0

No i Cuenca jeżeli z jego noga jest wszystko w porządku.

0

W sumie to w meczu z Cartageną mógłby zagrać Oier.

0

Pierwszy raz widzę, by ktoś za podanie swojego składu miał 15/15.
Ja jednak chciałbym, żeby Song zagrał. Musi dostać więcej minut.

0

Czyżby gimnazjum coś pisało?

0

No dobra, ale za co Wy tak chwalicie Ibrahimovicia?

0

Czytaliście więcej o kampanii GALAXY 11 vs. Aliens? Messi został kapitanem tej drużyny. Nie wszystkie twarze są jeszcze znane. W drużynie są m.in. Casilla, Gotze, Rooney, Falcao czy El Shaarawy.



Więcej tutaj: http://www.thegalaxy11.com

Do Administracji: Czy moglibyście zrobić o tym artykuł?

0

Atmosfera na pewno się poprawi. Fajnie patrzy się na nich w cywilu.
Chciałbym, aby Cuenca w końcu zagrał.

0

W piłce nożnej też trzeba mieć czasami farta, by było pięknie :)

0

Takich zawodników się nie sprzedaje... Nie zrozumiecie.

0

Do Administracji.
Proszę o zajęcie się użytkownikiem Xavi890. Za jego wyzywający komentarz.
cyt. "Gimbaza to nie wyzywanie tylko prawda czemu sie unosisz fagasie cwaniaczki z neta mam na was wywalone jaja"

0

Do Administracji.
Proszę o zajęcie się użytkownikiem Xavi890. Za jego wyzywający komentarz.
cyt. Gimbaza to nie wyzywanie tylko prawda czemu sie unosisz fagasie cwaniaczki z neta mam na was wywalone jaja

0

Ale kręcicie, to nie jest montaż... Aby nadać takiej rotacji trzeba kopnąć piłkę w momencie gdy zaraz po odbiciu od podłoża piłka idzie w górę.

0

Właśnie Ty pokazujesz gimbazę buraku. Najpierw piszesz jak ułomny a potem wyzywasz...

0

Miki, jeny, tu nie chodzi o to, kto ma grać, tylko o ustawienie. Obok Pique, zakładając że nie będzie nowego środkowego może grać Bartra czy Mascherano...

0

Ale na tą pozycję właśnie nadają się Cardozo, Lewandowski, Klose, czy nawet Aguero

0

Nawet nawet, wtedy Song mógłby zmieniać czasami Busquetsa, a czasami Fabregasa, choć wiemy, że w pierwszym składzie i tak byłby Xavi.
Pedro i Tello graliby na przemian z Neymarem a Alexis wchodziłby za Iniestę.

0

4-3-3 to optymalna formacja dla tej kadry.

0

A przecież jeszcze zapomniałem w składzie dopisać Jonathana, Roberto i Cuenki.

0

Żeby się pośmiać, bo to wcale nie jest śmieszne dawać Xaviego na ŚPO, bo chyba nie chcesz go na skrzydle, gdzie trzeba się nabiegać konkretnie?

PS. Możesz ogarnąć nazwiska zawodników w swoich komentarzach? to jest w regulaminie.

Właśnie dlatego piszę, że na 4-2-3-1 mamy za dużo napastników i nie ma co zrobić z pomocnikami takimi jak Xaviczy i Iniesta.

0

Napisałem, że to miejsce Fabregasa, A Xaviego musiałem gdzieś wcisnąć.
PS. zobacz swoje komentarze lub spójrz w lustro ;)

0

Wyglądałoby to tak: http://www.footballuser.com/887901/FC_Barcelona
Tylko jest problem. Mamy za dużo napastników do tej formacji.
Rozstawiając ich na skrzydła, krzywdzeni wtedy będą tacy zawodnicy jak Iniesta, czy Xavi bo w środku jest miejsce Fabregasa.

0

Kompany w obronie, skończ już...

0

Skoro tylko ok. 2mln to należy go wziąć.

0

Mitroglu dzieciaku! naucz się pisać te nazwiska...

0

Nie jest chyba problemem wejście w zakładkę Barcelona -> Barcelona B i kliknięcie pod głównym newsem w tabelę ligową, taki obrazem z logiem Liga Adelante.

0

Nie ma błędu...
No sam zobacz, jak to brzmi? Dla mnie bramkarzem numerem jeden jest Victor Valdes. Gdyby wywalić słowo bramkarz wtedy by się zgadzało, ale tu nie ma błędu.

0

Tak, to teraz wyobraź sobie jak zmartwiła w 2009 kibiców Realu strata czterech bramek...

0

Ale jednak poziom będzie.

0

Niech Admini wywalą tą gimbazę i prowokatorów ze strony.

0

Ogarnijcie te ironiczne komentarze o Złotej Piłce dla Pedro. Myślicie, że jesteście śmieszni?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?