PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Masz rację, zapomniałem o nim, ale to dlatego, że często grał na pozycji Alvesa lub na stoperze...
0
To dobrze. Ten atak, kiedy odszedł Villa powinien być podstawowym atakiem naszej drużyny, a może wiele zdziałać tylko żeby nie było ciągłego szukania Messiego. Ja jednak chciałbym powrotu Messiego na jego pozycję, czyli prawe skrzydło, tylko potem znowu problem z środkowym...
Fajnie, gdyby do Gdańska przyjechał chociaż takie skład:
Pinto - Montoya, Macherano, Puyol/Bartra, (nie ma zastępcy dla Alby) - Song, Sergi Roberto, Thiago - Tello, Messi, Sanchez.
Na więcej nie ma co liczyć, ponieważ reszta ma urlopy spowodowane Pucharem Konfederacji, ale myślę, że i tak powinno być fajnie, bo to w końcu FC Barcelona.
0
Jestem za tym, aby Sergi był zmiennikiem Iniesty, a Cesc grał często na zmianę z Xavim, wtedy nawet Thiago byłby niepotrzebny, chociaż jego odejście byłoby stratą.
0
Czy to już nie kwalifikuje się na bana za spam?
0
No i przecież będzie miał jeszcze osobiste spotkanie z zawodnikami...
0
"Jak narazie wiadomo" dzieciaku....
0
Wiecie, ja to bym chciał jeszcze pod koniec wakacji Gran Derbi...
0
Jedno jest pewne, to okienko transferowe jest bardzo ciekawe. Zaczynając od trenerów - Mourinho w Chelsea, Ancelotti w Realu, Blanc w PSG, Pelegrini w City i oczywiście Guardiola w Bayernie. Nie można też zapomnieć o Franku Smudzie w Wiśle ;) Kończąc na zawodnikach - Isco w RealuFalcao, Abidal i inni w Monaco, Villa w Atletico, Bojan w Ajaksie, Llorente w Juventusie no i przede wszystkim Neymar w Barcelonie, a to jeszcze pewnie nie koniec.
0
Spokojnie, aż tak Lechii nie musimy się bać ;)
0
Prawda jest taka, że szejkowie i ruscy psują ten piękny sport. Kiedyś było niedopomyślenia żeby za średniego zawodnika płacić ponad 40mln, skoro najlepsi byli warci ok 30mln.
0
W tym okienku odeszli moi dwaj ulubieńcy... Nie wiem dlaczego, ale od początku cieszyłem się z przyjścia Abidala i Villi. Oni zawsze będą mi się kojarzyć z Barçą. Ich sprawy można było rozwiązać całkiem inaczej... Abidal nie musiał już teraz odchodzić, ale idzie tam, gdzie wszystko się dla niego zaczęło, natomiast Villa to był skarb. Pozbywają się drugiego najlepszego strzelca i jedynego prawdziwego napastnika... Co by szkodziło, gdybyśmy grali atakiem Neymar Villa Messi? Przecież nie może być tak, że wszystko kręci się wokół jednego zawodnika jakim jest Messi. Jednak David odchodzi, jest mi smutno, ale życzę mu wielu sukcesów w lidze oraz w pucharach. Ktoś musi zastąpić Falcao, Villa się do tego nadaje, a Atletico dobrze wiedziało, że to będzie odpowiedni człowiek na to miejsce. Chciałbym aby Villa strzelił w nadchodzącym sezonie około 25-30 goli i pokazał, co straciła Barcelona, Rosell oraz Vilanova.
0
Villa w MU mi nie pasuje,. Oni mają już van Persiego. Alcantara to już chyba przesądzone, że odejdzie, ale Villa mógłby zostać.
0
Piszę tak o "kibicach", którzy rzucali w jego stronę wyzwiska i małpie okrzyki, ale tak jest na każdym stadionie w Polsce gdzie gra czarnoskóry zawodnik. Zawsze trafi się jakiś baran i o dziwo nie ktoś z młyna, nie jakiś łysy, tylko czasami elegancko ubrany nawet starszy facet, który chce zabłysnąć.
Trzeba to tępić.
0
Zobaczcie, co ci idioci w Polsce wyprawiają, bo inaczej ich nazwać nie można... oraz jak Paulinho wspomina okres spędzony w Polsce.
http://sport.wp.pl/martykul.html?cat=1744&wid=15794281
0
http://sport.wp.pl/martykul.html?cat=1726&wid=15793549
Sędzia zasztyletował zawodnika, bo nie chciał zejść z boiska, a niedługo później sam został zabity przez kibiców.,,
0
Projekt nowego stadionu kusi, jednak to za dużo pieniędzy jak na te czasy, a Barça przecież nie ma tyle kasy co np. Paris SG, czy nawet Real To wiąże się także z zaprzestaniem 56 letniej tradycji Camp Nou. Ja jednak byłbym za remontem. Obecnie krzesełka straciły kolor, to jest ważne, a myślę, że świecącą obudowę stadionu też idzie zrobić bez burzenia wszystkiego. Mimo wszystko to fajnie, gdyby odświeżono ten stadion.
0
No raczej Al Khellaifi
0
Większość tutaj wyśmiewała koszulki treningowe na następny sezon, ale one naprawdę ładnie się prezentują. Popatrzcie: http://www.iss-sport.pl/shop,show,10877
Po prostu pierwsze zdjęcia ukazywały je jako jakieś worki, a teraz są wyśmienite.
0
A tutaj obiecany diss na Barcę :)
Mimo wszystko spodziewałem się lepszego podkładu. "Wina sędziego" była lepsza.
0
Ta, za prawie 5 stów.
0
Fajna piłka, jednak najlepsze to były te chyba 2007 roku. A o tej ostatniej, Seitirio nie było jakoś głośno...
0
Widzę też, że nie ma Alexisa, a to może oznaczać jedno. Neymar nie ma jeszcze numeru, Villa prawdopodobnie odejdzie, a Alexis w reprezentacji grał z... 7. Więc Neymar może otrzymać 9.
0
Mały Moto GP haha, niezłe.
0
Jakby co, to gościu, który nagrał kawałek o Hala Dzieciach, zamierza nagrać coś podobnego o Barcelonie, także żeby zaraz nie było płaczu i wyzwisk na niego.
0
http://pl.wikipedia.org/wiki/Albacete_Balompi%C3%A9
A Ty patrz na to chłopczyku.
0
Aj, chciałbym go chociaż zobaczyć w Gdańsku, ale chyba nic z tego nie będzie. Jeżeli odejdzie, to życzę mu sukcesów i powodzenia i żeby tak w pierwszym sezonie ze 20 brameczek strzelił...
0
Zasługujesz na bana w tym momencie ;)
0
Już nie podniecajcie się tak tym filmikiem Hala dzieci. Ktoś wrzucił raz - fajnie, ale nie musicie tego co chwilę wklejać...
0
Dlaczego ośmieszył?
0
Najlepiej Bonucciego, żeby nam karnych nie strzelał, co? ^^