0

Bisz, obrońca nie jest po to by atakować, popatrz na Alvesa, on zapomina na jakiej pozycji gra, tyle.

0

I mimo wszystko, chcę, by w wyborach na prezydenta startował Laporta i wygrał, tego mu życzę. On napewno nie pozwoliłby żeby Abidal odszedł w takim momencie, gdy pokonał chorobę i chciał znowu być częścią Barcelony, a tymmczasem mówi mu się "nie".

0

Jednak trzeba przyznać, mimo tej gadki Rosella, to zachowali się źle wobec Abidala. Mes que un Club powoli przestaje być prawdą, a szczególnie po tej sytuacji...

0

Kiedy czytałem wypowiedź, także zakręciła się łza w oku. Zawsze będę o nim pamiętał, kiedy podnosił na Wembley puchar, kiedy strzelał Realowi, kiedy wrócił na boisko. Czekam na niego! Musi zagrać z Malagą.

0

A czy ktoś mówił, że to najlepszy trener na Ziemi? Nie umiesz czytać? Napisane jest, że zdobył 3 puchary europejskie, więc słaby nie jest.

0

Co jak co, ale to jest Espanyol, i ten skład jest za mocno rezerwowy moim zdaniem, co się zemściło.

0

Narazie pewnie jakiś wybrany przez siebie, bo przecież nie będzie miał numeru kogoś, kto jest w klubie.

0

Aj, mógł sam kończyć Deulofeu

0

Jak możez zawodjika swojej drużyny nazwać śmieciem? Kim jesteś, żeby go tak nazywać, "śmieciu"?

0

Wiesz, ośmieszasz się MESSIah

0

Ale mi sarkazm, to jest żałosne....

0

Eh, jak ja bym chciał zobaczyć Villę na tym jednym meczu w Gdańsku..

0

Jechali po Pedro, jechali po Xavim, się okazało, że ten duet ich zbawił :)

0

nie nie, gdzieś na niego gwizdali.

0

OLE LE OLA LA

0

i czerwo

0

Mieć czystą piłkę do strzału na 16 metrze, wycofać ją na 20 metr, ehh

0

Szkoda mi Villi, ale jeżeli ma się przenieść na Wyspy, tam błyszczeć, strzelać gole i walczyć o puchary, oraz będzie tam szczęśliwy, to tego mu życzę.

0

Już działa.

0

Aha, fajna relacja redakcjo....

0

Po meczu biorę się za konkretne oglądanie meczu Santosu.

0

Simao na rozgrzewce.

0

link z posta od redakcji

0

Rusek też chyba coś chlapnął przed meczem, David Silva :P

0

Nie haraszo i tyle w temacie :P

0

Dokładnie, te uderzenia naszych z daleka są po prostu śmieszne, już mają tak namieszane w głowie strzelaniem z 5 metrów, że nawet w bramkę nie potrafią trafić z 18 metrów.

0

Bardzo lubię Villę, ale niestety widać, że nie zależy mu na przekonaniu do siebie zarządu....

0

Ah ten Villa :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?