściskają...

0

Po każdym meczu staram się napisać dłuższy komentarz dotyczący gry Barcelony, jednak po tym meczu niewiele trzeba mówić. Piękny mecz, wspaniała gra moim zdaniem wszystkich i Wielka Barca. Messi był wczoraj magiczny, Neymar też czarował, gdyby nie Pique oraz parada Valdesa w tym meczu mogło być różnie. Cała drużyna zasługuje na brawa, bo spisali się znakomicie. Wystarczy chcieć, bo nie wierzę, że z Valladolid zagrali choćby na 50% możliwości.
PS. Na przyszłość proponuję wstrzymywać się z oceną składu przed meczem ;)

0

Dlatego nie komentowałem składy przed meczem. Poezja i majstersztyk. Na koniec podanie Iniesty. Świetnie. Teraz niech Real się martwi...

0

Brawoo, miałem przeczucie, że Alves dziś strzeli.

0

Oglądam ten mecz i Barcelona gra padakę,nawet bramki traci w przewadze.A City to ogórki kapujesz?

Kolejny popis tego samego dziecka. Pośmiejmy się na koniec.

0

Grają w 9 czy jak? Dobić ich zmianami.

0

Dzisiejsza Barca odebrała mowy komentatorom.

0

Jaką bekę na C+ mają z Messiego :D Ciekawe, co jadł.

0

Poezja i tyle . Oby tak do końca i jakaś bramka dla nas.

0

Nie wiele mogę o nim powiedzieć, ale to z pewnością ważny człowiek w historii klubu.

0

Dokładnie to: Señora! Una foto?

0

Oby to nie była prawda. Od przyszłego sezonu miałby czas żeby ułożyć swoją drużynę, przeprowadzić transfery... Oby zapewnienia Bartomeu były prawdziwe...Myślę, że zarząd dalej wierzy, że tiki-taka będzie przynosić sukcesy, a tak już się nie stanie i szukają trenera, który nie będzie chciał nic zmieniać, a to do sukcesu nas nie doprowadzi. Potrzebnych jest przynajmniej 4 świeżych, nowych twarzy. Wiemy, że do drużyny dołączy Denis Suarez, prawdopodobnie Rafinha i Deulofeu, Ter Stegen, obrońca w miejsce Puyola. Dobrze byłoby wzmocnić każdą formację. Idealną opcją wydają się Aguero oraz Silva, jednak ich łączny koszt może przerosnąć możliwości finansowe Barcy.

0

Nie zgadzam się z zawodnikiem meczu według czytelników. Ja również głosowałem na Pique. A potem Redakcja musi argumentować "na siłę" taki a nie inny wybór czytelników.
Co do Alvesa. Porażka, a szkoda, bo naprawdę go lubię.

0

A co, Ty chcesz popełniać błędy m.in. Chelsea, którzy zmieniają trenerów po nieudanym sezonie? Niech dostanie przynajmniej jeszcze jeden sezon, gdzie będzie mógł od początku zbudować swój zespół, a nie tak jak w tym sezonie, przyszedł na "hura" i musiał dopiero zapoznać się z drużyną.

0

Ale tam przynajmniej nie mają prawa czuć się jakby "grali na wyjeździe" grając u siebie. Fajny doping.

0

Euro 2012? Miałeś wtedy 12 według Twojej daty urodzenia, więc jak do tego doszło? Wyprowadzałeś ich może na boisko?

0

Piękny byłby to scenariusz: Puyol rozgrywa 600 albo więcej meczów dla Barçy, wygrywa z Barceloną ligę, Puchar Króla, podnosi na pożegnanie puchar Ligi Mistrzów, a później na mundialu sięga z Hiszpanią po złoto mistrzostw świata...

0

Moim zdaniem Puyol jest jednym z ostatnich zawodników pokolenia takich piłkarzy jak Puyol, Maldini, Carlos, Scholes, Nesta, Vieri, Giuly, Zidane, Barthez, Van der Sar Ljungberg, Bergkamp. Myślę, że wiecie, o co chodzi. M.in. sezon 2005/2006

0

Trafił, na Martino ;)

0

Kurcze, może. Nie wiadomo, czym to jest spowodowane. Może dlatego, że to reprezentacja, tam się dużo podróżuje i to mu przeszkadza, a to nie pierwszy raz...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?