0

@majkiii jakie transfery będą to pokaże lato, to było wiadome, że zimą nie stać nas na nikogo konkretnego.

3

Wszędobylski ból czterech liter


0

@Filipem wyjazdowy z Gironą nie będzie taki łatwy.

1

@Fake69 duńczyk to bardziej kwiecień/maj

13

Wiadoma sprawa


9

@heniusss Enrique ma gdzieś ten cały realik.

7

Ciekawie


@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10

3

@tbas jak ktoś meczów nie ogląda albo bazuje na słabym październiku to na pewno xDD

11

młody kosmita :))


9

Oby pod koniec lutego wrócił Pedri i Gavi


0

@jaras121 nurek jak swego czasu jego idol...

2

@turhiay nie wiem co on sobie myślał patrząc na pomocników PSG.. to samo w sumie w Barcelonie.

2

@ShawnC 10? mi się zdawało, że to było w sezonie 16-17 (9lat temu)

4

@Laminedependencia mimo porażki z Sociedad (gdzie Yamal grał festiwal) to właśnie Hiszpan powinien zostać piłkarzem miesiąca.

0

@Tasde skorumpowany realik, takie fakty.

22

@blakkudium uffff

3

@Stinger_ uważa, że to nie jest w porządku jak główny rywal do walki o ligę wzmacnia się w taki sposób w trakcie sezonu xDD (wymówka w razie kolejnej porażki w lidze)

2

@tomek8756 dla mnie wiosna :) majówka :)

4

chyba jednak poszło xDD


@blakkudium

0

@marcin62 najgorzej, że np. od Far Cry 3 nie można było wyłączyć oznaczeń wrogów, to mocno niszczy klimat serii Far Cry.

2

@Fabik87 pajac to mało powiedziane.

5

@blakkudium w Aston Villi był bardzo dobry a potem głupi ruch w stylu transferu do All Nassr i wyszło bokiem..

0

@Azazel_Pazuzu zostawić jako rezerwowego.

1

@macio_944 myślisz, że J. Alvarez też byłby tak beznadziejny? wątpię xDD

0

@Sulimo 4 i 5 też polecam, ale 3 najlepsza z serii.

6

@majkiii na pewno, im bliżej końca sezonu tym bardziej trzeba drukować pod nich..

7

Przy nieobecności Pedriego należy docenić Frenkiego


0

@Gibbon_FCB po co patrzeć na te chore media...

1

@szymonekk karny tak ale 9minut doliczonych totalnie z czapy.

3

realik bez karnych byłby w okolicach strefy spadkowej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?