Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 ja to samo, czekam najbardziej na nowy sezpn oraz mam nadzieję na nowe dobre transfery. (Jestem cierpliwy pod tym względem)
0
@Lionel_Messi10 póki co najlepszy piłkarz MŚ.
0
@bartekvisca jedni i drudzy będą faworytami w drodze do 1/4 a czy zagrają razem to nikt nie wie
1
@PatrychoO Portugalia może ich powstrzymać w 1/4 MŚ, ale muszą ograć Kolumbię.
2
@LeszekFCB tym bardziej ten typek nie jest lepszy.
7
@BORO_12 co został typek zgaszony to jego xDD
0
@Encore za szybko takie zespoły na siebie trafiły.
0
@Eto'o9 R10 weź się opanuj xDD
0
@marcin62 zasłużenie. Najlepszy RPG ostatnich lat (wg. mnie)
0
@PIWOSZ89 tak, odpada.
6
Kwestia czasu
@Lionel_Messi10 @blakkudium @BORO_12 @AREK1234
1
@Lionel_Messi10 czekaj, jak to jest z tą całą drabinką, nie wszystkie ekipy grają w 1/16?
1
@Laminedependencia większą kompromitacją jest robienie z piłkarza niewolnika.
0
@Dfd222 spokojnie, po transferze Alvarez-a może naprawdę wsio wrócić do normy, to Atletico odwala przedstawienie.
4
Jesteśmy na Finishu
@Lionel_Messi10 @BORO_12 @blakkudium @AREK1234
5
Czekamy i zobaczymy.
Prędzej czy później transfer dojdzie do skutku.
@Lionel_Messi10 @blakkudium @BORO_12
17
To musi się w końcu udać.
3
@Lionel_Messi10 myślę, że Leo byłby szczęśliwy gdyby Alvarez trafił do Barcelony
1
@BORO_12 też mam taką nadzieję..
2
@heniusss najsłabszy z Anglii
1
@macio_944 w punkt xDD
2
@macio_944 płaczki będą płaczkami.. Myślą, że życie to fifka xDD
0
@derus nie każdy rodzi się Messim/Yamalem xDDD
Skoro tak to Bruno jest przeciętny, przed transferem do United grał w przeciętnym Sportingu a teraz dalej gra w przeciętnym United które g***o wygrywa.
0
@Gall przecież Yamal jest najlepszy na świecie, gdzie miałby mieć rywala, co to za porównanie Yamala do Lautaro?
0
@derus bo grał w przeciętnym Newcastle.
0
@derus Gordon jest bardzo dobrym piłkarzem, sam się o tym przekonasz za jakiś czas :)
3
@macio_944 a niektórzy już go skreślili xDD
1
@Encore sam to zasugerowałeś swoim postem.
1
@Encore Yamal nie gra w Argentynie oraz nie ma rywala o skład w rep. Hiszpanii.
2
@Encore Alvarez jest po kontuzji.