PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bisz, obrońca nie jest po to by atakować, popatrz na Alvesa, on zapomina na jakiej pozycji gra, tyle.
0
I mimo wszystko, chcę, by w wyborach na prezydenta startował Laporta i wygrał, tego mu życzę. On napewno nie pozwoliłby żeby Abidal odszedł w takim momencie, gdy pokonał chorobę i chciał znowu być częścią Barcelony, a tymmczasem mówi mu się "nie".
0
Jednak trzeba przyznać, mimo tej gadki Rosella, to zachowali się źle wobec Abidala. Mes que un Club powoli przestaje być prawdą, a szczególnie po tej sytuacji...
0
Kiedy czytałem wypowiedź, także zakręciła się łza w oku. Zawsze będę o nim pamiętał, kiedy podnosił na Wembley puchar, kiedy strzelał Realowi, kiedy wrócił na boisko. Czekam na niego! Musi zagrać z Malagą.
0
A czy ktoś mówił, że to najlepszy trener na Ziemi? Nie umiesz czytać? Napisane jest, że zdobył 3 puchary europejskie, więc słaby nie jest.
0
Co jak co, ale to jest Espanyol, i ten skład jest za mocno rezerwowy moim zdaniem, co się zemściło.
0
Narazie pewnie jakiś wybrany przez siebie, bo przecież nie będzie miał numeru kogoś, kto jest w klubie.
0
Aj, mógł sam kończyć Deulofeu
0
Jak możez zawodjika swojej drużyny nazwać śmieciem? Kim jesteś, żeby go tak nazywać, "śmieciu"?
0
Wiesz, ośmieszasz się MESSIah
0
http://www.canalplus.pl/sport/news-media-seedorf-nowym-trenerem-ac-milan_384619 Nieźle.
0
Ale mi sarkazm, to jest żałosne....
0
Eh, jak ja bym chciał zobaczyć Villę na tym jednym meczu w Gdańsku..
0
Jechali po Pedro, jechali po Xavim, się okazało, że ten duet ich zbawił :)
0
nie nie, gdzieś na niego gwizdali.
0
OLE LE OLA LA
0
i czerwo
0
http://www.rojadirecta.me/goto/is.gd/vcWpEp
0
Mieć czystą piłkę do strzału na 16 metrze, wycofać ją na 20 metr, ehh
0
Szkoda mi Villi, ale jeżeli ma się przenieść na Wyspy, tam błyszczeć, strzelać gole i walczyć o puchary, oraz będzie tam szczęśliwy, to tego mu życzę.
0
Już działa.
0
Aha, fajna relacja redakcjo....
0
Po meczu biorę się za konkretne oglądanie meczu Santosu.
0
Simao na rozgrzewce.
0
link z posta od redakcji
0
Rusek też chyba coś chlapnął przed meczem, David Silva :P
0
Nie haraszo i tyle w temacie :P
0
Dokładnie, te uderzenia naszych z daleka są po prostu śmieszne, już mają tak namieszane w głowie strzelaniem z 5 metrów, że nawet w bramkę nie potrafią trafić z 18 metrów.
0
Bardzo lubię Villę, ale niestety widać, że nie zależy mu na przekonaniu do siebie zarządu....
0
Ah ten Villa :P