PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skoro mowa o PSG i Andresie, to przypomnijmy sobie magię Don Andresa.
0
Miki, z całym szacunkiem, ale nie nadajesz się na redaktora.
Jesteś jeszcze zbyt smarkaty. Redakcja musiałaby po Tobie wiele poprawiać, a jeżeli pisałbyś tak jak na Facebook'u, to już w ogóle się nie nadajesz.
0
Dla mnie lepiej zapowiada się niedziela. Maraton już od 16.
Stilon Gorzów - Barça - Real - Atletico.
0
Jedź po bardziej znanej nazwie. Estudiantes.
0
Wiadomo, że Alves nie odejdzie. Jest on bardzo ważnym zawodnikiem w Barcelonie.
0
Niektórzy z Was zachowują się jak bezmózgie dzieci. Dlaczego Redakcja nie może napisać o debiucie ligowym trenera, który dał nam tyle dobrego i jest naszą legendą? Co mecz tego nie będą pisać. Potraficie tylko narzekać. O Pepie nie piszcie, po co te reklamy, a ta reklama to przesada, co nas obchodzi Thiago. Czepiacie się co chwila Redakcji, a nie zauważacie jak wiele dobrego robią. Dla mnie jest to najlepszy serwis o Barcelonie, a jak Wam się nie podoba, to nikt Was tu nie trzyma.
Ja życzę mu żeby zrobił do końca "swój Bayern" i udało mu się zdobyć wszystko, Ligę Mistrzów za rok lub dwa, bo ta ma należeć do nas.
0
O co Ci chodzi dzieciaku? Chyba nie wiesz, co to kompleksy... Czy ja tu coś złego pokazałem?
0
Barca - Milan 4:0 :)
0
Parodia finału Pucharu Konfederacji. Najlepsze 0:47 i Generał na drugim planie.
0
....Zastępując Cesca Messim....
Ludzie, czy Wy czytacie całe artykuły? Chyba nie!
0
Mówcie co chcecie, ale mi się marzy, aby w meczu na Bernabeu, kiedy Neymar strzeli bramkę, zatańczył z Alvesem Sambę, tak na złość :)
0
Na tureckim TV2 też leci.
0
Gudony pyta się na jakich kanałach leci mecz, a Ty mu dajesz link do meczyki.pl
Mądre....
0
A na zdjęciu jeszcze nasze "dzieci" :)
0
Macie informacje, gdzie obejrzeć ten mecz w telewizji?
0
Mimo wszystko, to super zdjęcie. Tak powinno być na Gran Derbi i miejmy nadzieję, że będzie.
0
Dyspozycja naszych napastników nakazuje patrzeć optymistycznie na przyszły sezon. Jestem zadowolony szczególnie z Pedro i Alexisa, pokazują oni, że prawe skrzydło nie będzie miało stałego zawodnika.
0
Nie była. Różniły się detalami. Np. Ta z 2011 miała takie jakby "pioruny". Przyjżyj się.
0
Gołąbka, musicie poprawić błąd. Klikając w profil Robertinho w zakładce Serwis > Redakcja, pokazuje profil innego użytkownika o nicku Robertinho, który nie jest administratorem.
0
Postiga jest blisko Valencii.
0
Wiem, przecież żartuję.
0
Twoje to? Bardzo ciekawie to wygląda.
0
Wie co mówi, w końcu jest członkiem do Boixos Nois ;)
0
Robertinho, Inieste wszyscy lubią.
PS. To Ty w końcu należysz do Redakcji, czy nie?
0
Neymar, Alves, Adriano. Tutaj nie będzie się czuł osamotniony. O wszystkim dowiemy się przed końcem sierpnia.
0
Myślenie aż tak Ciebie boli? Czy jeżeli zawodnik chce iść do innego, lepszego klubu, to od razu znaczy, że w obecnym źle się czuje, jest bity, poniżany i jest mu smutno??
0
Czyli Twoim zdaniem jak chce odejść, to nie może sobie zrobić foty z kumplami i mieć dobrego humoru?
0
I jak Thiago.
0
Kurcze, będzie mi bardzo brakowało Pinto. Nie dostaje wielu szans na grę. Są to Puchar Króla, absencja Valdesa i końcówka sezonu, może dlatego chce odejść. Chciałbym, aby Tata przekonał go do zmiany decyzji. Będzie brakowało w szatni takiego, myślę motywatora... Ale ma już 38 lat, może chce odpocząć, choć było by miło, gdyby śladem Brada Friedela pograł jeszcze dłużej.
0
Miki, Jet Lag to tak zwany "zespół nagłej zmiany strefy czasowej". Poczytaj o tym.