0

@draxidox tylko w taki sposób realik jest w stanie rywalizować w lidze xDDD

2

@Kapitan hawk od października xDD nieźle xDDD

2

@Criss18Barca gdyby grali dobry football to by nie potrzebowali karnych z dupy (kto wie jakie staty były by bez karnych)

16

@norbi77 na pewno nie sędziów xDDD

1

Villareal bez formy, to widać gołym okiem.
Oni w poprzedniej kolejce przewalili 0:2 z przeciętnym Betisem.

5

@JanuszKorwinMikke który wydaje co lato setki milionów xDD w porównaniu do Barcelony 30-40mlne

0

@Gibbon_FCB po którym meczu z Celtą? tym przegranym z jesieni?

1

@norbi77 toż to jest jawna ustawka.

0

@Gohan93 jak dalej będzie miał tak mało min. to kto wie.

17

,,Nie jestem przekonany, czy będę miał dziś chęć obejrzeć popisy sędziów pod realik"

4

@ZwyklyCuler48 wygrają, Villareal w dołku.

0

@Pawlak1992 nie ma ,,jeżeli chodzi o napastników na już"

4

Źródło słabe ale kto wie... (oby nie)


@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10

1

@blakkudium Bastoni świetny obrońca ale już mnie odrzuca skoro priorytetowo traktuje pozostanie w Interze (to chyba lepiej tego Schlotterbecka ogarniać póki inne kluby nam go nie zgarną)

1

@marcin62 brakuje mi z Far Cry 2 w tych nowszych odsłonach bardziej nieprzewidywalnych przeciwników oraz brak oznaczeń wrogów (bo oznaczenia wrogów aż za bardzo ułatwiają sprawę)

9

@Lionel_Messi10 Wolę Laporte, przy poprzednich wyborach hasłem Fonta był Xavi a teraz widzę Messi. Nie w taki sposób się przekonuje wyborców.

0

@ViscaelBarca2007 najgorsze dla nas, że rynek 9 nie rozpieszcza.

1

@blakkudium mam nadzieję, że nasi działają za kulisami.

1

@ShawnC jak gra tak jak ostatnio to jednak zła wiadomość. Wg. Mnie wczoraj najlepszy nasz piłkarz.

16

@Kapitan hawk te Elche na wyjeździe będzie mocne dosyć.

0

Czyżby koniec sezonu Pedriego?

2

@majkiii Wątpliwe, to mimo wszystko niewygodny rywal dla nas. Obstawiam 0:2 po męczarniach. (wygrana)

2

@blakkudium Barcelona ,,niby" chce nowej 9 latem jako piorytet więc kto wie..

11

@RoberDzik dokładnie się zgadzam, Mbappe nie zbliży się do takiego Neymara w prime.

0

Alvarez, Schlotterbeck i nie mam pomysłu na LS. (nie przekonuje mnie w ogóle Rashford)

1

@Kapitan9 myślę, że cena porównywalna +/- ale Nigeryjczyk ma większy problem z głową. (tak mi się wydaje po tych akcjach pod koniec pobytu w Napoli)

4

@blakkudium ni z gruchy ni z pietruchy taki news :)

0

@Maker0 realik byłby oburzony przez brak drukarni pod nich.

6

I to cieszy


@BORO_12 @blakkudium @Lionel_Messi10

3

@blakkudium na pewno w tych ważnych klubach jest Barcelona :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?