PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawi mnie też to, co z meczem charytatywnym Gortata, czy się odbędzie?
0
Ciągle mówi, że jedyną rekompensatą będzie pierwszy skłąd...
0
Trzymaj
http://tvpstream.tvp.pl
0
For this reason, FC Barcelona, in conjunction with the match sponsor and Lechia Gdansk, are looking to reschedule the match in order to play in Poland as soon as possible.
To mnie napawa optymizmem.
0
Chciałbym, aby wynagrodzili to silniejszym składem.
Ale narazie nic nie wiadomo.
0
Podrzucisz link?
0
Spokojnie, ten mecz się odbędzie.
0
http://tvpstream.tvp.pl Wydanie specjalne wiadomości TVP Info dot. odwołania meczu.
0
Nawet została pokazana strona FCBarca.com :)
0
http://tvpstream.tvp.pl Wydanie specjalne wiadomości TVP Info dot. odwołania meczu.
0
Chciałbym meczu jeszcze w te wakacje.
0
Po prostu brak słów.
0
Tak powiedział? Co za idiotów mamy w Polskiej Piłce Nożnej. Najpierw Tomaszewski, teraz tej pijak.
0
To tak jak ja, też miałem jechać ze Szczecina. Dopiero przed chwilą przeczytałem info, że miała być sektorówka, doping itp.
0
Jak ktoś kupił bilet na swój ukochany klub za 400zł to Twoim zdaniem ma "bogatego tatusia"? Mało wiesz mimo tylu lat.
0
Jeśli załatwią nowy termin, rozsądny, będzie ok. Będzie to pewnie w przyszłym roku.
0
Tomaszewski idiota, co on pierdoli. Porównuje złamanie nogi zawodnika do nowotworu..
0
Mi nie chodzi o pieniądze a o to, że to była wielka szansa zobaczyć FC Barcelonę na żywo. nie mogę być pewny tego, że pojadę kiedyś do Barcelony. Jeśli nie zagrają także z Bayernem, to dla mnie będzie ok.
0
Super nie?
0
To chyba dobrze, że nikt z asystentów nie będzie pierwszym trenerem. Mam przeczucie, że to będzie Villas-Boas lub Bielsa. Jednak było by fajnie, gdyby reszta sztabu, w tym Rubi pozostał. Tito skompletował sobie wszystkich do sztabu, a tutaj coś takiego...
0
Moim zdaniem, jeśli odwołali ten mecz, to z Bayenem powinno być to samo. Domyślam się co przeżywają teraz zawodnicy, ale jeśli jest to silne, to nie otrząsną się tak w kilka dni.
0
Poza tym marzy mi się, aby ten mecz został odwołany z powodu strajków lub czegoś innego. Śmiejesz się z czyjegoś nieszczęścia? Poczekaj.
0
Będziesz miał także bana. Ja ci to załatwię.
0
Nie zrozumiałem, zagrają w Polsce?!
0
W przyszłym tygodniu poznamy nowego trenera.
0
Zły link masz:
0
Piłkarze przylecą jutro po 12 do Polski.
0
Po hiszpańsku nic nie zrozumiem, szkoda. Czy Tito wejdzie tam i pożegna się z zawodnikami?
0
Gudony, to oczywiste, ale sądzisz, że 30tys. to zrozumie? Większość to ci, którzy nie wymienią Ci składu, tylko chcą zobaczyć fajny mecz.
0
I z pewnością Redakcja FCBarca.com pierwsza dowiedziała się o tym, że mecz jest odwołany.