Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@majkiii jakie transfery będą to pokaże lato, to było wiadome, że zimą nie stać nas na nikogo konkretnego.
3
Wszędobylski ból czterech liter
0
@Filipem wyjazdowy z Gironą nie będzie taki łatwy.
1
@Fake69 duńczyk to bardziej kwiecień/maj
13
Wiadoma sprawa
9
@heniusss Enrique ma gdzieś ten cały realik.
7
Ciekawie
@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10
3
@tbas jak ktoś meczów nie ogląda albo bazuje na słabym październiku to na pewno xDD
11
młody kosmita :))
9
Oby pod koniec lutego wrócił Pedri i Gavi
0
@jaras121 nurek jak swego czasu jego idol...
2
@turhiay nie wiem co on sobie myślał patrząc na pomocników PSG.. to samo w sumie w Barcelonie.
2
@ShawnC 10? mi się zdawało, że to było w sezonie 16-17 (9lat temu)
4
@Laminedependencia mimo porażki z Sociedad (gdzie Yamal grał festiwal) to właśnie Hiszpan powinien zostać piłkarzem miesiąca.
0
@Tasde skorumpowany realik, takie fakty.
22
@blakkudium uffff
3
@Stinger_ uważa, że to nie jest w porządku jak główny rywal do walki o ligę wzmacnia się w taki sposób w trakcie sezonu xDD (wymówka w razie kolejnej porażki w lidze)
2
@tomek8756 dla mnie wiosna :) majówka :)
4
chyba jednak poszło xDD
@blakkudium
0
@marcin62 najgorzej, że np. od Far Cry 3 nie można było wyłączyć oznaczeń wrogów, to mocno niszczy klimat serii Far Cry.
2
@Fabik87 pajac to mało powiedziane.
5
@blakkudium w Aston Villi był bardzo dobry a potem głupi ruch w stylu transferu do All Nassr i wyszło bokiem..
0
@Azazel_Pazuzu zostawić jako rezerwowego.
1
@macio_944 myślisz, że J. Alvarez też byłby tak beznadziejny? wątpię xDD
0
@Sulimo 4 i 5 też polecam, ale 3 najlepsza z serii.
6
@majkiii na pewno, im bliżej końca sezonu tym bardziej trzeba drukować pod nich..
7
Przy nieobecności Pedriego należy docenić Frenkiego
0
@Gibbon_FCB po co patrzeć na te chore media...
1
@szymonekk karny tak ale 9minut doliczonych totalnie z czapy.
3
realik bez karnych byłby w okolicach strefy spadkowej.