0

Na fcbp.pl
Tam masz wszystko podane..

0

Tam było napisane, że na każdym jest to samo imię i nazwisko, ale każdy bilet jest unikalny.

0

Dobra, złożyłem zamówienie przez FCBP, to moim zdaniem lepsze rozwiązanie...

0

Ale powtarzam pytanie, napisane jest, że maks. dwie osoby dorosłe, czyli to znaczy, że jedna też może być?

0

tam jest maks.2, to znaczy, że może być jedna?

0

Mam pytanie, na czym polega sektor rodzinny, ktoś się orientuje?

0

Nie, to 60cio krotny reprezentant Polski, zdobywca Ligi Mistrzów i uczestnik Mistrzostw Świata...
Dla mnie to nie jest ważne, że grał dla Realu, ponieważ w historii futbolu zapisał się na zawsze...

0

Ale piękne pożegnanie Dudka...

0

barcawoorld, a co? Chcesz pooglądać? :D

0

Niech zostanie, byłoby super...

0

0

Kurwda, już tutaj sezonowcy tworzą profile... DLACZEGO?!

0

Numery idą pokolei, ale pewnie po prostu chce mieć kumpla obok siebie.

0

Sugerujesz numer po Pique lub Valdesie?

0

http://allegro.pl/new-2014-koszulka-bawelna-nike-fc-barcelona-r-m-i3286971553.html

Obczajcie, co znalazłem. herb sobie przyszyć to nie problem i mamy koszulkę 13/14 bez QATAR Airways ^^

0

Podobno przyjadą z najlepszym składem, a Leo ma zagrać 45 minut.

0

...i pomóc Messiemu być najlepszym na świecie.... Dobre.

0

Powiem tyle, Neymarowi pasują nasze barwy.

0

Niczym zombiaki te dzieci się rzucają :D

0

Jego dwunożność dobrze wróży.

0

Się prawi pozabijali o tą piłkę na dole...

0

Na miejscu dzieci brałbym autografy...

0

Prawdopodobnie będę na meczu w Gdańsku. Fajnie będzie go zobaczyć..

0

ale prezenterka też ładna :P

0

Ale fajnie.

0

Mi się rypie prezentacja...

0

Wczoraj miał numer 10 w meczu :)

0

Zbyt pucołowaty na twarzy...

0

Gościu jak Xavi wyglądał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?