0

Polecam włączyć TVP Sport :)

0

Chodzi mu o to, że bez problemu dostałby bilet na ten mecz...

0

Jesteś chory. Barca na pewno nie kupi jakiegoś ośmiolatka za 5 milionów. Chyba że Ty u siebie w Fifie...

0

Ta i jeszcze bez ręki i prawego oka.

0

Za ośmiolatka 5mln? Chory jesteś chłopcze?

0

Nikt nie potrafi tak oddać emocji jak Szpakowski, ale myli się często.
Ale tu jest podobno ban za takie coś.

0

A możesz normalnie pisać nazwy zawodników dzieciaku?
Jak dla mnie to jest ban za takie przekręcanie nazwisk.

0

Idealnie. Szkoda tylko, że Tata nie chce dać szansy Cuence.

0

Fajny skład. Szkoda tylko, że nie ma Cuenki. No i ławka... dlaczego nie ma Dongou, Traore i choćby Patrica.

0

Nie no, nie mam jeszcze żadnej biografii piłkarza Barçy, oprócz książki o Messim, ale tą trzeba mieć w pierwszej kolejności.

0

Za kaleczenie języka polskiego powinien być tutaj i nie tylko tutaj dożywotni ban. A w regulaminie jest przecież zapisek na ten temat.

0

Ma rację. Trzeba przyznać, że City w tej formie może rozjechać każdą drużynę. Barca będzie musiała pokazać pazur.

0

Ale z tym porównaniem Lahma do Xaviego to faktycznie dowalił....

0

Pitinho, ale gimbus to stan umysłu, a nie wiek :P

0

Wyzywasz go, bo powiedział że Real to świetny klub? Raczej ten kto tak nie uważa jest dziwny...

0

Miki, Ty jesteś rypnięty? To takie dziwne, że gość chce grać jak najwięcej w piłkę?

0

Jesteście czubkami... Dlaczego zdrajca? Po prostu chciał odejść. A Ty gimbusie z góry nie powinieneś w ogóle mieć opcji wypowiadania się tutaj.
Figo odszedł do odwiecznego rywala, to prawdziwa zdrada. Odejście do Bayernu? Zwykły transfer...

0

Ty się ogarnij. Redakcja sobie tego nie wymyśla, tylko cytuje gazety. Ja się cieszę, że coś takiego jest. Wieści transferowe to zawsze coś fajnego.

0

Żeby chociaż z Kartaginą zagrał Cuenca. Jeśli nie we wtorek, to już nihy nie zagra.

0

Nie, podobno "ze względów bezpieczeństwa". Co tam w Hiszpanii nigdy nie mieli styczności z sektorówką?

0

Wiem, ale chodziło mi o sam mecz z City.

0

Do hppz.

0

Ok, ale dopiero w finale...

0

Milner jakoś dziwnie z tą piłką biega po skrzydle.

0

Genialny mecz.

0

Pięknie też zachowuję się kibice bijąc brawa dla Kościelnego.

0

Ale piękny mecz. Szkoda Kościelnego.

0

Spokojnie, formacja jeszcze nie jest ustalona i nie wiemy czy faktycznie Fàbregas zagra na dziewiątce.

0

Gol Agüero piękny.

0

Song, Busquets, Iniesta, bardzo mi się to podoba!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?