0

Poszukaj czegokolwiek na rojadirecta.me

0

Barca się bawi i to za dużo, źle weszli w mecz. Ale teraz się obudzą.

0

Ogarnij się dzieciaku. Idź na twittera, może cię zacytują..

0

Ale Puyol ma nawalone na rękawku, trzy opaski...

0

A ja mam takie pytanie, wie ktoś może gdzie można kupić podobne kominy jak mają na szyjach piłkarze na treningach?

Jaki ten hymn jest piękny, zawsze super się go słucha, a jakie to musi być przeżycie słyszeć go na żywo.

0

Ławka nie powala, ale to dobrze, że na boisku prawdopodobnie zameldują się Roberto, Traore i Dongou

0

Gomez Patric Adama Dongou. Martino jest genialny, za to go cenię.
Tylko za przeproszeniem kto zagra na lewej obronie skoro Adriano, Alba i Alves mają kontuzje? Gomez? Nie wierzę.

0

Jeśli w Gdańsku, to ja też :P

0

Ten zwód bardzo ładny, fajnie gdyby dostawał trochę czasu w meczach ze słabszymi.

0

Iniesta:P

0

No i kto? Myślę, że sam Cesc.

0

poszukaj czegoś na rojadirecta.me Na tablecie obejrzysz.

0

Iniesta a'la Messi :P

0

wiem, ale jest fajna :P

0

I ta cieszynka Sturridge'a.

0

Ma też czapkę. Po prostu napis chciał pokazać.

0

Cieszę się, że go obejrzałem. Oby takie same emocji były w niemieckich derbach.

0

Takiego meczu dawno nie widziałem.

0

Jeśli derby Merseyside, to akcje naprawdę piękne.

0

Czyj?

0

Dodatkowe 4 minuty. Na 3:3 się nie skończy.

0

Jaki piękny mecz...

0

3-3 Sturridge!

0

C+ Sport ;)

0

I w końcu gol!

0

Ale tam miesza Deulofeu.

0

Czuję, że Święci wygrają ten mecz. Oby do 0.

0

Jak Suarez tego nie strzeli a raczek jak Howard to obroniłł? Co za mecz!

0

Jak można było tak zepsuć 4 na 2...

0

Ale to zrobili! coś pięknego!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?