PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czak, Valencia...
0
Seria wywiadów Three and a half minute with... też jest dobra.
Pique wie coś tam o Polsce:
16. What team did Lato play for? I don’t know… with Poland.
17. Where is Auschwitz? In Poland.
18. What do Poland and Cataluña have in common? We’re both called polacos.
0
What team did Lato play for? Who? I don’t know.
0
Pique to jest jednak jajcarz. W podobnej serii wywiadów, tym rzem three and a half minute with...
1. What makes you angry? You and your little questions. And lies and insincerity.
0
"Piłkarska i trenerska legenda Barcelony, Johan Cruyff, uważa, że w świetle sprowadzenia Neymara, Leo Messi powinien zostać sprzedany."
Chyba czas się leczyć, Panie Cruyff.
0
Dokładnie, bo ja widać jest nieprzewidywalny i to on potrafi nagle odwrócić losy meczu, nawet potężną bombą z 30 metrów, więc jak mówię nieciekawie.
0
Nieciekawie dla Włoch przed meczem z Hiszpanią - koniec turnieju dla Balo.
0
Who sang “The Girl from Ipanema“? A singer. I prefer rock music.
Odpowiedź Torresa na to pytanie rozwala...
0
A dokładnie: Coś mi tam świta... daj mi pomyśleć. Czymś dla dziecka?
0
Mam takie pytanie. Bo czytałem to też na innej stronie i są rozbieżności w tłumaczeniu, np.
Kiedy ostatnio płakała?
Trzy tygodnie temu.
A na innej stronie jest Kiedy ostatnio płakałeś?
albo w pytaniu o Dalsy na innej stronie jest. Nie wiem... czekaj, to coś dla dzieci?
Ale ja tam wierzę w Wasz profesjonalizm :)
0
No jakby Alba dostał "Błyskawicę", to byłoby nieciekawie dla innych drużyn :)
0
Taa, ja piszę, mam kilka autografów.
0
To pisz wolno i dokładnie. W czym problem? :)
0
Na tym zdjęciu wygląda jak krzyżówka Valdésa i Villi.
0
PS. Wy też tak macie, że za każdym razem, kiedy słyszycie piosenkę Impossible Jamesa Arthura to odrazu się Wam przypomina filmik o Abidalu?
0
Nie sądzicie, że coś jest na rzeczy, skoro legendy piłki nożnej jak Romario czy Rivaldo negatywnie wypowiadają się o nadchodzących Mistrzostwach Świata i to jeszcze w ich kraju? Wydaje się, że powinni być oni uradowani z powodu tej imprezy, a tumczasem oni wypowiadają się krytycznie, ale to dobrze o nich świadczy. Ja jednak chciałbym, aby te mistrzostwa odbyły się tam, gdzie mają się odbyć. Zresztą FIFA też nie widzi innego rozwiązania.
0
Jestem w szoku/
0
Serżi Busket - ten co gra z imieniem na koszulce. I wszystko jasne.
0
Jak słyszę Wincent del Bosque to mnie trafia...
0
Ale pozamiatał, haha!
0
To nie ma być mecz Barca/Real vs. Premier League, tam mieliby grać zawodnicy także innych ekip...
0
Oby więcej takich meczy jak ten, w drugiej połowie. Zacięta rywalizacja, gol za gol. Cieszy kolejna ładna bramka Neymara, choć nie był on zawodnikiem meczu. Finał Hiszpania - Brazylia byłby najlepszym zwieńczeniem tegorocznego Pucharu Konfederacji.
0
0
Chicharito karnego nie strzelił w 90'
0
Spoko, że na tablicy wyników też jest ITA - BRA...
0
Luiz niby kontuzja, a slacze w klapkach jak dziki .
0
Bale będzie patentował
0
I za co minusy? Gościu ma rację, a do tego teraz półasysta...
0
Neymar znowu Zawodnikiem Meczu. Czy ja wiem, czy słusznie?
0
Marcelo jaki walczak :D