PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta jasne, wymiana jakiegoś nowego nazwiska na Mascherano. Co jeszcze...
0
To w porządku.
0
Puyol ma tak podwinięte spodenki, że przypominają mi się te dawne, krótkie szorty, w których kiedyś grano.
0
Myślicie, że te 750 tysięcy to dla Barcy nic, ale nie wiecie nawet, jak bardzo się mylicie pisząc, że to na skarpetki, na tusz, zwykłe grosze.
0
A do tego jeszcze kontuzja Neymara na treningu...
0
Chciałbym widzieć reakcję kibiców gdy Neymar strzeli bramkę w Gran Derbi i wspólnie z Alvesem i Adriano zatańczą sambę.
0
Ale ładnie teraz poklepali.
0
Ale Costa chciał teraz przydrukować..
0
A kim niby jest Varane?
0
Ciężko w tabeli sprawdzić?
0
No i dobrze. Niech próbuje.
0
Dobra Xavi. Do trzech razy sztuka.
0
Oczywiście specjalisty od głowy.
0
Ja bym zapisał cię do specjalisty.
0
I to jest właśnie to, jechany przez cały mecz strzela gola i jak teraz niektórzy się czują?
0
Xavi!
0
Umieć polska języka?
0
Smolarek i ta bramka co piłka się odbiła od boiska wymiatają ;p
0
Oglądacie złap sport w przerwie meczu? :D
0
Co ma się dziać? 22 facetów biega za piłką ;)
0
Śpiewają Olele, Olala, ser del Barca es lo millor que hi ha
0
yyy, no dobra. Może lepiej dawać wolne Neymarowi pod nieobecność Messiego?
0
Dłużej niech się składa ten Tezio.
0
No i po co było to buczenie? Wiadomo było, że Barca i tak strzeli i tak. A bramka piękna.
0
Ale brama Romy. Cieszy mnie, że w tym sezonie tak dobrze im się powodzi.
0
Bardzo dobry skład. Szkoda tylko, że w obronie nie zagra Montoya, a w pomocy Jonathan lub Roberto.
0
Co Ty ćpiesz...
0
Zamiast Xaviego*
0
Skład Sportu idealny na dziś. Jednak chciałbym aby zamiast Iniesty zagrał Jonathan lub Sergi Roberto.
0
Kilka dni temu napisałem do niego list i wysłałem jego zdjęcie w koszulce Barcy do podpisania. Ciekawe, czy odpisze.