PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale brama!! To jest to, oby tylko grał to samo w Barcelonie. Nie chcę, by był uzależniony od Messiego, bo ma talent!
0
Ciekawe, czy będzie opcja zgarnięcia autografu któregoś z zawodników. Mieć autograf takiego Puyola, zdobyty osobiście - bezcenne.
0
Hmm, Adriano :)
0
W sumie te jego "wywiady" są nawet śmieszne i fajne, gdyby nie teksty typu
Miki: Co powiesz o Pedro? Czy to straszny lizus?
Pep: O tak. Pedro to straszny lizus. Ciągle za mną chodził i łasił się jak kot. Uczepiał się ludzi jak rzep psiego ogona.
Można by pomysleć, że sa prawdziwe :P
Zajął się kontem na FB, więc nie ma go tutaj i jest ok.
A bana nie dostał dlatego, że reklamuje serwis FCBarca.com jako najlepszy polski serwis o FC Barcelonie, tak kiedyś napisał.
0
Zabily go kawał haroszy Italjańce :P
0
a co za tym idzie postawic klawiature i myszke na ziemi , zeby byla rownowaga miedzy Toba i mna , dalsze dopisywanie do ciebie nie ma sensu.
Twoja wypowiedź nie ma sensu, a nick faktycznie buracki :)
0
co z tego, że: Komentarz nie odnosi się w żaden sposób do tematu dyskusji.
Za to powienien być BAN! a nie takie coś...
0
Dlaczego nie Moracie? ;/ (Dlaczego Isco nie dał karnego Moracie)
Tello, ah te DNA Barcy.
Mógł dać Moracie tego karniaka.
Prawda jest taka, że gdyby nie Morata - to Hiszpania by z grupy nie wyszła... A to dziwne - tyle Barcelony w składzie... :)
Jakie te dzieci z rm są dziwne...
0
0:46
1:57
Najlepsze momenty filmiku o Tarzanie
0
Skoro Mourinho budzi ciągle Drogbę po nocach (było coś takiego), to pewnie go ściągnie,a do pakietu - Sneijder.
0
Nie wiem, czy Mata przyjdzie, ale dla mnie to wszystko powinno wyglądać tak http://www.footballuser.com/741456/FC_Barcelona lub bardzo podobnie...
0
Ja idę :) Tyle, że jeszcze Song będzie + rezerwy
Dlatego liczę, że przynajmniej Hiszpania daleko nie zajdzie, choć to nierealne.
0
przede wszystkim
0
Zamknij już pysk. Masz jakiś problem? Oni spełniają swoje marzenia strzelając bramkę na takim turnieju, a przedewszystkim grając w piłkę nozną, a Ty baranie siedzisz i ich tylko wzywasz, bo co? Bo nie mają sukcesów?
0
Ja czekam na Bezludną Wyspę.
A co do Grenlandii i Gibraltaru - za 10 lat wyżej w Rankingu FIFA niz Polska :P
0
Takiej reprezentacji Thaiti nawet nie chciałoby się zakładać butów i tracić czasu na takich chłopaczków spod Biedronki, jak Wy :)
0
Ale pytasz się czy co?
Jak tak, to leciało dośrodkowanie przy ziemi, ten chciał spokojnie złapać piłkę i wyleciała mu z rąk...
0
Eh, co ten bramkarz zrobił...
0
I tym oto sposobem otrzymasz bana :)
0
Gdzie na stronie sport.tvp.pl jest pytanie, w którym można wygrać piłkę?
0
http://i42.tinypic.com/qqtl79.jpg
0
To Cavani i Suarez są już w Realu?
Swoją drogą to dzieci z rm.pl już ich wyzywają i chcą Lewego.
0
FC Barcelona - Urugwaj. Tyle można powiedzieć.
0
ADMINI
Dlaczego nie zbanujecie tego cepa, który obraża co chwilę Barcelonę i jej piłkarzy? DLaczego pozwalacie na takie coś?
0
Macie ZDF a nie macie TVP Sport?
0
Jest Iker. Fajnie.
0
Wie ktoś może gdzie są pytania konkursowe z Cafusą do wygrania na sport.tvp.pl?
0
Żeby sobie nie połamać?
0
Wydaje mi się, że wybierze Pepa, ponieważ on jest trenerem. Bycie asystentem to nie jest aż taka wielka różnica, jak bycie koordynatorem skautingu czy zajmowanie się analizą rywali.
0
Że jesteś idiotą i obrażasz Barcę...