0

Takich samych pytań mogło być z 500 :)

0

Mogą sobie przybić piątkę z Messim.

0

Czy to jakieś jaja z tymi kontuzjami?

0

Wszystko fajnie, tylko po co wzmacniać pomoc?

0

A mi się wydaje, że to błąd gramatyczny, nie ortograficzny znawco...

0

Filmik z dubletem Messiego w 2011, co za bandyctwo...

0

CC naciśnij na filmiku.

0

Alexis dwie brameczki. Ładnie.

0

Jeżeli umownie przyjmiemy, że jego szyja to kołek, to tak.

0

Odpowiedź do PoGGi.

0

Zawsze lubiłem Alberto Jorquerę.

0

Tak się składa, że budżet klubu a budżet transferowy to całkiem co innego, a jeszcze czym innym jest dług klubu, który nie ma nic wspólnego z budżetem.

0

Admini pewnie na siłę wrzucili Mikiego żeby tutaj nie płakał, że nie ma jego komentarzy.

0

Obydwie ekipy postawiły na klasykę. Teraz czekamy na reprezentację Polski :P

0

Przecież teraz są takie...

0

Dani na razie powinien się powstrzymać od takich tekstów. To może źle wpłynąć na Messiego.

0

Nie są złe te stroje, ale myślałem że dalej pociągną przejścia kolorów i tym razem pionowe bordowe pasy będą przechodzić w granatowe lub odwrotnie.

0

Oby kiedyś nie było tak, że nie przedłużą tej umowy.

0

Co Ty tam wiesz... Antonella i Leo znają się od dziecka.

0

To nie była mozaika.

0

Alwaromessi10, i co z tego? Jak mnie tacy kretyni denerwują..,

0

Super, zastanawiam się tylko, po co niektórzy idioci tam piszą "czy Real by to zrobił" itp. Po cholerę to?

0

Chyba chodzi o to, że wygwizdali Costę, a komentator powiedział, że robią to wszędzie, w przeciwieństwie do Iniesty, którego wszędzie lubią, z małymi wyjątkami. A on napisał o Santiago Bernabeu.

0

Wolę pierwszy , ze względu na Sergiego i Martina, szkoda, że kosztem Adriano.

0

Nie wiem co się z nimi dzieje. Chyba czas na zmianę trenera. A gdyby tak jeden z asystentów Taty był trenerem Barcy B?

0

Po czym tak wnioskujesz? Nie piszą źle o Cristiano i Realu? Potrafią docenić rywala?

0

Ludzie, w czym Wy macie problem? Czy on tu kogoś wyzywa, czy co?

0

http://www.sportfan.pl/artykul/wydalo-sie-pedro-odejdzie-z-barcy-robi-miejsce-dla-wielkiej-gwiazdy-47141 a co sądzicie o tym? Fajnie, gdyby u nas grał Aguero, ale nie chciałbym żeby Pedrito odszedł.
Tylko nie piszcie na źródło...

0

A co to za ironia? Nawet największemu rywalowi należy się szacunek, a napisać jego nazwę wielką to obowiązek.

0

Coś w tym dziwnego, że nazwę własną powinno pisać się wielką literą?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?