PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Takich samych pytań mogło być z 500 :)
0
Mogą sobie przybić piątkę z Messim.
0
Czy to jakieś jaja z tymi kontuzjami?
0
Wszystko fajnie, tylko po co wzmacniać pomoc?
0
A mi się wydaje, że to błąd gramatyczny, nie ortograficzny znawco...
0
Filmik z dubletem Messiego w 2011, co za bandyctwo...
0
CC naciśnij na filmiku.
0
Alexis dwie brameczki. Ładnie.
0
Jeżeli umownie przyjmiemy, że jego szyja to kołek, to tak.
0
Odpowiedź do PoGGi.
0
Zawsze lubiłem Alberto Jorquerę.
0
Tak się składa, że budżet klubu a budżet transferowy to całkiem co innego, a jeszcze czym innym jest dług klubu, który nie ma nic wspólnego z budżetem.
0
Admini pewnie na siłę wrzucili Mikiego żeby tutaj nie płakał, że nie ma jego komentarzy.
0
Obydwie ekipy postawiły na klasykę. Teraz czekamy na reprezentację Polski :P
0
Przecież teraz są takie...
0
Dani na razie powinien się powstrzymać od takich tekstów. To może źle wpłynąć na Messiego.
0
Nie są złe te stroje, ale myślałem że dalej pociągną przejścia kolorów i tym razem pionowe bordowe pasy będą przechodzić w granatowe lub odwrotnie.
0
Oby kiedyś nie było tak, że nie przedłużą tej umowy.
0
Co Ty tam wiesz... Antonella i Leo znają się od dziecka.
0
To nie była mozaika.
0
Alwaromessi10, i co z tego? Jak mnie tacy kretyni denerwują..,
0
Super, zastanawiam się tylko, po co niektórzy idioci tam piszą "czy Real by to zrobił" itp. Po cholerę to?
0
Chyba chodzi o to, że wygwizdali Costę, a komentator powiedział, że robią to wszędzie, w przeciwieństwie do Iniesty, którego wszędzie lubią, z małymi wyjątkami. A on napisał o Santiago Bernabeu.
0
Wolę pierwszy , ze względu na Sergiego i Martina, szkoda, że kosztem Adriano.
0
Nie wiem co się z nimi dzieje. Chyba czas na zmianę trenera. A gdyby tak jeden z asystentów Taty był trenerem Barcy B?
0
Po czym tak wnioskujesz? Nie piszą źle o Cristiano i Realu? Potrafią docenić rywala?
0
Ludzie, w czym Wy macie problem? Czy on tu kogoś wyzywa, czy co?
0
http://www.sportfan.pl/artykul/wydalo-sie-pedro-odejdzie-z-barcy-robi-miejsce-dla-wielkiej-gwiazdy-47141 a co sądzicie o tym? Fajnie, gdyby u nas grał Aguero, ale nie chciałbym żeby Pedrito odszedł.
Tylko nie piszcie na źródło...
0
A co to za ironia? Nawet największemu rywalowi należy się szacunek, a napisać jego nazwę wielką to obowiązek.
0
Coś w tym dziwnego, że nazwę własną powinno pisać się wielką literą?