0

Ta jasne, wymiana jakiegoś nowego nazwiska na Mascherano. Co jeszcze...

0

To w porządku.

0

Puyol ma tak podwinięte spodenki, że przypominają mi się te dawne, krótkie szorty, w których kiedyś grano.

0

Myślicie, że te 750 tysięcy to dla Barcy nic, ale nie wiecie nawet, jak bardzo się mylicie pisząc, że to na skarpetki, na tusz, zwykłe grosze.

0

A do tego jeszcze kontuzja Neymara na treningu...

0

Chciałbym widzieć reakcję kibiców gdy Neymar strzeli bramkę w Gran Derbi i wspólnie z Alvesem i Adriano zatańczą sambę.

0

Ale ładnie teraz poklepali.

0

Ale Costa chciał teraz przydrukować..

0

A kim niby jest Varane?

0

Ciężko w tabeli sprawdzić?

0

No i dobrze. Niech próbuje.

0

Dobra Xavi. Do trzech razy sztuka.

0

Oczywiście specjalisty od głowy.

0

Ja bym zapisał cię do specjalisty.

0

I to jest właśnie to, jechany przez cały mecz strzela gola i jak teraz niektórzy się czują?

0

Xavi!

0

Umieć polska języka?

0

Smolarek i ta bramka co piłka się odbiła od boiska wymiatają ;p

0

Oglądacie złap sport w przerwie meczu? :D

0

Co ma się dziać? 22 facetów biega za piłką ;)

0

Śpiewają Olele, Olala, ser del Barca es lo millor que hi ha

0

yyy, no dobra. Może lepiej dawać wolne Neymarowi pod nieobecność Messiego?

0

Dłużej niech się składa ten Tezio.

0

No i po co było to buczenie? Wiadomo było, że Barca i tak strzeli i tak. A bramka piękna.

0

Ale brama Romy. Cieszy mnie, że w tym sezonie tak dobrze im się powodzi.

0

Bardzo dobry skład. Szkoda tylko, że w obronie nie zagra Montoya, a w pomocy Jonathan lub Roberto.

0

Co Ty ćpiesz...

0

Zamiast Xaviego*

0

Skład Sportu idealny na dziś. Jednak chciałbym aby zamiast Iniesty zagrał Jonathan lub Sergi Roberto.

0

Kilka dni temu napisałem do niego list i wysłałem jego zdjęcie w koszulce Barcy do podpisania. Ciekawe, czy odpisze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?