0

A czasami dzisiaj nie powinna być podana kadra na mecz z Lechią?

0

Puyol to jest kozak :D
Chciałoby się, żeby Rubi i Roura zostali, choć nie wiadomo jak to będzie.
Fajnie, że Neymar ma takiego kumpla w zespole. Niedługo pewnie pozna się dobrze z resztą ekipy i będzie super.

0

Jak piwo oznaczone daną marką, herbem Barcelony i sprzedawane w sklepie może być nieprawdziwe? Co, Żubra tam nalali? Po prostu kosztuje np. 2 Euro, ale tam zarobki są też inne.

0

Nie, dlaczego? Myślisz, że Messi przez cały sezon może grać na 100%?

0

Tylko że, skoro w kadrze może być 25 zawodników, a w tej chwili mamy ich 26, a dojdzie jeszcze stoper, to co wtedy?

0

Chciałbym, żeby został. Xavi miałby za sobą Fabregasa i Sergi Roberto, a Iniesta Afellaya, a czasami mógłby być zmiennikiem Messiego. Chciałbym aby został. Ale narazie to wszystko wygląda tak, że robią z niego piąte koło u wozu i miotają nim jak chcą, a to naprawdę dobry zawodnik. Potrzebuje tylko gry.

0

Ola
Może się czepiam ale w trzecim wersie trzeciego akapitu jest błąd. "koleiny" :)

0

Mam wrażenie, że Jonathan od nas nie odejdzie. Zresztą sam Martino powiedział, że on jest w jego planach. I fajnie.

0

I jeszcze jedno. Uważacie za zdrajcę każdego zawodnika, który opuści klub z własnej woli, a nie kiedy klub go chce sprzedać? Jakie szczęście, że w czasie transferu Figo internet nie był tak rozsławiony...

0

Myślę, że w tej wypowiedzi nie chodziło mu głównie o pieniądze (choć może też), ale głównie o większą ilość szans do gry w podstawowym składzie. Żaden piłkarz nie lubi cały czas siedzieć na ławce rezerwowych i przyglądać się kolegom. Choć trochę niepotrzebna ta wypowiedź.

0

Oczywiście, że tak - albinosi...

0

17 to liczba jego sióstr :)

0

To jego dawny nmer z Arsenalu, więc co cię dziwi, że chciał go znowu?

0

Piękny gest Alvesa. Jednak wolę, by ten numer grał, niż był nieużywany.
17 Songa, czy on miał ten numer w Arsenalu?
Tello 20, po Afellayu, tez fajny numer, ale jakoś 37 mu lepiej pasował :)
7 Pedro, tu nie ma większego zaskoczenia, choć jestem przyzwyczajony, że to Villa był naszą "siódemką".

0

A czy uważałeś, że Varane będzie w stanie powstrzymać Messiego i zaliczyć tyle dobrych występów w Realu?

0

WIERZĘ BO WIARA! Już któryś raz dzisiaj ten błąd się pojawia....

0

Czyli co, im droższy tym lepszy? Rozumowanie rodem z FIFY...

0

A jeśli dzięki temu transferowi będziemy mieli najmniej straconych bramek w sezonie oraz puchary, to co? Poczekaj jeszcze...

0

"Do przerwy 0:1, Messi gola" :)

0

Co Ty pieprzysz? Z Barcelony miał iść do Barcelony? A po drugie do szkoły dzieciaku albo do słownika, bo nazwy własne oraz imiona pisze się wielką literą...

0

Sergi kurczee

0

Odpowiedź do Sandy

0

"Tego jeszcze nie wie nikt, nie wie nikt"

0

Niestety, narazie w obronie nic sięnie poprawiło. I proszę, Bayern gra to samo co Barca za Pepa, ledwo rozpoczęliśmy od środka, a oni już mają piłkę.

0

CristianoRonaldo, masz jakiś problem, albo jakiś ból? Nie rozumiem Cię i Twoich prowokatorskich komentarzy.

0

Wygra wygra.

0

Alexis jaki byk, kurcze.

0

A ja nadal lubię Thiago, nie wiem jak Wy. To jego kariera i ma prawo robić co chce.
A umiejscowienie kamery fatalne.

0

A strój rozgrzewkowy to tylko zielony lub bordowo-granatowy z motywem ulicy Barcelony.

0

Strój Pinto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?