PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślisz, że bez CL nikt tego nie przeczyta? Mecz jest na ZDF oraz na Polsat Sport, sprawdź, co Ty masz.
0
A mi się ten skłąd podoba i oczekuję ładnej gry. Być może nas czymś zaskoczą?
0
Gwarantujecie zacinki co dwie minuty? Ładnie się promujecie ;)
0
Ładnie to sobie Guardiola wymyślił. Ale myślę, że to będzie to samo co z Songiem u nas, że to tylko chwilowe. Chociaż w historii piłki nożnej wielu piłkarzy miało zmieniane pozycje. Choćby Piszczek z napastnika stał się obrońcą, Crouch był kiedyś bramkarzem itp.
0
Co ta nasza Barcelona, Zakopianką jechała, czy co? :)
0
Super będzie ich znowu zobaczyć w telewizji, a jeszcze lepiej za tydzień, na żywo w Gdańsku. Nie mogę się doczekać. Bardzo brakowało mi weekendów z Barçą.
Będzie to ciekawy mecz, zobaczymy Thiago po drugiej stronie i Songa na nowej pozycji. Ciekawe jak mu pójdzie, ale w sezonie nie spodziewałbym się go na pozycji Xaviego i Fabregasa. Po prostu Roura kombinuje ;)
0
Tylko po co ktoś na miejsce Thiago? Teraz jest dobrze, Sergi będzie mógł grać i na pozycji Xaviego i Iniesty.
0
Widzisz, tak się chwialiłeś, że pójdziesz na mecz, a tymczasem nikt Cię tam nie chce.
0
Jak to, przecież grał w Barcelonie, tylko że ekwadorskiej :)
0
Jeżeli wybór Martno się potwierdzi, to szkoda, że zabierze on swoich asystentów. Chciałbym, aby Rubi i Roura dalej byli w klubie. Bo co niby teraz miałby robić Rubi? Zostanie sprzedany?
0
Tak jest z karnetami z tego co wiem. Jeżeli ktoś nie będzie na danym meczu, a poinformuje klub, to będzie można kupic bilet na jego miejsce.
0
Martino grał także w Barcelonie. Ekwadorskim Barcelona Guayaquil :)
0
Bo nie sprzedają biletów takim baranom ;)
0
Czytając ostatni akapit, ciarki przeszły. Piękne słowa.
0
Gdyby ktoś chciał, to od 29 lipca w Lidlu będzie Estrella Damm z herbem Barcelony :)
0
Też wydaje mi się, że to będzie trener związany z Barceloną jak Laudrup, Koeman czy Enrique. Marzy mi się Kluivert w roli drugiego trenera. Coś na podobiznę Zidane w Realu Madryt.
0
Pomyślcie sobie, gdyby Barcelona do nowego projektu, z nowym trenerem dołączyła znanego piłkarza jako drugiego trenera lub inne stanowisko. Na przykład Rivaldo, Kluivert bądź Beletti, a najlepiej Ronaldinho, choć na to za wcześnie.
0
Redakcjo
Proponuję zrobić news o liście otwartym do zarządu Barcelony od FCBP, warszawskiej Penyi, blaugrana.pl i FCBarca.com
0
Będzie konferencja online?
0
Celta bedzie mogla kupic Rubiego.
0
barcawooorld
Do nich dochodzą jeszcze Babiarz, Listkiewicz oraz prezes PSP naciskający wypowiedziami na Barcelonę, że jedyną rekompensatą będzie przyjazd pełnego składu.
Wiadomo, będzie fajnie zobaczyć Iniestę, Puyola, Xaxiego, Pedro, a nawet Neymara, ale tu nie chodzi wyłącznie o to. Kibic Barçy zadowoli się tym składem, który by przyjechał dzisiaj, który był naprawdę dobry.
Jedynym minusem mógłby być brak gry Afellaya przy tylu napastnikach.na może nowy trener postawi właśnie na niego? Afellay nie grałby niewiadomo ile czasu, lecz byłby zmiennikiem Leo.
0
Ta - kolego...
0
Co on za głupoty gada - jako jedyną rekompensatę uważa przyjazd pierwszego składu do Polski w innym terminie... Pewnie, że będzie fajnie, ale to nie wszystko...
0
Ciekawi mnie też to, co z meczem charytatywnym Gortata, czy się odbędzie?
0
Ciągle mówi, że jedyną rekompensatą będzie pierwszy skłąd...
0
Trzymaj
http://tvpstream.tvp.pl
0
For this reason, FC Barcelona, in conjunction with the match sponsor and Lechia Gdansk, are looking to reschedule the match in order to play in Poland as soon as possible.
To mnie napawa optymizmem.
0
Chciałbym, aby wynagrodzili to silniejszym składem.
Ale narazie nic nie wiadomo.
0
Podrzucisz link?
0
Spokojnie, ten mecz się odbędzie.