0

Sprzedawaj niezdrowy fast foody - promuj zdrowy tryb życia...

0

W sumie, to czemu nie. To po prostu kolejny sponsor. Oczywiście nie będzie tego na koszulkach. Mało kto by to zniósł.

0

Oglądanie jest darmowe?

0

Zrozumiał, że dobra oferta pieniężna to nie wszystko. I dobrze. Valencia to dla niego dobry klub.

0

Orłowski z ta jego wymową wymiata. Wszyscy komentatorzy z C+ są fajni. Nawet ligi francuskiej.

0

Jakoś inni komentatorzy potrafią wyrażać emocje z goli. Na TVP tego się nie robi..

0

Dokładnie. Za każdym razem nie wybijał gdzie popadnie, tylko wykonywał zwód i podawał prosto do zawodnika.

0

Wczoraj Barcelona grała bardzo fajnie. Klepka była efektowna i efektywna.
Ładnie bronił Pinto, pomoc tez spisywała się na swoim poziomie.
Szkoda niewykorzystanych okazji. Fajnie, że Messi znowu strzela i to w ładnym stylu.

0

Pozdro dla kumatych to jakiś nowy tekst gimbusów, by zrozumieć ich idiotyczne teksty?

0

Podoba mi się to, że za Martino Song gra tak często.

0

-0,01 Error na youtube. :)

0

Nie podobało mi się jego zachowanie... Taki z niego gieroj, a przy kontakcie z innym pada pierwszy.

0

Tylko czekać, aż na facebooku powstanie stronka w stylu "Beka z wrzutek Alvesa". Bardzo ładnie grają klepką.

0

Najlepsza była opcja wyboru komentarza Gran Derbi na C+. I tak najlepiej oglądało się na neutralnym.

0

Jak na niego mówią: Żelek Żyżyński :)

0

Nie odpisujcie pajacowi...

0

Mecz Barcelony z takim duetem komentatorów będzie super. Będą faworyzowali city ;)

0

Ta angielska pogoda... Drugi mecz odwołany.

0

A dodatkowo oni zawsze pierwsi podają informacje na temat kontuzji zawodnika.

0

Akurat nie Azjatów. Podczas gdy u nas będzie 22, to w Pekinie będzie czwartek, 5 rano. Nie najlepsza pora na mecz. Winą Azjatów jest natomiast jeśli czołowe mecze w lidze hiszpańskiej sa rozgrywane o 12-15

0

Neymar odsunięty od składu brzmi jakby zrobił coś złego i za karę nie został powołany..

Mógłby z powrotem mieć fryzurę jak do nas przychodził, bo teraz wygląda trochę śmiesznie.

0

Ale oni są kontuzjowani, ale Martino mimo to ich powołał.

0

Ogólnie chodzi o to, żeby dziś zagrali ci "lepsi", by w meczu z Rayo mogli odpocząć. Ten mecz jest tak samo ważny jak pierwszy.

0

Pinto jest pewnym bramkarzem, więc gra chociaż w Pucharze Króla mu się należy. Podaj jeden konkretny argument, by bronił Valdes...

0

Mocny skład, a do tego Cesc na skrzydle. Widać, że Martino nie chce sadzać żadnego pomocnika na ławce

0

Przepłacać za C+? Płacisz w Multimedia za dekoder, za niewiele więcej dostajesz wszystkie Canal+ w HD i cieszysz się meczami na dużym ekranie, a nie na monitorze i do tego jakieś ograniczenia, ściny itp.

0

Dobrze jest mieć Canal+. Najważniejsze ligi oraz Liga Mistrzów i Liga Europejska.

0

Devious, czytałem, że powołał kontuzjowanych, ale dalej mnie to dziwi.
Może to jakiś zabieg Martino, czy coś.

0

Powołanie dla Jonathana? Dobrze, gdyby zagrał Afellay. O reszcie niech zadecyduje Martino. Miło, gdyby zagrał Montoya.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?