0

Ale brama!! To jest to, oby tylko grał to samo w Barcelonie. Nie chcę, by był uzależniony od Messiego, bo ma talent!

0

Ciekawe, czy będzie opcja zgarnięcia autografu któregoś z zawodników. Mieć autograf takiego Puyola, zdobyty osobiście - bezcenne.

0

Hmm, Adriano :)

0

W sumie te jego "wywiady" są nawet śmieszne i fajne, gdyby nie teksty typu
Miki: Co powiesz o Pedro? Czy to straszny lizus?

Pep: O tak. Pedro to straszny lizus. Ciągle za mną chodził i łasił się jak kot. Uczepiał się ludzi jak rzep psiego ogona.

Można by pomysleć, że sa prawdziwe :P
Zajął się kontem na FB, więc nie ma go tutaj i jest ok.
A bana nie dostał dlatego, że reklamuje serwis FCBarca.com jako najlepszy polski serwis o FC Barcelonie, tak kiedyś napisał.

0

Zabily go kawał haroszy Italjańce :P

0

a co za tym idzie postawic klawiature i myszke na ziemi , zeby byla rownowaga miedzy Toba i mna , dalsze dopisywanie do ciebie nie ma sensu.

Twoja wypowiedź nie ma sensu, a nick faktycznie buracki :)

0

co z tego, że: Komentarz nie odnosi się w żaden sposób do tematu dyskusji.
Za to powienien być BAN! a nie takie coś...

0

Dlaczego nie Moracie? ;/ (Dlaczego Isco nie dał karnego Moracie)

Tello, ah te DNA Barcy.
Mógł dać Moracie tego karniaka.

Prawda jest taka, że gdyby nie Morata - to Hiszpania by z grupy nie wyszła... A to dziwne - tyle Barcelony w składzie... :)

Jakie te dzieci z rm są dziwne...

0


0:46
1:57
Najlepsze momenty filmiku o Tarzanie

0

Skoro Mourinho budzi ciągle Drogbę po nocach (było coś takiego), to pewnie go ściągnie,a do pakietu - Sneijder.

0

Nie wiem, czy Mata przyjdzie, ale dla mnie to wszystko powinno wyglądać tak http://www.footballuser.com/741456/FC_Barcelona lub bardzo podobnie...

0

Ja idę :) Tyle, że jeszcze Song będzie + rezerwy
Dlatego liczę, że przynajmniej Hiszpania daleko nie zajdzie, choć to nierealne.

0

przede wszystkim

0

Zamknij już pysk. Masz jakiś problem? Oni spełniają swoje marzenia strzelając bramkę na takim turnieju, a przedewszystkim grając w piłkę nozną, a Ty baranie siedzisz i ich tylko wzywasz, bo co? Bo nie mają sukcesów?

0

Ja czekam na Bezludną Wyspę.
A co do Grenlandii i Gibraltaru - za 10 lat wyżej w Rankingu FIFA niz Polska :P

0

Takiej reprezentacji Thaiti nawet nie chciałoby się zakładać butów i tracić czasu na takich chłopaczków spod Biedronki, jak Wy :)

0

Ale pytasz się czy co?
Jak tak, to leciało dośrodkowanie przy ziemi, ten chciał spokojnie złapać piłkę i wyleciała mu z rąk...

0

Eh, co ten bramkarz zrobił...

0

I tym oto sposobem otrzymasz bana :)

0

Gdzie na stronie sport.tvp.pl jest pytanie, w którym można wygrać piłkę?

0

0

To Cavani i Suarez są już w Realu?
Swoją drogą to dzieci z rm.pl już ich wyzywają i chcą Lewego.

0

FC Barcelona - Urugwaj. Tyle można powiedzieć.

0

ADMINI
Dlaczego nie zbanujecie tego cepa, który obraża co chwilę Barcelonę i jej piłkarzy? DLaczego pozwalacie na takie coś?

0

Macie ZDF a nie macie TVP Sport?

0

Jest Iker. Fajnie.

0

Wie ktoś może gdzie są pytania konkursowe z Cafusą do wygrania na sport.tvp.pl?

0

Żeby sobie nie połamać?

0

Wydaje mi się, że wybierze Pepa, ponieważ on jest trenerem. Bycie asystentem to nie jest aż taka wielka różnica, jak bycie koordynatorem skautingu czy zajmowanie się analizą rywali.

0

Że jesteś idiotą i obrażasz Barcę...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?