0

czak, Valencia...

0

Seria wywiadów Three and a half minute with... też jest dobra.
Pique wie coś tam o Polsce:
16. What team did Lato play for? I don’t know… with Poland.
17. Where is Auschwitz? In Poland.
18. What do Poland and Cataluña have in common? We’re both called polacos.

0

What team did Lato play for? Who? I don’t know.

0

Pique to jest jednak jajcarz. W podobnej serii wywiadów, tym rzem three and a half minute with...
1. What makes you angry? You and your little questions. And lies and insincerity.

0

"Piłkarska i trenerska legenda Barcelony, Johan Cruyff, uważa, że w świetle sprowadzenia Neymara, Leo Messi powinien zostać sprzedany."

Chyba czas się leczyć, Panie Cruyff.

0

Dokładnie, bo ja widać jest nieprzewidywalny i to on potrafi nagle odwrócić losy meczu, nawet potężną bombą z 30 metrów, więc jak mówię nieciekawie.

0

Nieciekawie dla Włoch przed meczem z Hiszpanią - koniec turnieju dla Balo.

0

Who sang “The Girl from Ipanema“? A singer. I prefer rock music.
Odpowiedź Torresa na to pytanie rozwala...

0

A dokładnie: Coś mi tam świta... daj mi pomyśleć. Czymś dla dziecka?

0

Mam takie pytanie. Bo czytałem to też na innej stronie i są rozbieżności w tłumaczeniu, np.

Kiedy ostatnio płakała?
Trzy tygodnie temu.

A na innej stronie jest Kiedy ostatnio płakałeś?

albo w pytaniu o Dalsy na innej stronie jest. Nie wiem... czekaj, to coś dla dzieci?

Ale ja tam wierzę w Wasz profesjonalizm :)

0

No jakby Alba dostał "Błyskawicę", to byłoby nieciekawie dla innych drużyn :)

0

Taa, ja piszę, mam kilka autografów.

0

To pisz wolno i dokładnie. W czym problem? :)

0

Na tym zdjęciu wygląda jak krzyżówka Valdésa i Villi.

0

PS. Wy też tak macie, że za każdym razem, kiedy słyszycie piosenkę Impossible Jamesa Arthura to odrazu się Wam przypomina filmik o Abidalu?

0

Nie sądzicie, że coś jest na rzeczy, skoro legendy piłki nożnej jak Romario czy Rivaldo negatywnie wypowiadają się o nadchodzących Mistrzostwach Świata i to jeszcze w ich kraju? Wydaje się, że powinni być oni uradowani z powodu tej imprezy, a tumczasem oni wypowiadają się krytycznie, ale to dobrze o nich świadczy. Ja jednak chciałbym, aby te mistrzostwa odbyły się tam, gdzie mają się odbyć. Zresztą FIFA też nie widzi innego rozwiązania.

0

Jestem w szoku/

0

Serżi Busket - ten co gra z imieniem na koszulce. I wszystko jasne.

0

Jak słyszę Wincent del Bosque to mnie trafia...

0

Ale pozamiatał, haha!

0

To nie ma być mecz Barca/Real vs. Premier League, tam mieliby grać zawodnicy także innych ekip...

0

Oby więcej takich meczy jak ten, w drugiej połowie. Zacięta rywalizacja, gol za gol. Cieszy kolejna ładna bramka Neymara, choć nie był on zawodnikiem meczu. Finał Hiszpania - Brazylia byłby najlepszym zwieńczeniem tegorocznego Pucharu Konfederacji.

0

0

Chicharito karnego nie strzelił w 90'

0

Spoko, że na tablicy wyników też jest ITA - BRA...

0

Luiz niby kontuzja, a slacze w klapkach jak dziki .

0

Bale będzie patentował

0

I za co minusy? Gościu ma rację, a do tego teraz półasysta...

0

Neymar znowu Zawodnikiem Meczu. Czy ja wiem, czy słusznie?

0

Marcelo jaki walczak :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?