La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1289 Culés

21

Leo Messi nie myśli o rozegraniu meczu z Jordanią tylko po to, by powiększyć swój dorobek bramkowy na Mistrzostwach Świata.

Chce zagrać, ponieważ uważa, że jest to ważne dla jego kondycji i rytmu meczowego.

Jego głównym zmartwieniem jest to, że 11 dni przerwy w grze to dla niego zbyt długi okres. Uważa, że najlepszym sposobem na dotarcie do 1/8 finału w szczytowej formie jest rozegranie kilku minut na boisku w meczu z Jordanią, nawet jeśli będzie to tylko krótki występ.

Messi nie podoba się pomysł 11-dniowej przerwy między meczami. Od spotkania z Austrią do 1/8 finału minęłoby 11 dni bez gry, a on uważa, że musi grać, aby zachować formę. @leoparadizo



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

6

@Lionel_Messi10 ta ta ta, jest łasy na rekordy tak jak był łasy na pieniądze Barcelony. A Ronaldo nie ściga rekordów. To rekordy ścigają jego. Dobrze mówię @Popitek12 ?

3

@Lionel_Messi10 A gdzie 1/16 finału?

0

@Lionel_Messi10 Wiadomo,że musi jakiś powód wymyślić.

1

@Starrk błąd w poscie po prostu. ;-)

0

@Lionel_Messi10 czyli jednak bardziej 30 minut?

3

@mekston wydaje mi sie ze 1 polowe zagra cala i po przerwie Paz wejdzie od razu ;-)

1

@Lionel_Messi10 czekaj, jak to jest z tą całą drabinką, nie wszystkie ekipy grają w 1/16?

2

@Messibestplayerintheworld błąd w poście po prostu chyba ;-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?