PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poszukaj czegokolwiek na rojadirecta.me
0
Barca się bawi i to za dużo, źle weszli w mecz. Ale teraz się obudzą.
0
Ogarnij się dzieciaku. Idź na twittera, może cię zacytują..
0
Ale Puyol ma nawalone na rękawku, trzy opaski...
0
A ja mam takie pytanie, wie ktoś może gdzie można kupić podobne kominy jak mają na szyjach piłkarze na treningach?
Jaki ten hymn jest piękny, zawsze super się go słucha, a jakie to musi być przeżycie słyszeć go na żywo.
0
Ławka nie powala, ale to dobrze, że na boisku prawdopodobnie zameldują się Roberto, Traore i Dongou
0
Gomez Patric Adama Dongou. Martino jest genialny, za to go cenię.
Tylko za przeproszeniem kto zagra na lewej obronie skoro Adriano, Alba i Alves mają kontuzje? Gomez? Nie wierzę.
0
Jeśli w Gdańsku, to ja też :P
0
Ten zwód bardzo ładny, fajnie gdyby dostawał trochę czasu w meczach ze słabszymi.
0
Iniesta:P
0
No i kto? Myślę, że sam Cesc.
0
poszukaj czegoś na rojadirecta.me Na tablecie obejrzysz.
0
Iniesta a'la Messi :P
0
wiem, ale jest fajna :P
0
I ta cieszynka Sturridge'a.
0
Ma też czapkę. Po prostu napis chciał pokazać.
0
Cieszę się, że go obejrzałem. Oby takie same emocji były w niemieckich derbach.
0
Takiego meczu dawno nie widziałem.
0
Jeśli derby Merseyside, to akcje naprawdę piękne.
0
Czyj?
0
Dodatkowe 4 minuty. Na 3:3 się nie skończy.
0
Jaki piękny mecz...
0
3-3 Sturridge!
0
C+ Sport ;)
0
I w końcu gol!
0
Ale tam miesza Deulofeu.
0
Czuję, że Święci wygrają ten mecz. Oby do 0.
0
Jak Suarez tego nie strzeli a raczek jak Howard to obroniłł? Co za mecz!
0
Jak można było tak zepsuć 4 na 2...
0
Ale to zrobili! coś pięknego!