0

Co jak co, ale to jest Espanyol, i ten skład jest za mocno rezerwowy moim zdaniem, co się zemściło.

0

Narazie pewnie jakiś wybrany przez siebie, bo przecież nie będzie miał numeru kogoś, kto jest w klubie.

0

Aj, mógł sam kończyć Deulofeu

0

Jak możez zawodjika swojej drużyny nazwać śmieciem? Kim jesteś, żeby go tak nazywać, "śmieciu"?

0

Wiesz, ośmieszasz się MESSIah

0

Ale mi sarkazm, to jest żałosne....

0

Eh, jak ja bym chciał zobaczyć Villę na tym jednym meczu w Gdańsku..

0

Jechali po Pedro, jechali po Xavim, się okazało, że ten duet ich zbawił :)

0

nie nie, gdzieś na niego gwizdali.

0

OLE LE OLA LA

0

i czerwo

0

Mieć czystą piłkę do strzału na 16 metrze, wycofać ją na 20 metr, ehh

0

Szkoda mi Villi, ale jeżeli ma się przenieść na Wyspy, tam błyszczeć, strzelać gole i walczyć o puchary, oraz będzie tam szczęśliwy, to tego mu życzę.

0

Już działa.

0

Aha, fajna relacja redakcjo....

0

Po meczu biorę się za konkretne oglądanie meczu Santosu.

0

Simao na rozgrzewce.

0

link z posta od redakcji

0

Rusek też chyba coś chlapnął przed meczem, David Silva :P

0

Nie haraszo i tyle w temacie :P

0

Dokładnie, te uderzenia naszych z daleka są po prostu śmieszne, już mają tak namieszane w głowie strzelaniem z 5 metrów, że nawet w bramkę nie potrafią trafić z 18 metrów.

0

Bardzo lubię Villę, ale niestety widać, że nie zależy mu na przekonaniu do siebie zarządu....

0

Ah ten Villa :P

0

Zbliżeń na Neymara będzie dzisiaj spoooro.

0

Po co się udzielasz jak nie masz nic do powiedzenia w temacie?

0

JAk, bo nie wdzę?

0

http://i39.tinypic.com/6tnsd5.jpg
Taka fryzura nada się do Barcy. Żeby za bardzo nie wydziwiał ;)

0

Tego pajaca nie zbanują, bo on ma fory u Administracji, bo niemożliwe, żeby oni tego nie widzieli...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?