0

Skoro mowa o PSG i Andresie, to przypomnijmy sobie magię Don Andresa.

0

Miki, z całym szacunkiem, ale nie nadajesz się na redaktora.
Jesteś jeszcze zbyt smarkaty. Redakcja musiałaby po Tobie wiele poprawiać, a jeżeli pisałbyś tak jak na Facebook'u, to już w ogóle się nie nadajesz.

0

Dla mnie lepiej zapowiada się niedziela. Maraton już od 16.
Stilon Gorzów - Barça - Real - Atletico.

0

Jedź po bardziej znanej nazwie. Estudiantes.

0

Wiadomo, że Alves nie odejdzie. Jest on bardzo ważnym zawodnikiem w Barcelonie.

0

Niektórzy z Was zachowują się jak bezmózgie dzieci. Dlaczego Redakcja nie może napisać o debiucie ligowym trenera, który dał nam tyle dobrego i jest naszą legendą? Co mecz tego nie będą pisać. Potraficie tylko narzekać. O Pepie nie piszcie, po co te reklamy, a ta reklama to przesada, co nas obchodzi Thiago. Czepiacie się co chwila Redakcji, a nie zauważacie jak wiele dobrego robią. Dla mnie jest to najlepszy serwis o Barcelonie, a jak Wam się nie podoba, to nikt Was tu nie trzyma.

Ja życzę mu żeby zrobił do końca "swój Bayern" i udało mu się zdobyć wszystko, Ligę Mistrzów za rok lub dwa, bo ta ma należeć do nas.

0

O co Ci chodzi dzieciaku? Chyba nie wiesz, co to kompleksy... Czy ja tu coś złego pokazałem?

0

Barca - Milan 4:0 :)

0


Parodia finału Pucharu Konfederacji. Najlepsze 0:47 i Generał na drugim planie.

0

....Zastępując Cesca Messim....
Ludzie, czy Wy czytacie całe artykuły? Chyba nie!

0

Mówcie co chcecie, ale mi się marzy, aby w meczu na Bernabeu, kiedy Neymar strzeli bramkę, zatańczył z Alvesem Sambę, tak na złość :)

0

Na tureckim TV2 też leci.

0

Gudony pyta się na jakich kanałach leci mecz, a Ty mu dajesz link do meczyki.pl
Mądre....

0

A na zdjęciu jeszcze nasze "dzieci" :)

0

Macie informacje, gdzie obejrzeć ten mecz w telewizji?

0

Mimo wszystko, to super zdjęcie. Tak powinno być na Gran Derbi i miejmy nadzieję, że będzie.

0

Dyspozycja naszych napastników nakazuje patrzeć optymistycznie na przyszły sezon. Jestem zadowolony szczególnie z Pedro i Alexisa, pokazują oni, że prawe skrzydło nie będzie miało stałego zawodnika.

0

Nie była. Różniły się detalami. Np. Ta z 2011 miała takie jakby "pioruny". Przyjżyj się.

0

Gołąbka, musicie poprawić błąd. Klikając w profil Robertinho w zakładce Serwis > Redakcja, pokazuje profil innego użytkownika o nicku Robertinho, który nie jest administratorem.

0

Postiga jest blisko Valencii.

0

Wiem, przecież żartuję.

0

Twoje to? Bardzo ciekawie to wygląda.

0

Wie co mówi, w końcu jest członkiem do Boixos Nois ;)

0

Robertinho, Inieste wszyscy lubią.
PS. To Ty w końcu należysz do Redakcji, czy nie?

0

Neymar, Alves, Adriano. Tutaj nie będzie się czuł osamotniony. O wszystkim dowiemy się przed końcem sierpnia.

0

Myślenie aż tak Ciebie boli? Czy jeżeli zawodnik chce iść do innego, lepszego klubu, to od razu znaczy, że w obecnym źle się czuje, jest bity, poniżany i jest mu smutno??

0

Czyli Twoim zdaniem jak chce odejść, to nie może sobie zrobić foty z kumplami i mieć dobrego humoru?

0

I jak Thiago.

0

Kurcze, będzie mi bardzo brakowało Pinto. Nie dostaje wielu szans na grę. Są to Puchar Króla, absencja Valdesa i końcówka sezonu, może dlatego chce odejść. Chciałbym, aby Tata przekonał go do zmiany decyzji. Będzie brakowało w szatni takiego, myślę motywatora... Ale ma już 38 lat, może chce odpocząć, choć było by miło, gdyby śladem Brada Friedela pograł jeszcze dłużej.

0

Miki, Jet Lag to tak zwany "zespół nagłej zmiany strefy czasowej". Poczytaj o tym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?