PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i Cuenca jeżeli z jego noga jest wszystko w porządku.
0
W sumie to w meczu z Cartageną mógłby zagrać Oier.
0
Pierwszy raz widzę, by ktoś za podanie swojego składu miał 15/15.
Ja jednak chciałbym, żeby Song zagrał. Musi dostać więcej minut.
0
Czyżby gimnazjum coś pisało?
0
No dobra, ale za co Wy tak chwalicie Ibrahimovicia?
0
Czytaliście więcej o kampanii GALAXY 11 vs. Aliens? Messi został kapitanem tej drużyny. Nie wszystkie twarze są jeszcze znane. W drużynie są m.in. Casilla, Gotze, Rooney, Falcao czy El Shaarawy.
Więcej tutaj: http://www.thegalaxy11.com
Do Administracji: Czy moglibyście zrobić o tym artykuł?
0
Atmosfera na pewno się poprawi. Fajnie patrzy się na nich w cywilu.
Chciałbym, aby Cuenca w końcu zagrał.
0
W piłce nożnej też trzeba mieć czasami farta, by było pięknie :)
0
Takich zawodników się nie sprzedaje... Nie zrozumiecie.
0
Do Administracji.
Proszę o zajęcie się użytkownikiem Xavi890. Za jego wyzywający komentarz.
cyt. "Gimbaza to nie wyzywanie tylko prawda czemu sie unosisz fagasie cwaniaczki z neta mam na was wywalone jaja"
0
Do Administracji.
Proszę o zajęcie się użytkownikiem Xavi890. Za jego wyzywający komentarz.
cyt. Gimbaza to nie wyzywanie tylko prawda czemu sie unosisz fagasie cwaniaczki z neta mam na was wywalone jaja
0
Ale kręcicie, to nie jest montaż... Aby nadać takiej rotacji trzeba kopnąć piłkę w momencie gdy zaraz po odbiciu od podłoża piłka idzie w górę.
0
Właśnie Ty pokazujesz gimbazę buraku. Najpierw piszesz jak ułomny a potem wyzywasz...
0
Miki, jeny, tu nie chodzi o to, kto ma grać, tylko o ustawienie. Obok Pique, zakładając że nie będzie nowego środkowego może grać Bartra czy Mascherano...
0
Ale na tą pozycję właśnie nadają się Cardozo, Lewandowski, Klose, czy nawet Aguero
0
Nawet nawet, wtedy Song mógłby zmieniać czasami Busquetsa, a czasami Fabregasa, choć wiemy, że w pierwszym składzie i tak byłby Xavi.
Pedro i Tello graliby na przemian z Neymarem a Alexis wchodziłby za Iniestę.
0
4-3-3 to optymalna formacja dla tej kadry.
0
A przecież jeszcze zapomniałem w składzie dopisać Jonathana, Roberto i Cuenki.
0
Żeby się pośmiać, bo to wcale nie jest śmieszne dawać Xaviego na ŚPO, bo chyba nie chcesz go na skrzydle, gdzie trzeba się nabiegać konkretnie?
PS. Możesz ogarnąć nazwiska zawodników w swoich komentarzach? to jest w regulaminie.
Właśnie dlatego piszę, że na 4-2-3-1 mamy za dużo napastników i nie ma co zrobić z pomocnikami takimi jak Xaviczy i Iniesta.
0
Napisałem, że to miejsce Fabregasa, A Xaviego musiałem gdzieś wcisnąć.
PS. zobacz swoje komentarze lub spójrz w lustro ;)
0
Wyglądałoby to tak: http://www.footballuser.com/887901/FC_Barcelona
Tylko jest problem. Mamy za dużo napastników do tej formacji.
Rozstawiając ich na skrzydła, krzywdzeni wtedy będą tacy zawodnicy jak Iniesta, czy Xavi bo w środku jest miejsce Fabregasa.
0
Kompany w obronie, skończ już...
0
Skoro tylko ok. 2mln to należy go wziąć.
0
Mitroglu dzieciaku! naucz się pisać te nazwiska...
0
Nie jest chyba problemem wejście w zakładkę Barcelona -> Barcelona B i kliknięcie pod głównym newsem w tabelę ligową, taki obrazem z logiem Liga Adelante.
0
Nie ma błędu...
No sam zobacz, jak to brzmi? Dla mnie bramkarzem numerem jeden jest Victor Valdes. Gdyby wywalić słowo bramkarz wtedy by się zgadzało, ale tu nie ma błędu.
0
Tak, to teraz wyobraź sobie jak zmartwiła w 2009 kibiców Realu strata czterech bramek...
0
Ale jednak poziom będzie.
0
Niech Admini wywalą tą gimbazę i prowokatorów ze strony.
0
Ogarnijcie te ironiczne komentarze o Złotej Piłce dla Pedro. Myślicie, że jesteście śmieszni?