0

Redakcjo, możecie zrobić choćby jutro jeden news z wypowiedziami wszystkich zawodników i trenerów? Barcy i Realu.

0

Ten komentator do pomocy Ryczelowi trochę udawane emocje.

0

guzik options i tam w wyborze dźwieku dajesz na fcb.

0

Fajnie C+ zrobiło z tym komentarzem.

0

BarcaFan, ile ty masz lat? Gościu cię wkręca w murawę jak chce...

0

A kto gdzie komentuje?

0

0:5...

0

Malaga 0:4 Celta...

0

Jaka bramka Sturridge'a. I ta jego cieszynka.

0

proponuję wyłączyć serwis na czas meczu.

super, gdyby wygrali. należy się to im i nam.

0

oby to były tylko przewidywania, a cesc zagrał w pomocy, a co do songa to nawet się nie łudzę, że zagra.
zauważyłem jedno. messi znowu gra na skrzydle, więc nic nie stoi na przeszkodzie by zakupic typową dziewiątkę.

0

Jeszcze 1,5 tygodnia temu wyzywaliście Busquetsa, że jest cienki, że ma grać Song, a po jednym meczu nagle zmieniacie zdanie?

0

Wiecie, chciałbym takiego składu: Valdes - Alves, Pique, Bartra/Puyol, Adriano - Song, Fabregas, Iniesta - Alexis, Messi, Neymar. Ciekawe, co z tego będzie. Oby nie zagrały nazwiska.

0

Tył koszulek nagle został zmieniony? Jest o wiele lepszy.

0

Przeczytaj to co napisałeś.

0

I po co wyzywać! Leo Messi!

0

A po co Song? Alves wygląda identycznie :P

0

Podobno Barca interesuje się Wilsherem, Gundoganem i Koke. Powodem jest zbliżające się zawieszenie butów na kołku Xaviego. Tylko nie rozumiem, po co mamy Fabregasa? Z tej trójki to jedynie Koke, bo jest młody, ożna sprzątnąć perspektywicznego zawodnika innym sprzed nosa, ale Gundogan myślę chciałby dużo grać. Tak samo Wilshere.

0

Wydaje mi się, że tylko Ty tego nie rozumiesz...

0

Poza tym, że miki pieprzysz, to kogo ty wymyśliłeś? Kto to jest Notroglu?

Jeżeli będziemy mieli typowego snajpera, to dalej moglibyśmy grać 4-3-3, ale z Messim na skrzydle, lub piramidą.

0

Widzisz tam błąd, czy co?

0

Szkoda tej straty punktów, szczególnie, że Atletico przegrało, ale to nic. Gran Derbi będą jescze lepsze.

0

Nie rozumiem, w takim meczu nie wystawić Songa, a do tego Fabregasa na szpicy. Jakby nie mógł tam zagrać Alexis a Cesc za Iniestę na przykład.

0

Myślę, że tym klubem była Anżi Machaczkała. Niedawno sporo mówiło się, że to oni polują na Messiego.

0

I Puyola.

0

To nieważne, że lata za trzech, bo bramek i tak z tego nie ma. On powinien czekać na połowie na piłkę, a gdy leci akcja, to być w centrum pola karnego, bo gdy on rozgrywa, to nie ma kto skończyć.

0

A kto mu każe się tam wracać? Skoro piszecie, że to typ zawodnika , który czeka na podanie, to niech czeka, bo w razie kontry kto miałby strzelac?

0

Czy Wam też piosenka Pompeii tak idealnie pasuje żeby puszczać ją po meczu? Na Camp Nou kilka razy leciała i pamiętam, że po meczu Lechii z Barcą też ona leciała. Poczułem się prawie jakbym był na Camp Nou :P

0

A niedawno mówił, że Giovanni popełnił błąd odchodząc z Barcy. A przecież odszedł z tego samego powodu.

0

Ja bym tam chciał Lewandowskiego. Szczerze. Jednak trzeba dać za niego dużo kasy, a skoro kontrakt Klose niedługo wygasa...
Może i Lewandowski nie umie bądź nie chce grać w kadrze, to w klubie idzie mu bardzo dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?